Infrarecorder je loš za Windows 7

poruka: 7
|
čitano: 3.792
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Infrarecorder je loš za Windows 7

Programčić Infrarecorder koji sam dva puta instalirao na dvaput friške Windowse 7,mi je maknuo sve ikone sa desktopa,a nisam mogao ponovno ni napraviti shortcutove.Mogu se ikonice vratiti sa Show icons on desktop,ali ponovno nestanu.....

Obzirom da je on naveden kao odlično rješenje za prženje u novom Bug-u,molim redakciju za provjeru ovih mojih tvrdnji.

CDburner xp radi na sedmici.Ima li tko još koji prijedlog za besplatni software osim Ashampooa koji mi je loš i spor.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Infrarecorder je loš za Windows 7

Alcohol 120 ali samo verzija 1.9.8.7612 je kompatibilna sa windowsima 7 ja ga koristim i super je naravno moraš ga kupiti, a možeš koristiti i nero 9 free ili pak njega možeš kupiti pa imaš nero 9 ultra edition

Uglavnom(alcohol preporučam),znam da si pitao za besplatno ali isprobaj ovo odlično je.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2010 11:37 (softwaremaniac).
15 godina
neaktivan
offline
Infrarecorder je loš za Windows 7

Takodjer mozes probati i sa BurnAware free. Odlican je.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Infrarecorder je loš za Windows 7

A kasnije verzije Alcohola (npr. 2.0.0.1331) nisu više kompatibilne s win7?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2010 12:52 (YoY).
14 godina
offline
RE: Infrarecorder je loš za Windows 7

ne mogu pristupiti alcoholovoj stranici ali svakako ako postoji novija verzija downloadat ću je hvala na informaciji naravno da su kompatibilne sa win 7 sve nadalje od 1.9.8.7612

15 godina
neaktivan
offline
RE: Infrarecorder je loš za Windows 7
softwaremaniac kaže...

ne mogu pristupiti alcoholovoj stranici ali svakako ako postoji novija verzija downloadat ću je hvala na informaciji naravno da su kompatibilne sa win 7 sve nadalje od 1.9.8.7612

Evo tu sam stavio direkt download linkove za Alcohol.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
14 godina
offline
RE: Infrarecorder je loš za Windows 7
hvala F1-IVO uspio sam skinuti alcohol
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice