Daemon Tools-Unable to access image file

poruka: 10
|
čitano: 1.619
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Daemon Tools-Unable to access image file

Jednostavno prije par dana sam podigao Win 10, prije sam imao 7icu i instaliram Daemon Tools Lite, medjutim kad zelim pokrenuti neki fajl konkretno o igri je rijec, ispise se poruka Unable to access image file.

Kako rijesiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file

DT je smeće, koristi mogućnosti samog win (da i win može mountati ISO) ili vrlo praktičan ImDisk, radi.

 

edit: katastrofa koliko korisnika koristi komercijalu (lite je free) koju crackaju, čude se problemima, dok proizvođači igara znaju za DT.

- postoji free alternativa, google zna.

- svaki OS traži odgovarajuće drivere, ovo je iz kategorije drivera, mada virtualni HW.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2016 11:17 (ihush).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file
ihush kaže...

DT je smeće, koristi mogućnosti samog win (da i win može mountati ISO) ili vrlo praktičan ImDisk, radi.

 Aj druze mi samo pojasni gdje kako sta, il sta skinut, jer meni je potpuno svejedno preko kojeg programa. Meni su DT pokazali davno i od tad sam ga i koristio i sluzio me. Samo mi treba da taj setup igre pokrenem i to malom bratu GTA SA.

15 godina
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file
Javier kaže...
ihush kaže...

DT je smeće, koristi mogućnosti samog win (da i win može mountati ISO) ili vrlo praktičan ImDisk, radi.

 Aj druze mi samo pojasni gdje kako sta, il sta skinut, jer meni je potpuno svejedno preko kojeg programa. Meni su DT pokazali davno i od tad sam ga i koristio i sluzio me. Samo mi treba da taj setup igre pokrenem i to malom bratu GTA SA.

- gdje? na internetu :)

- šta? ImDisk... (download)

ili bilo koji virtual CD-DVD..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file
ihush kaže...
Javier kaže...
ihush kaže...

DT je smeće, koristi mogućnosti samog win (da i win može mountati ISO) ili vrlo praktičan ImDisk, radi.

 Aj druze mi samo pojasni gdje kako sta, il sta skinut, jer meni je potpuno svejedno preko kojeg programa. Meni su DT pokazali davno i od tad sam ga i koristio i sluzio me. Samo mi treba da taj setup igre pokrenem i to malom bratu GTA SA.

- gdje? na internetu :)

- šta? ImDisk... (download)

ili bilo koji virtual CD-DVD..

 

Hvala drug budem kasnije probao, pa javim ako bude sta krenulo kako ne valja

15 godina
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file

- s ImDisk ne možeš pogriješiti.. desni klik na ISO file, mount.. gotovo. Mana, kod gašenja-restarta se dismounta (neki drugi utilsi ostaju trajno mountani).

- kad radiš za nekog tko ne zna baš ništa na PCju (doći do ISO filea) može shortcut (batchfile)

 

(za većinu igara je nakon instalacije nepotreban medij, .. potraži 'fix' no-CD/DVD, montaš samo za instalaciju, nakon tog ISO nije više potreban)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file
ihush kaže...

- s ImDisk ne možeš pogriješiti.. desni klik na ISO file, mount.. gotovo. Mana, kod gašenja-restarta se dismounta (neki drugi utilsi ostaju trajno mountani).

- kad radiš za nekog tko ne zna baš ništa na PCju (doći do ISO filea) može shortcut (batchfile)

 

(za većinu igara je nakon instalacije nepotreban medij, .. potraži 'fix' no-CD/DVD, montaš samo za instalaciju, nakon tog ISO nije više potreban)

 Sta mu je? Isao sam na mount i poslije toga mi je trazilo da formatiram neki local disk F, na njemu ima 4GB i formatiram ga i sad ovo ispisuje.

 

15 godina
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file

nema toga što početnik ne može pogrešno napraviti? .. ne pali program, samo filemanagerom dođi do ISO filea, desni klik.. mount. (kreiranje je nešto drugo).

ovo je kao da ubaciš u rikverc i čudiš se što auto ide na pogrešnu stranu :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2016 19:20 (ihush).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file
ihush kaže...

nema toga što početnik ne može pogrešno napraviti? .. ne pali program, samo filemanagerom dođi do ISO filea, desni klik.. mount. (kreiranje je nešto drugo).

ovo je kao da ubaciš u rikverc i čudiš se što auto ide na pogrešnu stranu :)

Imam 2 fajla, mds i mdf. A ja sam isao Mount as ImDisk Virtual Disk. Ne znam sta drugacije kako da sa filemanagerom dodjem do fajla, prvi put se susrecem sa ovim programom

15 godina
offline
Re: Daemon Tools-Unable to access image file

mdf nije ISO (različiti nazivi, oznake postoje s razlogom.. postoji npr dizel i benzin i to ne miješaš?)

mdf to ISO ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice