Istodobno puštanje zvuka kroz headset i zvučnike

poruka: 4
|
čitano: 1.911
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Istodobno puštanje zvuka kroz headset i zvučnike

    Pred neko vrijeme me počeo provocirati laptop što se tiče headseta. Kad spojim headset na laptop zvuk se nastavi puštati kroz zvučnik i headset. Zvuk se kroz lijevu slušalicu čuje malo slabije, a kroz desnu je gotovo nečujan. Problem nije u samom headsetu jer npr. na mobitelu rade sasvim normalno. Mikrofon također radi sasvim normalno.

 

   Potražio sam kako ovo riješiti po netu i pretražio petnaestak stranica gdje su ljudi također pisali o tome i ništa od predloženog nije pomoglo iako se čini da njima jest. Svi driveri su ažurirani, a donja slika pokazuje stanje u Playback Devices. Jeste li se vi susretali s ovim ili ako ne znate rješenje, imate li prijedlog gdje bih ga još mogao potražiti?

And when you gaze long into the abyss, the abyss gazes long into you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Istodobno puštanje zvuka kroz headset i zvučnike

Odi u neki ducan di se prodaje tehnologija.....

Trazi da ti daju kabel s kojim mozes ustekat i headset i zvucnike u jedan port.

 

To je meni rjesilo sve probleme a zvuk se cuje odlicno.

 

Taj kabel ti izgleda kao jedan kabel za jedan dio ustekat u racunalo a u dva druga ustekas zvucnik i headset.....

 
0 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Istodobno puštanje zvuka kroz headset i zvučni

Hvala ti na odgovoru, budem to napravio {#}

 

Postoji li mogućnost da mi je utor za slušalice u kvaru? Prije par dana sam vratio laptop na tvorničke postavke, a zvuk je i dalje podijeljen između headseta i zvučnika na laptopu. Ista stvar kad priključim i mali prijenosni zvučnik.

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Istodobno puštanje zvuka kroz headset i zvučni

Nevirujem da ti je port u kvaru, ali mozda i je ....

Vidi sa tim kabelom sto sam ti rekao trebao bi ti rjesit sve probleme :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice