Driver matična problem

poruka: 4
|
čitano: 963
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Driver matična problem

Pozdrav,

 

posjedujem Asus P5K matičnu ploču i windows 7 x64. Na sluzbenim stranicama nemam drivere za win 7 x64 te si nemogu npr instalirati zvuik i ostale stvari.

 

Kako igram cod 2 zvuk mi je pitan a ni u samu igricu nemogu uc jer je problem u cod2mp_s.exe stopped working a rijesenje za to je: control panel / sound/ recording/ desni klik /show disabled devices/ onda desni click na audio mixer enable device!

 

No meni u control panelu ne nudi to u recording nema nigdje audio mixera pretpostavljam zbog drivera. Moze netko heeelp?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver matična problem

ako imas mikrofon ustekaj ga,znam da zvuci smijesno ali probaj nece ti skodit

 

Hip-hop is not dead
15 godina
neaktivan
offline
Driver matična problem

Probaj skinut driver koji je dostupan za tu ploču, u principu su zapakirani u .msi fajlama, otpakiraj ga za 7zipom i pointaj preko device managera instalaciju na .sys fajlu iz tog foldera.

Il jednostavno googlaj hardware id i potrazi na chipsetovima stranicama kada ti izbaci tocno ime o cemu se radi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Driver matična problem
defactore kaže...

Pozdrav,

 

posjedujem Asus P5K matičnu ploču i windows 7 x64. Na sluzbenim stranicama nemam drivere za win 7 x64 te si nemogu npr instalirati zvuik i ostale stvari.

 

Kako igram cod 2 zvuk mi je pitan a ni u samu igricu nemogu uc jer je problem u cod2mp_s.exe stopped working a rijesenje za to je: control panel / sound/ recording/ desni klik /show disabled devices/ onda desni click na audio mixer enable device!

 

No meni u control panelu ne nudi to u recording nema nigdje audio mixera pretpostavljam zbog drivera. Moze netko heeelp?

 

 

ova MBO?

- bitan je sam chip, skini drivere (google zna), instaliraj. (proizvođač ne mora niti želi vječni support).

Realtek ALC 883, 8 -Channel High-Definition Audio CODEC ima za Vistu-x64, ako je potreban noviji uzmi neki Realtekov i vidi dali je u popisu ALC-883 chip. Kad ne postoji driver za Seven, koristiš za Vistu (ugl je isti), dok noviji možda navede win8 ali to ne znači da nije i za Seven. Moraš samo paziti dali je 32-ili-64 bitni (ovo je za obje ver.)

 

Realtek ..noviji..? trenutno ver. R2.75

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 19:06 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice