Ne mogu otvoriti slike iako su stvarne veličine

poruka: 2
|
čitano: 1.439
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ne mogu otvoriti slike iako su stvarne veličine

Večer svima, imam jedan veliki problem.

 

Jučer sam shvatio da mi jedan od dva diska koja imam crkava. Imao sam dvije particije od diska koji je ok i s jedne particije sam išao prebacit neke dokuemnte slike/video/text na drugu particiju, no prije dvije godine zaključao sam s nekim programom neke datoteke (koje su normalno radile dok jučer nisam to prebacio na drugu particiju i reinstalirao windowse) i one su ako se dobro sjećam, nakon otključavanja dobile zelenu boju u nazivu (možete vidjeti kako to izgleda dolje).

 

U datotekama koje sam kopirao, bile su još datoteke koje nisu bile zaključavane i one normalno otvaram dok ove koje su "zelene" ne mogu otvorit i za slike mi piše: "windows photo viewer can't open this picture because you don't have the correct permissions to access the file location" za text  tj. notepade datoteke piše: "access is denied".

 

Dakle sve je pošlo po zlu kada sam te datoteke sa "zelenom bojom" prebacio na drugu particiju i formatirao onu prvu s koje sam slike kopirao. 

 

Kao što sam napisao u naslovu, datoteke su normalne veličine i vrlo su mi važne, pa ako ima spasa, slobodno pomozite.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 23:43 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne mogu otvoriti slike iako su stvarne veličine

Nema nitko nikakvu ideju? Zar je moguće izgubit tako podatke iako sam ih prebacio na drugu particiju.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice