Dali je to virus???

poruka: 30
|
čitano: 5.281
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???
pitanje

skidao sam ja neki program za overclockanje proca!

Taj je program luxx preporučio!

 

odjednom mi se pojavi poruka da imam jos malo mjesta na hdd-u! odem ja u my computer i gledam i vidim da imam samo 76 mb slobodno...

kliknem opet i sad imam 68 mb, i tako nekoliko puta i svako mi se malo povećavao i snižavao slobodni prostor!

ugasio sam komp "nasilno" bez onog shut down... sad je stabilan taj slobodni prostor...

 

može li mi itko reći dali je to virus???

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

Ja sam preporucio?

 

Koji program?

Odakle si skidao?

Sa proizvođaceve stranice ili neke divlje?

 

Daj link pa cemo vidjet.

Nemogu si zamislit da si pobrao virus sa OC programom

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

:)

koliki imaš HDD? nije to virus, nego ti je disk uistinu malo pa pun!

Koji Windows je bitniji? 32 bitni ili 64 bitni? =) I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???
Somebody kaže...

skidao sam ja neki program za overclockanje proca!

Taj je program luxx preporučio!

 

odjednom mi se pojavi poruka da imam jos malo mjesta na hdd-u! odem ja u my computer i gledam i vidim da imam samo 76 mb slobodno...

kliknem opet i sad imam 68 mb, i tako nekoliko puta i svako mi se malo povećavao i snižavao slobodni prostor!

ugasio sam komp "nasilno" bez onog shut down... sad je stabilan taj slobodni prostor...

 

može li mi itko reći dali je to virus???

 imao sam sličan problem. samo što se meni pri pokretanju neke zahtjevnije aplikacije počeo trošiti disk gdje su windowsi instalirani. i dođe mi do 0 slobodnog i onda sve rikne. na kraju (tako je bar rekao čovjek pri kojemu je bio komp) je hdd otišao.
Trenutno igra: NFS Undercover, Burnout Paradise, Fallout 3, Riddick EFBB, Red Alert 3, Oblivion
15 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

taj problem imam ja u visti........zato i jsam na xp-u.....svako malo sve manje i manje slobodnog prostora....a na xp-u sve odlicno radi...org je vista..

Napojnica je ulaganje u buducnost
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???
autorov komentar
LUXX kaže...

Ja sam preporucio?

 

Koji program?

Odakle si skidao?

Sa proizvođaceve stranice ili neke divlje?

 

Daj link pa cemo vidjet.

Nemogu si zamislit da si pobrao virus sa OC programom

 http://www.bug.hr/forum/topic/overclocking/programi-nadgledanje-sistema-overclock/190.aspx

skinuo sam ovaj program everest...
pripremao sam se za overclock...
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
16 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???
autorov komentar
Bellatrix kaže...

:)

koliki imaš HDD? nije to virus, nego ti je disk uistinu malo pa pun!

 ma ima 40 gb, uskoro komp mjenjam...
zato sam i iso overclock napravit, da izvucem najbolje iz njega dok ne promjenim komp...
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
offline
RE: Dali je to virus???
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 Imam je (inačica 5.00)
Radi super i dosta brzo a nisam primjetio nijedan problem
Možda si skidao kod WAREZa
Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
16 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

Uglavnom nemože everest bit kriv za to stanje.

Ako je sa provjerene stranice nema problema.

Ako je neka divlja onda ima sigurno

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???
autorov komentar
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 skidao sam s linka koji si ti dao! na onoj temi...

sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
offline
RE: Dali je to virus???
Somebody kaže...
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 skidao sam s linka koji si ti dao! na onoj temi...

sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
 Ipak je to najsigurnije
Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???
autorov komentar
Mitch kaže...
Somebody kaže...
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 skidao sam s linka koji si ti dao! na onoj temi...

sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
 Ipak je to najsigurnije
 iako mozda bas rezultati nece bit tocni jer je nelegalno skinut...
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
offline
RE: Dali je to virus???


sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
 Ipak je to najsigurnije
 iako mozda bas rezultati nece bit tocni jer je nelegalno skinut...
 Ti si neki pirat nemoj se čudit što ti je komp malo nabrijan
Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???

lako moguce da si pobrao virus.

:)

 

iako.. isti slucaj (tj. nekoliko njih) sam imao s Kaspersky antivirusnim programom. kad god je pokrenuo scheduled scan gutao je diskove (u cca 10 minuta 4-5 GB prostora otislo na neke njegove temp fileove.. nema bas previse logike.. ali on je bio uzrok). Tako da moguce je svasta.

Sve sto mogu reci je Uzivaj u trazenju razloga :o

 

Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us? Xerxes: Brought
15 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

pokušaj instalirati tune up i tamo imaš free up disk space pa pogledaj na što ti je potrošen prostor. Ako jesu to temp fileovi, lako ih je pomoću tuneup-a obrisati.

Trenutno igra: NFS Undercover, Burnout Paradise, Fallout 3, Riddick EFBB, Red Alert 3, Oblivion
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

Evo, sorry, što postam u istoj temi, ali onaj program Magical Jellybean Finder, što ga BUG preporučiva, da li je on virus?! Jer kad sam ga pokrenuo, Avira je počela vikati na njega...

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.Što tiši postaneš,to uspiješ više čut.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???
Smooth Operator kaže...

Evo, sorry, što postam u istoj temi, ali onaj program Magical Jellybean Finder, što ga BUG preporučiva, da li je on virus?! Jer kad sam ga pokrenuo, Avira je počela vikati na njega...

 Nije on virus ne brni! To je lažna uzbuna!  :)
Koji Windows je bitniji? 32 bitni ili 64 bitni? =) I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

Nije 100%, a Avira daje uzbunu vjerovatno zato što on zalazi duboko u registry i sistem

da bi izvukao serijske ključeve. Koristio sam ga par puta i sve je prošlo super...

Jaunty user :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dali je to virus???

Ma lik ima 40gb hard...koliko je teško to za pouniti.....OS , instalirane 2 igre , 2 imiđa na disku i par filmova, muzika i naravno da nema mjesta....nikakvo čudoSmijeh

-Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali je to virus???
El Maniachi kaže...

taj problem imam ja u visti........zato i jsam na xp-u.....svako malo sve manje i manje slobodnog prostora....a na xp-u sve odlicno radi...org je vista..

 To ti je najvjerojatnije zato sta stalno nesto instaliras i uninstaliras, pa se stvaraju restore pointovi od 1GB... Iskljuci system restore i hybernation i dobit ces oko 10GB prostora na disku.
Veni, vidi, burek!!
16 godina
offline
Dali je to virus???

sa tune up može lijepo očistiti disk i maknuti system r. datoteke

-Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dali je to virus???

Ne bi trebao biti virus, ali moja preporuka je da ne overclockirate nista svoje dok ne vidite na forumima i komentare i misljenja onih koji su to uradili na svojim procesorima (mislim na procu koju ti imas)

Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

Imam i ja nekav cudni problem..kada premjestam slike ili opcenito otvorim expolorer u bilo kojem smislu iskoci mi nekakav dr watson s postmortem debugger..mozda sam neka slova fulala..i kom se zablokira,ja ga restaram i radi,svako viken cisitm komp sa 3 antivirusna programa i to se uvijek vraca??je li to nekakv virus i kako ga skinuti???pliz pomozite jer mi svtarno ide na zivce..thnx

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dali je to virus???
Luen satin kaže...

Imam i ja nekav cudni problem..kada premjestam slike ili opcenito otvorim expolorer u bilo kojem smislu iskoci mi nekakav dr watson s postmortem debugger..mozda sam neka slova fulala..i kom se zablokira,ja ga restaram i radi,svako viken cisitm komp sa 3 antivirusna programa i to se uvijek vraca??je li to nekakv virus i kako ga skinuti???pliz pomozite jer mi svtarno ide na zivce..thnx

 kao prvo makni sva tri virusa (ukoliko jedan od njih nije avira) pa onda instaliraj aviru. jer se ne smije imat više od 1 antivirusa, i još ako imaju uključenu rezidentnu zaštitu, pa se mogu međusobno klati
Bubamara na steroidima.
14 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

Ma daj??Mogu li tu aviru skinuti sa neta besplatno ili ju moram nabaviti??Hvallaaa na pomoci=)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dali je to virus???

Imam ja slicni problem i sumnjam na virus (vise neznam na sto bi sumnjao). Na Visti Ultimate 32bit koristim wireless adsl. Spajam se preko D-Linkovog G122 adaptera. Sada je sve ok sa njim,ali nakon nekog vremena mu nekaj puhne i onda posizi. Naime vidim (u control panelu->network connections->manage network) da se adapter sam od sebe malo enablira pa malo disablira i to u intervalu 2 sekunde kada krene. Nikako ga ne mogu zaustavit osim resetiranja racunala ili promjenom usb porta. Vec sam kupio novi adapter jer je sa starim bilo istih problema i reinstalirao sam OS, sprobao na svim USB portovima i ista prica sa tim adapterom,a stickovi (flash  usb) rade besprijekorno. Kod drugih racunala taj adapter radi najnormalnije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dali je to virus???
Batista kaže...

Imam ja slicni problem i sumnjam na virus (vise neznam na sto bi sumnjao). Na Visti Ultimate 32bit koristim wireless adsl. Spajam se preko D-Linkovog G122 adaptera. Sada je sve ok sa njim,ali nakon nekog vremena mu nekaj puhne i onda posizi. Naime vidim (u control panelu->network connections->manage network) da se adapter sam od sebe malo enablira pa malo disablira i to u intervalu 2 sekunde kada krene. Nikako ga ne mogu zaustavit osim resetiranja racunala ili promjenom usb porta. Vec sam kupio novi adapter jer je sa starim bilo istih problema i reinstalirao sam OS, sprobao na svim USB portovima i ista prica sa tim adapterom,a stickovi (flash  usb) rade besprijekorno. Kod drugih racunala taj adapter radi najnormalnije.

 Pokušaj kod instaliranja drivera (sad prvo napravi unistall) za usb dongle iskljucit D-linkov software i koristit samo windows zero configuration (to te pita pri kraju instalacije drivera)
15 godina
offline
RE: Dali je to virus???
Luen satin kaže...

Ma daj??Mogu li tu aviru skinuti sa neta besplatno ili ju moram nabaviti??Hvallaaa na pomoci=)

 postoji besplatna Avira Free
Bubamara na steroidima.
14 godina
neaktivan
offline
Dali je to virus???

OK!thnx

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice