Kaspersky problem!

poruka: 18
|
čitano: 5.727
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kaspersky problem!

Evo pročitajte i pomozite ako znate,

Uglavnom. Imao sam instaliran AVG i sada sam namjeravao instalirat Kaspersky 2009, ali stalno mi prikazuje da moram izbrisati AVG, a izbrisao sam ga i deinstaliral. Također sam izbrisao i sve mape i očistio i defregmentirao registar. Da li možda zna šta bi jos mogao biti problem??

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky problem!
UltimateRazor kaže...

Evo pročitajte i pomozite ako znate,

Uglavnom. Imao sam instaliran AVG i sada sam namjeravao instalirat Kaspersky 2009, ali stalno mi prikazuje da moram izbrisati AVG, a izbrisao sam ga i deinstaliral. Također sam izbrisao i sve mape i očistio i defregmentirao registar. Da li možda zna šta bi jos mogao biti problem??

 Možda ti je ostala neka skrivena mapa.Trebao si uninstall napravit s revo unnistalerom jer on bi uklonio sve!
15 godina
offline
RE: Kaspersky problem!
pročisti registar sa ccleanerom ili tuneup utilitiesom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky problem!

Napravi sam sve to i uredno resetirao komp, ali opet ista priča. Stvarno neznam sta bih jos.

Da li imate jos kakav prijedlog??

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
16 godina
offline
Kaspersky problem!

Skini ovaj cistac registrya pa skeniraj i popravi greske to bi trebalo rijesit stvar s tim smotanim AVG-om!!!Cool

http://www.glarysoft.com/rr.html

 

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky problem!

Ma ja sam pet,šest puta sa TuneUp Utilities 2009 čistio.

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
15 godina
offline
RE: Kaspersky problem!
probaj sa više programa, a ne samo tune up. jer svaki program radi na svoj način. probaj ono što je rambox rekao i ccleaner
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky problem!

imao sam tih problema i ja  treba ti avgremover

evo ti ga pa ga skini i samo klik i rijeseno

Link

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky problem!

Hvala. Probat ću

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
14 godina
protjeran
offline
Kaspersky problem!

Kojim nacinom izbrisati virus koji nade kaspersky is 2009 kada idem pod qouranten otvori mi mape diska i nikako ih ne mogu staviti ne kuzim jer ti viruse koje nade podvrstio ih je pod active threats??!

Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 13:42 (intel freak).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kaspersky problem!

...pozz...imam problem s kasperskym...obriso sam stari i ocu novi snimit kad idem da mi ga instalira kaze da moram prvo obrisat stari a nema ga nigdje za obrisa??...PLZ pomoc!!:)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kaspersky problem!
_CR7_ kaže...

...pozz...imam problem s kasperskym...obriso sam stari i ocu novi snimit kad idem da mi ga instalira kaze da moram prvo obrisat stari a nema ga nigdje za obrisa??...PLZ pomoc!!:)

Pročitaj ovo.

 

http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208279463

13 godina
neaktivan
offline
Kaspersky problem!

...hvala al vec sam rijesio problem...:))

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky problem!
_CR7_ kaže...

...hvala al vec sam rijesio problem...:))

Reci kako da drugi znaju ako budu imali sličnih problema

13 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky problem!
brixy kaže...
_CR7_ kaže...

...hvala al vec sam rijesio problem...:))

Reci kako da drugi znaju ako budu imali sličnih problema

...u mom slucaju ja sam moro obrisat Norton internet security koji mi je bio snimljen s kasperskym znaci imo sam dva antivirusa i kad sam htio stavit novi kaspersky nije mi dao dok ne obrisem norton...{#}

13 godina
neaktivan
offline
Kaspersky problem!

instalirao sam KIS 2011 i neće mi ga pokrenut, restaratao sam komp i ništa, uopće ga ne mogu pokrenut.??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kaspersky problem!

Jel kupljen KIS? trial ili nešto treće?

13 godina
offline
RE: Kaspersky problem!
joehrv kaže...

instalirao sam KIS 2011 i neće mi ga pokrenut, restaratao sam komp i ništa, uopće ga ne mogu pokrenut.??

  Meni se to događa sa alatima koje instaliram na zaraženom kompu; skeniraj MBAM-om za provjeru. Ako si čist, provjeri da li je u servisima pokrenut KIS-ov driver (Start -> Run -> upiši services.exe i pronađi servise koji su KIS-ovi), a ako nije - ti ga ručno pokreni.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 23:35 (deadman).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice