Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 374.211
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

---Kriva Tema--

Dečo mešalica je v morju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 18:24 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Google chrome

Chrome pri pokretanju tjera procesor na 100%, slično se događa i sa svakim novim tabom kojeg otvaram. Zna li netko kako to riješit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Google chrome

ljudi problem...

 

naime pri loginu u gmail ili outlook.com ne mogu nista upisivati u polja za unos...samo radi slovo č ili ovaj znak <...

 

to mi se se samo događa na laptopu i krenulo je odjednom, na desktop kompu sve radi normalno, kao i na drugom OSu na laptopu koji je win 7... samo je odjednom krenulo..

pokušao sam reinstall chromeam, nista. na drugim stranicama gdje surfam radi normalno... ima li bilo tko ideju, sto bi moglo biti??

 

meni je totalno weird i psujem i ne vjerujem...

 

EDIT:

RIJEŠIO!

 

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 17:12 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Zna li itko zašto mi youtube reprodukcija šteka na novom chrome-u? Naime, sve do prije dva mjeseca imao sam chrome verziju staru kojih godinu i pola - youtube reprodukcija je išla glatko. Odkad imam ovu verziju 23.nešto, streaming se digne al dok se reporducira, u jednoj sekundi ima kojih četiri zastoja od nekolko mikrosekundi i to na kraju zvuči kao da na 500 mjesta u jednoj pjesmi ima malih izreza, i čuje se kao pucketanje, kao da je procesor previše opterećen i nemože sve procesirati kako treba. U čemu je stvar? A procesor pak nije na 100%

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google chrome
ViperOne kaže...

Chrome pri pokretanju tjera procesor na 100%, slično se događa i sa svakim novim tabom kojeg otvaram. Zna li netko kako to riješit?

Netko?

13 godina
offline
Re: Google chrome
ViperOne kaže...
ViperOne kaže...

Chrome pri pokretanju tjera procesor na 100%, slično se događa i sa svakim novim tabom kojeg otvaram. Zna li netko kako to riješit?

Netko?

Prvo da utvrdimo koju verziju Chroma koristiš i je li stable, beta, ili developer? Može biti do samog Chroma, same verzije koja ima neki bug, ili opet do tebe. Jesi li probao očistiti cache, povijest, može biti upravo neka takva sitnica ili pak neki dodatak(posebice ako ih koristiš više).

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 0:59 (fighterZu).
11 godina
offline
Re: Google chrome
fighterZu kaže...
ViperOne kaže...
ViperOne kaže...

Chrome pri pokretanju tjera procesor na 100%, slično se događa i sa svakim novim tabom kojeg otvaram. Zna li netko kako to riješit?

Netko?

Prvo da utvrdimo koju verziju Chroma koristiš i je li stable, beta, ili developer? Može biti do samog Chroma, same verzije koja ima neki bug, ili opet do tebe. Jesi li probao očistiti cache, povijest, može biti upravo neka takva sitnica ili pak neki dodatak(posebice ako ih koristiš više).

Chrome je u zadnjoj 23.0.1271.97 m verziji, očistio sam sve što se može očistiti u njemu. Dodataka imam 8 komada i kada ih sve onemogućim dobijem lagano poboljšanje što se tiče procesora ali zanemarivo, mislim da je tad potrošnja CPU-a oko 80-90 posto. Primjetio sam da mi videi na You Tubeu isto tako svako malo zaštekaju. Pokušao sam nekoliko rješenja koja sam izguglao ali ništa ne pomaže. Na Operi imam sličan broj dodataka  i sve radi besprijekorno, pri pokretanju CPU ne prelazi 60% niti videi na YT štekaju. Chrome koristim već 3 godine i stvarno ga ne bih želio odbaciti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 1:28 (ViperOne).
13 godina
offline
Google chrome

Ako možeš napravi screenshot task managera u chromu (shift+esc za ulazak) i screenshot windows task managera(process) i postavi ovdje na forum.

- I probaj skenirat računalo da nisi možda pokupio kakav virus, malware, itd.

- Druga stvar koju možeš napraviti je da potpuno uninstaliraš Chrome(npr. sa revo uninstaller te počistiš registry poslije toga sa programima auslogic registry cleaner ili wise registry cleaner koji će počistiti ostatke koje je Chrome mogao ostaviti za sobom). Naravno nakon što si sve napravio, ponovno instaliraš i vidiš javlja li se isti problem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 1:44 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google chrome
fighterZu kaže...

Ako možeš napravi screenshot task managera u chromu (shift+esc za ulazak) i screenshot windows task managera(process) i postavi ovdje na forum.

- I probaj skenirat računalo da nisi možda pokupio kakav virus, malware, itd.

- Druga stvar koju možeš napraviti je da potpuno uninstaliraš Chrome(npr. sa revo uninstaller te počistiš registry poslije toga sa programima auslogic registry cleaner ili wise registry cleaner koji će počistiti ostatke koje je Chrome mogao ostaviti za sobom). Naravno nakon što si sve napravio, ponovno instaliraš i vidiš javlja li se isti problem.

Komp mi je čist, svaki dan ga skeniram sa Hitman Pro i jednom tjedno sa Emsisoft Emergency Kit-om ili sa Comodom, isto tako svaki dan sve čistim sa CCleaner-om ili Tune Up-om, volim da je sve na njemu uredno i čisto. Ovo mi se događa i na friško instaliranim Windowsima. Pokušat ću sa reinstalacijom Chromea ali ne vjerujem da će pomoć.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 1:51 (ViperOne).
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Dali se smije instalirat Google Chrome na laptopu od firme??????

Hvala!!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Google chrome
pas101 kaže...

Dali se smije instalirat Google Chrome na laptopu od firme??????

Hvala!!!!!!

ako imaš admin ovlasti, zašto ne... ja koristim chrome iako je na svim računalima na poslu preinstaliran firefox... a ako nemaš admin mogucnosti, uvijek imas portable chrome...

 

http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

MuWu
13 godina
offline
Google chrome

Imam jedno pitanje, dali se može ikako zabraniti bisanja povijesti stranica?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Liverpool1892 kaže...

Imam jedno pitanje, dali se može ikako zabraniti bisanja povijesti stranica?

Ne znam jesam li dobro shvatio tvoje pitanje. Povijest stranica po defaultu se ne bi trebalo brisati u Chromu, jedino ako si ti dopustio da nakon što izađeš iz browsera sve obriše ili slučajno očistiš nekim programom za čišćenje(npr. ccleaner).

13 godina
offline
Re: Google chrome
fighterZu kaže...
Liverpool1892 kaže...

Imam jedno pitanje, dali se može ikako zabraniti bisanja povijesti stranica?

Ne znam jesam li dobro shvatio tvoje pitanje. Povijest stranica po defaultu se ne bi trebalo brisati u Chromu, jedino ako si ti dopustio da nakon što izađeš iz browsera sve obriše ili slučajno očistiš nekim programom za čišćenje(npr. ccleaner).

CTRL + H i tamo odabere da obrišeš povjest preglednosti, a ja bih htio zabraniti brisanje toga ili ulazak u to. Postoji takvo što?

13 godina
offline
Google chrome

Kako misliš zabraniti, uostalom zašto bi zabranio. I šta podrazumijeva ulazak u to (ne trebaš uopće pritiskati taj tab). Misliš li brisati stvari u Chromu osim povijesti pregledavanja ili ne misliš brisati ništa.

 

Edit: Da nije možda kad pritisneš ctrl+h da ti automatski uđe u clear browsing data, jer to ne bi trebalo biti(to je onda u pitanju vjerojatno neki bug). Kad recimo pritisnem ctrl+h meni je sve normalno. Koju verziju Chroma koristiš?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2013 20:27 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
fighterZu kaže...

Kako misliš zabraniti, uostalom zašto bi zabranio. I šta podrazumijeva ulazak u to (ne trebaš uopće pritiskati taj tab). Misliš li brisati stvari u Chromu osim povijesti pregledavanja ili ne misliš brisati ništa.

 

Edit: Da nije možda kad pritisneš ctrl+h da ti automatski uđe u clear browsing data, jer to ne bi trebalo biti(to je onda u pitanju vjerojatno neki bug). Kad recimo pritisnem ctrl+h meni je sve normalno. Koju verziju Chroma koristiš?

Nikakav bug!
Jednostano jedna osoba mi stalno briše povijest preglednosti a ja to želim zabraniti ako se ikako može 

12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Stvarno ne znam sta je nejasno, lijepo pita da li se moze zabraniti/blokirati ulazak u povijest i brisanje iste 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google chrome

da li je itko primijetio u google chrome-u posli update jedan bug vezan u loadanje stranica?

 

naime svaki put kad otvorim stranicu u novi tab browser je loada, ali nista ne prikazuje. tek kad udem u drugi tab, pa se vratim u onaj u koji je stranica otvorena tek se tada pojavi loadani sadrzaj.

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
online
Google chrome

ljudi pomagajte...

 

ne radi mi CTRL + J shortcut za downloads na chromeu... samo odjednom je tako krenulo, tocnije danas...

 

to mi se vec dogodilo no onda sam formatirao disk jer sam imao namjeru to raditi svakako i nije se ponavljalo, i eto sad, nakon 2 mj opet... dakle J radi normalno, kao i CTRL i lijevi, i desni, i samo kada rapidno pritiskujem oba CTRL i J se upali downloads tab...

na drugom računu na istom kompu radi normalno, na laptopu takodjer... da li je mozda vezano uz moj acc s kojim je syncano sve ... ne znam...

 

ako netko ima ideju, molim vas heeeelp ...

 

{#}

 

 

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
MujagaWudakhi kaže...

ljudi pomagajte...

 

ne radi mi CTRL + J shortcut za downloads na chromeu... samo odjednom je tako krenulo, tocnije danas...

 

to mi se vec dogodilo no onda sam formatirao disk jer sam imao namjeru to raditi svakako i nije se ponavljalo, i eto sad, nakon 2 mj opet... dakle J radi normalno, kao i CTRL i lijevi, i desni, i samo kada rapidno pritiskujem oba CTRL i J se upali downloads tab...

na drugom računu na istom kompu radi normalno, na laptopu takodjer... da li je mozda vezano uz moj acc s kojim je syncano sve ... ne znam...

 

ako netko ima ideju, molim vas heeeelp ...

 

{#}

 

 

Obriši chrome pa opet instaliraj ? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
ViperOne kaže...
fighterZu kaže...

Ako možeš napravi screenshot task managera u chromu (shift+esc za ulazak) i screenshot windows task managera(process) i postavi ovdje na forum.

- I probaj skenirat računalo da nisi možda pokupio kakav virus, malware, itd.

- Druga stvar koju možeš napraviti je da potpuno uninstaliraš Chrome(npr. sa revo uninstaller te počistiš registry poslije toga sa programima auslogic registry cleaner ili wise registry cleaner koji će počistiti ostatke koje je Chrome mogao ostaviti za sobom). Naravno nakon što si sve napravio, ponovno instaliraš i vidiš javlja li se isti problem.

Komp mi je čist, svaki dan ga skeniram sa Hitman Pro i jednom tjedno sa Emsisoft Emergency Kit-om ili sa Comodom, isto tako svaki dan sve čistim sa CCleaner-om ili Tune Up-om, volim da je sve na njemu uredno i čisto. Ovo mi se događa i na friško instaliranim Windowsima. Pokušat ću sa reinstalacijom Chromea ali ne vjerujem da će pomoć.

Da li ti se dešava sa drugim browserima to

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 21:18 (Deep).
15 godina
online
Re: Google chrome
Deep kaže...
MujagaWudakhi kaže...

ljudi pomagajte...

 

ne radi mi CTRL + J shortcut za downloads na chromeu... samo odjednom je tako krenulo, tocnije danas...

 

to mi se vec dogodilo no onda sam formatirao disk jer sam imao namjeru to raditi svakako i nije se ponavljalo, i eto sad, nakon 2 mj opet... dakle J radi normalno, kao i CTRL i lijevi, i desni, i samo kada rapidno pritiskujem oba CTRL i J se upali downloads tab...

na drugom računu na istom kompu radi normalno, na laptopu takodjer... da li je mozda vezano uz moj acc s kojim je syncano sve ... ne znam...

 

ako netko ima ideju, molim vas heeeelp ...

 

{#}

 

 

Obriši chrome pa opet instaliraj ? 

jesam ... nece...  i iz registrya maknuo sve i profil i sve sve sve... nije radilo

Deep kaže...
ViperOne kaže...
fighterZu kaže...

Ako možeš napravi screenshot task managera u chromu (shift+esc za ulazak) i screenshot windows task managera(process) i postavi ovdje na forum.

- I probaj skenirat računalo da nisi možda pokupio kakav virus, malware, itd.

- Druga stvar koju možeš napraviti je da potpuno uninstaliraš Chrome(npr. sa revo uninstaller te počistiš registry poslije toga sa programima auslogic registry cleaner ili wise registry cleaner koji će počistiti ostatke koje je Chrome mogao ostaviti za sobom). Naravno nakon što si sve napravio, ponovno instaliraš i vidiš javlja li se isti problem.

Komp mi je čist, svaki dan ga skeniram sa Hitman Pro i jednom tjedno sa Emsisoft Emergency Kit-om ili sa Comodom, isto tako svaki dan sve čistim sa CCleaner-om ili Tune Up-om, volim da je sve na njemu uredno i čisto. Ovo mi se događa i na friško instaliranim Windowsima. Pokušat ću sa reinstalacijom Chromea ali ne vjerujem da će pomoć.

Da li ti se dešava sa drugim browserima to

ne dogadja se u drugima, probao sam na firefoxu, samo chrome... nemam virusa, uredno komp cist, nikakvih ekstenzija cudnih i slicno, dakle stvarno ne znam zasto se to dogadja... 

MuWu
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

jedno pitanje? da li se chrome može modificirati? npr. kada označim neki tekst i kliknem desnim mišem nudi mi opciju "pretraži google za ........" Ja bih volio dodati pretraži wikipediju i još neke druge stranice, npr. TPB. :)

 

edit: našao sam nešto slićno u chrome proširenjima

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 1:17 (AdolvHilter).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome

Imam problem sa chrome-om, tj sa face tabom. Upalim preglednik, otvorim facebook i jos koju stranicu i citam npr bug forum pola sata. Nakon tih pola sata- sat vremena skuzim da mi chrome pocne jako lagati, tj ne reagira bas i traba mu jako puno vremena da otvori neku stranicu i tak.. Otvorim onu kraticu da vidim kaj mi koliko ram memorije trosi i vidim face tab cca 1,1- 1,2 gb. Mislim si wtf, kak, pa samo sam ga otvoril, zgasim i opet upalim i normalnoh 70+mb, nakon opet pola sata+ je vec na gigi, bez pregledavanja icega, znaci samo je stranica upaljena. Kako bi se dalo slozit da si on nis u rame ne sprema, tj da mi ne uzima bas toliko ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Jesi probao obrisati cache,povijesti i kolačiće sa CCleanerom? Ako to ne uspije pokušaj disableati ekstenzije...

Opali HVALA ↓↓↓
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 20:58 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome

Sve redovito cistim, imam samo par ekstenzija koje koristim, tj samo adblock trenutno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Pokušaj reinstalirati Chrome ili disableati plugine koji ti netrebaju u chrome://plugins
Opali HVALA ↓↓↓
11 godina
offline
Google chrome

Ako imate problema sa Google Chrome jednostavno ga reinstalirajte..... ako vam pravi problem sto se tice % procesora u radu s njim, moze biti virus/cpu life/hladjenje, sve ostalo rjesava reinstalacija chroma.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

jer zna neko neki program za vise glasanja na facebooka,kada glasam to sta je glasaj ga snemuje,kako da glasam opet,hvala

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Ne možeš glasati više puta,samo jednom...
Opali HVALA ↓↓↓
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice