Izbrisan folder

poruka: 7
|
čitano: 875
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Izbrisan folder

Pozdrav ovako riknula mi je graficka i sad neki dan kupio novu,stavim je u pc upalim,instaliram nove drivere i restartam pc,kad ono desktop sav nov kao da sam instalirao nove windowse (da nisam restartao pc pnovno ) reko ok,nadem taj folder pod start u trazilici namjestim si jos sve ostalo kako mi pase i nakon nekoga vremena restartam komp,desktop se vrati kakav je bio prije kada sam imao staru grafu  sve super samo mi fali taj folder wtf? Probao sam vec 4-5 programa za vracanje izbrisahnih datoteka ali nista...Zna netko rijesenje? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Izbrisan folder
toma20 kaže...

Pozdrav ovako riknula mi je graficka i sad neki dan kupio novu,stavim je u pc upalim,instaliram nove drivere i restartam pc,kad ono desktop sav nov kao da sam instalirao nove windowse (da nisam restartao pc pnovno ) reko ok,nadem taj folder pod start u trazilici namjestim si jos sve ostalo kako mi pase i nakon nekoga vremena restartam komp,desktop se vrati kakav je bio prije kada sam imao staru grafu  sve super samo mi fali taj folder wtf? Probao sam vec 4-5 programa za vracanje izbrisahnih datoteka ali nista...Zna netko rijesenje? 

 Da nemas 2 usera na kompu?

12 godina
offline
Re: Izbrisan folder

System restore?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Izbrisan folder

nemam 2 usera,a system restore znam di moram ici,ali sta tocno napravim sa tim? dali mi bas pokaze sta je izbrisano ili? nisam nikad pokusavao sa tim 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izbrisan folder

System restore je sistemska ( Windows ) alatka koja pomaže da se vrati na stanje pre promena koje su načinjene u Windows operativnom sistemu kao što su drajveri,instalirani programi,registry ključevi i ostale promene načinjene u sistemu.System restore ne vraća obrisana dokumenta,slike i ostale personalne fajlove ali ih takodje ni nedira prilikom vraćanja sistema.


Po ustaljenom pravilu System Restore je uključen da periodično pravi back-up vašeg sistemskog diska i to se zove tačka povratka ( slobodan prevod ). Takodje System Restore se pravi i prilikom svake instalacije novog drajvera ili programa.Može se i manuelno napraviti ako je neophodno.
Ako ste primetili da imate probleme prilikom rada u Windowsu ili ste instalirali neke programe koji vam sad prave probleme ili vam je sistem postao nestabilan,veoma lako možete da vratite na stanje ( restore point ) kada je sve bilo u redu i da nastavite sa radom kao da se ništa nije desilo.

 

Ako nisi obrisao file,on ce ti ga vratiti na mjesto di je prije bio!

Idi u system restore i odaberi "točku vračanja",svaka tocka ima datum i vrijeme kada je automatski napravita.Ti odaberi bilokoju tocku prije instaliranja drivera grafe i to je to!

Vjerovatno ti nece izbrisati drivere nove grafe,ali ako i izbrise,instaliraj opet!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
offline
Izbrisan folder

Iz nekog razloga te ulogirao u privremenog korisnika. Pogledaj pod Users folder imaš li kakvog temp usera, ako da, imaš sreće, ako ne... ježi ga.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Izbrisan folder
Father_Dougal kaže...

Iz nekog razloga te ulogirao u privremenog korisnika. Pogledaj pod Users folder imaš li kakvog temp usera, ako da, imaš sreće, ako ne... ježi ga.

 ma evo gledao sada i jos prije par puta al nema nazalost :/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice