Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser

poruka: 11
|
čitano: 28.476
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser
Pozdrav!
Kao što naslov kaže, to je gotovo sve što se ima reći.
Dakle, iz čistog mira, jednog lijepog dana, ne mogu otvoriti ni jedan web browser. Imam Mozillu, Google Chrome i IE, ali niti jedan ne radi. Double-click, run as administrator, pa ni pokretanje iz "Run" boxa rezultira u ničem. Program se ne otvara, ne daje nikakav error report, jednostavno ne trza. Imao sam ovakav problem na istom kompu prije par godina, ali sam ga nekako uspio srediti, samo sad više nemam blagog pojma kako sam to učinio.
Internet radi uredu, pa čak i svi programi koji imaju vezu s internetom rade kako spada (Skype, Google Earth...)

Molim pomoć, ako možete riješiti ovaj problem, bio bih vam jako zahvalan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser
oky kaže...
 Imam Mozillu, Google Chrome i IE...

I koji Antivirusni ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser
AVG Free, zadnji update. Ne pronalazi niti jedan virus..
Mislim kako je AVG dosta pouzdan, ali ako imate iskustva s antivirusnima, preporuke su dobrodošle.
13 godina
offline
Re: Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser
oky kaže...
AVG Free, zadnji update. Ne pronalazi niti jedan virus..
Mislim kako je AVG dosta pouzdan, ali ako imate iskustva s antivirusnima, preporuke su dobrodošle.

Javi se u AV temu...

Opali HVALA ↓↓↓
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 18:46 (Marko :D).
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser
Marko, hvala, ali mislim da ću se trenutno zadovoljiti s AVG-om :)
Ono sam napisao vezano uz temu, ako je netko imao takav ili sličan problem i našao virus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser

Skini malvarebytes pa skeniraj, ako nema ništa onda probaj sfc /scannow, ako ni to ne pomogne onda ćeš čeprkati po registry, a možeš probati i instalirati neki drugi browser ali na drugu particiju (ako je imaš) pa onda probati njega podići.

 

Zadnje što je preostalo je reinstal windowsa. Unače se može napraviti i reset ( ako se to tako zove) internet explorera, pa se onda proba jel radi.

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser
Tražio sam po netu rješenje za moj problem i prilično su često spominjali taj malwarebytes, ali kako većina ljudi nije postigla nikakve rezultate s tim, mislio sam da se ne isplati.. sfc / scannow, oprosti na neznanju, ali jeli to neki feature u malwarebytesu ili nešto posebno?

Hvala na preporukama, ali na kraju ću ipak samo reinstal windows, vjerojatno imam i puno smeća na kompu. Svejedno, pokušat ću ga još skenirat i malo pročeprkat po registriju. Ako nekako uspijem rješiti problem prije rušenja windowsa, javim.
15 godina
offline
Re: Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser

Ma, ne isplati se previse vremena ulagat u rjesavanje problema u windowsima, ako nije nesto ocito onda se sve shebalo, ili si neke pokupil. Meni je osobno najbrze i najbolje rjesenje reinstalacija, za manje od 20 minuta su friski windowsi gore i jos pola sata da vratim programe koji se redovito koriste. Sve ostalo je gubitak vremena, a ako se nekome ponovi isti problem onda si je sam zasluzan za to i trebal je vec uociti razlog.

Osim toga ne osjecam se zadovoljno ako ne stavim friske windowse u takvim situacijama.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 12:32 (Ante).
14 godina
offline
Re: Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser

probaj system restore

14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser
Na kraju sam samo reinstalirao windowse i sad, naravno, sve radi kako spada. :) Ako već imaš takav problem, onda je komp pun sra*** i možda nije najbolja solucija, ali je ipak solucija.
Nažalost nisam imao prilike iskoristiti system restore, niti sam ga ikad koristio, no na većini (svi) foruma ljudi javljaju kako to nije rješilo problem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne mogu pokrenuti ni jedan web browser

ovisi za kakav problem...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice