Najbolji rapidshare manager?

poruka: 27
|
čitano: 14.929
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji rapidshare manager???

Pozdrav zanima me koji je najbolji download manager za skidanje preko rapidshare premium accounta, dakle da samo kopiram 70-ak linkova i on sam radi posao...trenutačno imam baš njihov rapidshare manager ali mi se u zadnje vrijeme dešava da nakon nekoliko downloada sljedeći jednostavno ne krene...i onda ga moram restartirat i tako...i molim vas bez Jdownloadera jer sam ga probao i nije bio dobar,,nadam se da nissam previše isključiv  da će te mi pomoći. HVALA!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
14 godina
offline
Najbolji rapidshare manager???
Internet download manager (IDM)
kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill frenzy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji rapidshare manager???

Ja sam koristio Rapget i sasvim me dobro sluzio.

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji rapidshare manager???

idi na ovu stranicu htttp://jdownloader.org/ i skini jdownloader.

Biti češ naprosto oduševljen jer to je najbolji program na svijetu,staviš koliko te volja rapidshare linkova i mirno čekaš dok ti se skine.probaj,stvarno je fenomenalan

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji rapidshare manager???

Hvala na prijedlozima, ali zna li itko zašto ovaj rapidshare manager tako stane??? Ili recimo ne downloada puno brzinom???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???

Rapidshareov osobni manager je bugovito i nedovršeno smeće, da se tako izrazim. Nemoj se zamarati njihovim propustima, već jednostavno instaliraj bolji program poput Internet Download Managera, FlashGet-a, ili gore spomenutog jDownloadera.

Moje osobne preporuke su za Internet Download Manager, no samo znaj da je besplatan prvih 15 dana a onda ga moraš kupiti.. ili ... je li, znaš već što. *winkwink

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
grandmaster__b kaže...

Rapidshareov osobni manager je bugovito i nedovršeno smeće, da se tako izrazim. Nemoj se zamarati njihovim propustima, već jednostavno instaliraj bolji program poput Internet Download Managera, FlashGet-a, ili gore spomenutog jDownloadera.

Moje osobne preporuke su za Internet Download Manager, no samo znaj da je besplatan prvih 15 dana a onda ga moraš kupiti.. ili ... je li, znaš već što. *winkwink

internet download manager je dobar jedino za obična skidanja.jdownloader je bolji jer npr automatski počne skidati seljedeći rapidshare file,tako da ne trebaš stalno copy-pejstat

15 godina
offline
Najbolji rapidshare manager???

probo sam ih sve jer vec dugo koristim rs premium i iskreno najbolji moguci je cryptload... ne samo da podrzava rs nego vec mnoge druge hostere..

 

stavis milju linkova mozes ih rasporedit koji da ti u koji folder baca, mozes rasporedit brzinu skidanja po linkovima mozes sve...a pri tome je jako jednostavan..

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 19:29 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
toxic kaže...

probo sam ih sve jer vec dugo koristim rs premium i iskreno najbolji moguci je cryptload... ne samo da podrzava rs nego vec mnoge druge hostere..

 

stavis milju linkova mozes ih rasporedit koji da ti u koji folder baca, mozes rasporedit brzinu skidanja po linkovima mozes sve...a pri tome je jako jednostavan..

probaj jdownloader i vidit češ što je DOBRO

14 godina
offline
Najbolji rapidshare manager???

ja znam jednoga al nemogu se sjetiti, pocinje nekako sa a***** rapid ili a***** share...nemogu se sjetiti...isto je jako dobar!! 

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 19:39 (Tionio).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
EdwardCullen kaže...
toxic kaže...

probo sam ih sve jer vec dugo koristim rs premium i iskreno najbolji moguci je cryptload... ne samo da podrzava rs nego vec mnoge druge hostere..

 

stavis milju linkova mozes ih rasporedit koji da ti u koji folder baca, mozes rasporedit brzinu skidanja po linkovima mozes sve...a pri tome je jako jednostavan..

probaj jdownloader i vidit češ što je DOBRO

neznam zasto bi probavo nesto sta sam vec odavno isprobo, i neznam zasto pi opet to isprobavo kada sam super zadovoljan sa cryptloadom.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
toxic kaže...
EdwardCullen kaže...
toxic kaže...

probo sam ih sve jer vec dugo koristim rs premium i iskreno najbolji moguci je cryptload... ne samo da podrzava rs nego vec mnoge druge hostere..

 

stavis milju linkova mozes ih rasporedit koji da ti u koji folder baca, mozes rasporedit brzinu skidanja po linkovima mozes sve...a pri tome je jako jednostavan..

probaj jdownloader i vidit češ što je DOBRO

neznam zasto bi probavo nesto sta sam vec odavno isprobo, i neznam zasto pi opet to isprobavo kada sam super zadovoljan sa cryptloadom.

ok,nemoj se ljutiti,maca će biti tužna ako se naljutišPlač

15 godina
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
EdwardCullen kaže...
toxic kaže...
EdwardCullen kaže...
toxic kaže...

probo sam ih sve jer vec dugo koristim rs premium i iskreno najbolji moguci je cryptload... ne samo da podrzava rs nego vec mnoge druge hostere..

 

stavis milju linkova mozes ih rasporedit koji da ti u koji folder baca, mozes rasporedit brzinu skidanja po linkovima mozes sve...a pri tome je jako jednostavan..

probaj jdownloader i vidit češ što je DOBRO

neznam zasto bi probavo nesto sta sam vec odavno isprobo, i neznam zasto pi opet to isprobavo kada sam super zadovoljan sa cryptloadom.

ok,nemoj se ljutiti,maca će biti tužna ako se naljutišPlač

LOL? zabrijo si nesto

16 godina
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???

Koristim ga vec dugo, najbolji ti je Flashget! Pozz

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
EdwardCullen kaže...

internet download manager je dobar jedino za obična skidanja.jdownloader je bolji jer npr automatski počne skidati seljedeći rapidshare file,tako da ne trebaš stalno copy-pejstat

 

Nisam mislio uskakati, jer ima kvalitetnih prijedloga, ali sam morao zbog ove izjave. Kolega, nisi radio s IDM, vidi se, ili ne dovoljno.

 

Internet Download Manager (IDM) koristim već godinu dana za svoj Rapidshare premium account i MS account i ne pada mi na pamet isprobavati neki drugi. Evo što je meni do sad trebalo kod tog programa:

 

1) integrira se u browser

2) prepoznaje selektirane putanje na RS, MU, MS i ostale, bilo da se radi o linkovima ili samo tekstualnim putanjama Cool

3) u opcijama jednom upišeš login za sve te accounte i zaboraviš na upisivanje, automatski skida

4) linkove slaže u queue po izboru, možeš grupirati skidanje kako hoćeš, pod raznim nazivima raznih queueova

5) kad naiđe na grešku ne puca nego preskače i ide dalje, a uvijek možeš kliknuti "resume" ako je preskočeni link u međuvremenu proradio (to je odgovor na ovu tvoju izjavu)

6) ima podesivi Scheduler za skidanje kad hoćeš, kojim redom hoćeš, itd.

7) prepoznaje sve video objekte u web stranicama i nudi gumb za skidanje videa pored toga objekta (YouTube i ostali)

8) brojne korisne opcije za podešavanje

9) ograničavanje brzine skidanja na koliko hoćeš da ti ne bi gušilo liniju za druge potrebe

 

Nemam zamjerke. Jedino bih volio da mi je pristup kontroli ograničenja brzine u vidu gumba na traci, a ne u izborniku, ali ajde...

 

Super je.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 20:12 (Faerdhur).
15 godina
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
Faerdhur kaže...
EdwardCullen kaže...

internet download manager je dobar jedino za obična skidanja.jdownloader je bolji jer npr automatski počne skidati seljedeći rapidshare file,tako da ne trebaš stalno copy-pejstat

 

Nisam mislio uskakati, jer ima kvalitetnih prijedloga, ali sam morao zbog ove izjave. Kolega, nisi radio s IDM, vidi se, ili ne dovoljno.

 

Internet Download Manager (IDM) koristim već godinu dana za svoj Rapidshare premium account i MS account i ne pada mi na pamet isprobavati neki drugi. Evo što je meni do sad trebalo kod tog programa:

 

1) integrira se u browser

2) prepoznaje selektirane putanje na RS, MU, MS i ostale, bilo da se radi o linkovima ili samo tekstualnim putanjama Cool

3) u opcijama jednom upišeš login za sve te accounte i zaboraviš na upisivanje, automatski skida

4) linkove slaže u queue po izboru, možeš grupirati skidanje kako hoćeš, pod raznim nazivima raznih queueova

5) kad naiđe na grešku ne puca nego preskače i ide dalje, a uvijek možeš kliknuti "resume" ako je preskočeni link u međuvremenu proradio (to je odgovor na ovu tvoju izjavu)

6) ima podesivi Scheduler za skidanje kad hoćeš, kojim redom hoćeš, itd.

7) prepoznaje sve video objekte u web stranicama i nudi gumb za skidanje videa pored toga objekta (YouTube i ostali)

8) brojne korisne opcije za podešavanje

9) ograničavanje brzine skidanja na koliko hoćeš da ti ne bi gušilo liniju za druge potrebe

 

Nemam zamjerke. Jedino bih volio da mi je pristup kontroli ograničenja brzine u vidu gumba na traci, a ne u izborniku, ali ajde...

 

Super je.

 

 

njega jos nisam probo, al ni nevidim potrebu ako crypt dobro radi, jedino ako negdje zapne odmah idem idm probat..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 20:16 (toxic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???
toxic kaže...
njega jos nisam probo, al ni nevidim potrebu ako crypt dobro radi, jedino ako negdje zapne odmah idem idm probat..

 

Naravno da nema potrebe ako te taj program zadovoljava. Dokle god dobro radi ono za što ti treba, ne mijenjaš.

 

14 godina
offline
RE: Najbolji rapidshare manager???

FlashGet ... malen, besplatan i savršen, uz FlashGot plugin potpuna integracija s Firefoxom.

14 godina
odjavljen
offline
Najbolji rapidshare manager?

Može li se uz  pomoć flashget download managera postaviti da skida npr. s rapidshare-a više linkova redom, tj. da ne moram posebno stavljat svaki url? ugl znate na što mislim... Ako da, kako?

Ja nemam potpis!?
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 22:00 (kingmedo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Najbolji rapidshare manager?

IDM moja topla preporuka Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najbolji rapidshare manager?

koristim jdownloader jaaako dugo i preezadovoljan sam s njime možeš skidati kolko očeš sa svih stranica,,,, toplo preporučam Osmijeh

14 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolji rapidshare manager?
Daniman123 kaže...

IDM moja topla preporuka Namigiva

 

crni pauk kaže...

koristim jdownloader jaaako dugo i preezadovoljan sam s njime možeš skidati kolko očeš sa svih stranica,,,, toplo preporučam Osmijeh

Ajd odgovorite mi na pitanje. Ako ne znate ne spamajte bezveze.

Ja nemam potpis!?
14 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji rapidshare manager?
crni pauk kaže...

koristim jdownloader jaaako dugo i preezadovoljan sam s njime možeš skidati kolko očeš sa svih stranica,,,, toplo preporučam Osmijeh

Umalo zaboravih... Da on je isto odličan, i besplatan je... Imaš moj tutorial za korištenje Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolji rapidshare manager?
kingmedo kaže...

Može li se uz  pomoć flashget download managera postaviti da skida npr. s rapidshare-a više linkova redom, tj. da ne moram posebno stavljat svaki url? ugl znate na što mislim... Ako da, kako?

Evo quotat ću se jer očito ne razumijete pitanje.

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji rapidshare manager?

Meni extra radi flashget3 u kombinaciji sa firefox add-onom....Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji rapidshare manager?

Koristim FlashGet za skidanje sadržaja s Rapidshare-a. Zanima me da li je moguće ubaciti u FG cijeli set linkova odjednom, npr. 20 ili već onoliko koliko ih čini neki film kojeg želim skinuti ili nema druge opcije već moram kopirati jedan po jedan link?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice