Msn ukrali mi pass

poruka: 41
|
čitano: 19.142
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass
pitanje

... sta da radim... netko mi je ukrao msn trazio sam po netu al nisam nasao puno korisnoga... promjenjeno mi je sve pass,pitanje sve... neisplati mi se napraviti novi mail jer tamo imam preko 80 ljudi... ako nemogu vratiti sifru onda bi barem ako mogu saznati adrese od ljudi da ih ponovno dodam...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

Vjerojatno ti je to netko učinio od poznanika raspitaj se.

 

Druga je mogućnost da si nekome dao svoju adresu i pass i on to zloupotrebljava.

 

Treća(najmanje moguća) da si žrtva hakerskog napada.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Msn ukrali mi pass
Mayales kaže...

Vjerojatno ti je to netko učinio od poznanika raspitaj se.

 

Druga je mogućnost da si nekome dao svoju adresu i pass i on to zloupotrebljava.

 

Treća(najmanje moguća) da si žrtva hakerskog napada.

  Postoji već godinama jedan hakerski program, koji kad se ti logiraš na MSN, on ti ukrade pass....
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass
autorov komentar

dobro a mogu ja provalit onda u svoj msn i uzet pass nazad?? kao sto je on meni... pass je bio jednostavan zato mi je i provaljen bile su samo brojke....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

to ti je najlakše radit kad ides na stranicu od msna i odgovoris na tajno pitanje (moze bit ime psa, najboljeg prijatelja, omiljena povijesna osoba...itd) pa probaj i ti to opet napravit sam sebi

 

edit: u sorry nisam vidio

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2009 11:58 (leo_819).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass
autorov komentar

pa pass mi je promjenjen i pitanje napiso sam vec....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Msn ukrali mi pass

Meni su poslali novu lozinku i sve je ponovo normalno radilo

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

Jesi razmislio da ti netko od frendova nije drpil podatke?? ima ti program s kojim to možeš napraviti bez pol frke, ali mora biti pokrenut na tvojem pc-u! razmisli malo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

Vjerujem da je ovo direktno povezano s ovim: U zadnje vrijeme mi cesto ljudi samo posalju link preko chata na neku blesavu stranicu, koja sadrzi kao neke njihove slike i slicno, a da bi ih vidio moram upisati svoj MSN mail i pass koji koristim na MSNu. Kako site na kojem su me trazili nije u nikakvoj vezi s MSNom ucinilo mi se to dost sumnjivo, pa se nisam ni pokusavao ulogirati, a kasnije su mi ti isti ljudi rekli da mi nisu slali nikakve linkove. Iako nisam 100% siguran da si izgubio pass vrlo je lako moguce na ovaj nacin doci do korisnickih imena i passworda te ih onda koristiti za spamanje prijatelja i slicno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass

1.Na MSN-u vlada nekoliko virusa koji spamaju sve kontakte koje ima zarazena osoba !Najpoznatiji je trojan u flash playeru koj se ofo skida s adobove stranice makar vi veec iamte flash instaliran on se instalira u temporary fies i stvara probleme netreba mu nista dovoljno da se klike za download!

2.Jos nesto sto ej popularno na MSN-u je keylogger njega se ubaci u zrtvino racunalo pomocu slike ili fajla zrtva ga pokrene i nis se ne desi a nakraju kradljivac bere sve sta ste vi radili na kompu znaci sve sta ste upisivali!

3.Moze to biti i server hors i kad je u vasem racunalu napadac prcka po vasem kompu koda ste u lanu to se tesko moze sprijecit u windowsima jel imaju previse "rupa" ponuo portova je otvoreno


Jbg nisi imao srece ako je promjenio pass to znaci da si popušio acc !
a to se desi kad osoba stavi pasw kao user name ili neki od par slova lagani da si ti stavio naprimjer ovaj pasw qqwg56Jk6 nema teoretske sanse da probije ga ako mu ti ne kazes!

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2009 12:56 (UBIZEC cORPORATION).
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass
autorov komentar

sta nemogu niti na jedan nacin vratiti pass??? ili barem da dobijem kontakte koje sam imao...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

Lozinke se u večini kradu samo ako ste ih dali nekome a vašem msn nemože priči nitko ako niste dali dozvole.

 

a kad vam se desi da vas je netko od vaših poznanika prešao i ukrao lozinku onda prijavite na msn krađu indetiteta i oni če vam to rješiti.

dobiti čete i novu lozinku i onda pazite gdje idete po netu i ne upisujete svoje podatke i lozinke nigdje osim na msn i spaces. sve ostalo može biti lažnjak.

 

nemojte dopustiti da budete djeljeno računalo jer se onda može ulaziti puno jednostavnije u vaš msn osobito kad zakačite da vam pamti lozinku

onda je dovoljno samo se spojiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass
trebo bi imati tajno pitanje i tamo onda možeš dobiti pristup svom msn i zatim promjeni lozinku i nemoj je nikome davati niti je ostaviti zapamčenu nego je svaki put ukucavaj i bar svka 2-3mj promjeni
16 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

Moja šifra za MSN je ka)7fs00akFFa i tako sam siguran da je nitko ne može pogoditi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass
autorov komentar

mozes mi dati link gdje na msn prijavim kradu???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass
naxeem kaže...

Moja šifra za MSN je ka)7fs00akFFa i tako sam siguran da je nitko ne može pogoditi...

 Nemoj biti toliko siguran ;)

Ako netko ima hotmail, za 5 min mu skužiš pass.

FA FA LA SI MI TI FA LA TI
16 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass
kompotko kaže...
naxeem kaže...

Moja šifra za MSN je ka)7fs00akFFa i tako sam siguran da je nitko ne može pogoditi...

 Nemoj biti toliko siguran ;)

Ako netko ima hotmail, za 5 min mu skužiš pass.

 Moš mislit...
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass
autorov komentar

pa dobro ako mu skuzis pass skuzi meni onda... ovo je mail koji je bio moj... somebody_from_gajne@hotmail.com  ako mozes skuziti evo ti hotmail i deri kazi mi pass i gotovo :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass

Ako ti je toliko stalo do toga msn-a, plati tom sto ti je maznuo sifru i dobiti ces msn garantiram.

Nego sto se logiras na fake stranice i msnove??? hoce to kada netko ne pazi ccc...

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
15 godina
offline
Msn ukrali mi pass

kome da plati, kad ni sam autor ne zna tko mu je ukrao pass

Hello World!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

da i moj pass je sav pun uskličnika i upitnika i zagrada i postotaka Smijeh

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass

evo odavde možeš prijaviti zloupotrebu svoga msn.   https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlmessengerabuse&ct=eformts

 

a imaš to i na samome msn u odjeljku pomoč piše ti prijavi zloupotrebu. nemaš na hrvatskome samo na eng.

bok......

16 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass
naxeem kaže...

Moja šifra za MSN je ka)7fs00akFFa i tako sam siguran da je nitko ne može pogoditi...

 može ako se dočepa na minutu tvog kompa....Osmijeh
Only God (& mod) can judge me
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

Ma ovo je čista glupost, ako ti je neko ukrao pass to ti je neko od poznanika.... Ma da mislim da ti nije niko ukrao vec te zanima kako ukrast pa si sebe stavio kao žrtvu da ti neko objasni kak se krade pass od msn-a...

Vjerujem da si još jedat tip koji po forumima postavlja takva pitanja... Ima još taki koji postavljaju taka pitanja po ostalim forumima pa potrazi na google i vidjet ces kake odgovore oni dobijaju...

Be NooB To Be Cool...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Msn ukrali mi pass
biser007 kaže...

Vjerujem da je ovo direktno povezano s ovim: U zadnje vrijeme mi cesto ljudi samo posalju link preko chata na neku blesavu stranicu, koja sadrzi kao neke njihove slike i slicno, a da bi ih vidio moram upisati svoj MSN mail i pass koji koristim na MSNu. Kako site na kojem su me trazili nije u nikakvoj vezi s MSNom ucinilo mi se to dost sumnjivo, pa se nisam ni pokusavao ulogirati, a kasnije su mi ti isti ljudi rekli da mi nisu slali nikakve linkove. Iako nisam 100% siguran da si izgubio pass vrlo je lako moguce na ovaj nacin doci do korisnickih imena i passworda te ih onda koristiti za spamanje prijatelja i slicno.

 lol, kaj da kazem glu... user i password se upisuju samo tamo di im je i namjena u MSN mail i nigdje drugdje na neke glupe stranice. Klaicna prevara.
15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

mi smo jednoj curi upali(ne hacknuli,vidili šifru) i sve joj kontakte pobrisali( a jesmo zli hehe).mojoj sestri su najvjerovatnije upali hackeri kad se dopisivala s frendom i pisali neke gluposti...zadnje kaj su napisali je bilo hake.

xp pro sp3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass

bok! ja sam marko. jedno pitanje. s kojim programom se snima neka radnja tipa u notepadu ko na youtube-u kak snimaju ono kaj pišu u notepadu? molim vas recite mi!!! =) hvala

 

15 godina
neaktivan
offline
Msn ukrali mi pass

Takvi se programi zovu keyloggeri. Imaš ih masu, potraži ih na google-u.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Msn ukrali mi pass
buco kaže...

bok! ja sam marko. jedno pitanje. s kojim programom se snima neka radnja tipa u notepadu ko na youtube-u kak snimaju ono kaj pišu u notepadu? molim vas recite mi!!! =) hvala

 

Mayales kaže...

Takvi se programi zovu keyloggeri. Imaš ih masu, potraži ih na google-u.

 
ma ne. mislim da buco želi neki program koji snima ekran za vrijeme pisanja u notepadu. takav program je npr. TipCam
Hello World!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Msn ukrali mi pass
autorov komentar
skandalouz kaže...

Ma ovo je čista glupost, ako ti je neko ukrao pass to ti je neko od poznanika.... Ma da mislim da ti nije niko ukrao vec te zanima kako ukrast pa si sebe stavio kao žrtvu da ti neko objasni kak se krade pass od msn-a...

Vjerujem da si još jedat tip koji po forumima postavlja takva pitanja... Ima još taki koji postavljaju taka pitanja po ostalim forumima pa potrazi na google i vidjet ces kake odgovore oni dobijaju...

 ???? jbt koji si ti fax zavrsio kad toliko znas jeli?? ti vids post pa odma znas kad neko ser.. a kad neko govori istinu???
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice