Kliknuo sam na "hidden" i od onda SRANJE

poruka: 4
|
čitano: 1.987
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kliknuo sam na "hidden" i od onda SRANJE

Okej ljudi napravio sam jedno veliko sranje. Išao sam na C disk naravno i tamo u mapu Users. Onda sam u toj mapi kliknuo na properties i kliknuo hidden jer sam htio vidjet skrivene mape ali onda me nešto pitalo, ja sam kliknuo i počelo se loadati. Nakon minute ja nemam 90% ikona na desktopu, Users mapa je nestala, nemogu pokrenut programe kroz search opciju na taskbaru (koristim Windows 10), nemogu naći moje datoteke. Znam da te datoteke negdje jesu jer u File exploreru pod "Recent files" sam uspio otvoriti jednu koju nemogu ni naći pod search.

Ima li rješenja za ovo? Imam neke važne datoteke, tako da nebi htio opet ponovo instalirat windows. 

 

Molim pomozite ako ko zna.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kliknuo sam na "hidden" i od onda SRANJE

probaj se igrat u control panel sa folder options. nisam siguran

EDIT: nakon ovog probaj pod view i onda pod hidden files and folders oznaci show hidden files

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 21:47 (SuperDox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kliknuo sam na "hidden" i od onda SRANJE
Worgen000 kaže...

Okej ljudi napravio sam jedno veliko sranje. Išao sam na C disk naravno i tamo u mapu Users. Onda sam u toj mapi kliknuo na properties i kliknuo hidden jer sam htio vidjet skrivene mape ali onda me nešto pitalo, ja sam kliknuo i počelo se loadati. Nakon minute ja nemam 90% ikona na desktopu, Users mapa je nestala, ..

- zato prije klikanja treba razumijeti.. postavio si svojstvo hidden-skriveno, sad je users skriven.

- opcija u filemanageru za prikaz hidden, traži, uključi prikaz.. tad ćeš skrivene fileove vidjeti kao zamagljene.

- vrati postavku users na normalno, ne skriveno, tako da ukloniš kvačicu ... onu koju si postavio.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2017 10:22 (ihush).
16 godina
offline
Re: Kliknuo sam na "hidden" i od onda SRANJE
Worgen000 kaže...

Okej ljudi napravio sam jedno veliko sranje. Išao sam na C disk naravno i tamo u mapu Users. Onda sam u toj mapi kliknuo na properties i kliknuo hidden jer sam htio vidjet skrivene mape ali onda me nešto pitalo, ja sam kliknuo i počelo se loadati. Nakon minute ja nemam 90% ikona na desktopu, Users mapa je nestala, nemogu pokrenut programe kroz search opciju na taskbaru (koristim Windows 10), nemogu naći moje datoteke. Znam da te datoteke negdje jesu jer u File exploreru pod "Recent files" sam uspio otvoriti jednu koju nemogu ni naći pod search.

Ima li rješenja za ovo? Imam neke važne datoteke, tako da nebi htio opet ponovo instalirat windows. 

 

Molim pomozite ako ko zna.

 

Pogledaj si malo ako ti je ova opcija ukljucena, ako nije stavi kao na slici.

 
 

Onda napravi ovo sto ti je ihush napisao.

 

Ako se slucajno niti onda ne vide skriveni folderi onda namjesti ovu drugu stavku kao na slici:

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2017 22:46 (djigibao).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice