Driveri za zvuk

poruka: 38
|
čitano: 24.823
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za zvuk

pokusaj promijeniti dolje http://s18.postimg.org/86pud9su1/Capture.png gdje je za zvuk staviti na vise ili probaj restartirati driver sound 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 18:16 (korisnik1001).
12 godina
neaktivan
offline
Driveri za zvuk

Isti problem

Gigabyte GA-8SIML
SiS 7012 Audio Device 

Nasao sam neke drivere ali kada mi dođe tamo negdje do kraja instalacije restartuje se racunar

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Driveri za zvuk

Ovako sinoc sam stavio Win XP black edition ali nemam driver...

ASUSTeK Virtual Capture Device

Ovo pise pod audio

Molim vas da mi sto prije pokusate naci taj driver...

SA:MP
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Driveri za zvuk

otkad sam instaliro win 8.1 zvuk u slusalicama mi je skroz tih, jel se to moze ispraviti driverima ili ?
maticna mi je inace ASRock > H61M-VG3
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Driveri za zvuk

I ja imam isti problem ali sa  Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] i trazim driver 3 dana nigdje ga nema :( , molim vas pomozi te

. HVALA
MahiricaNNo
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Driveri za zvuk

Pozdrav ljudi, nadam se da mi netko moze pomoci... imam neki laptop prestigio 1557 MS 2141 instaliro sam xp, ali nemam zvuka, pa bih molio nekog da mi da linkgdje mogu skinut driver... Hvala unaprijed

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za zvuk
Alenznz kaže...

Pozdrav ljudi, nadam se da mi netko moze pomoci... imam neki laptop prestigio 1557 MS 2141 instaliro sam xp, ali nemam zvuka, pa bih molio nekog da mi da linkgdje mogu skinut driver... Hvala unaprijed

 

http://en.kioskea.net/download/download-971-drivers-realtek-ac-97-audio

 

Probaj s ovime...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za zvuk

nece, pojavi se plava pozadina, i uglavnom trazi me da resetiram kom, a neinstalira se do kraja...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice