NVIDIA windows kernel

poruka: 22
|
čitano: 3.419
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA windows kernel

Pozz,

 

Molio bih pomoć,dakle imam grafičku nvidia geforce gtx650 2gb,kada recimo idem igrati euro truck simulator 2 ili neku igru na facebook-u odjednom mi se pojave ljubičasto-zelene kockice i javlja mi DISPLAY DRIVER STOPPED RESPONDING AND HAS RECOVERED, VERZIJA 337,88,onda moram resetirati komp i kasnije se javlja ista greška,na nekim stranim forumima sam pročitao za overclock,znači da stavim memoriju i core na oko -100,to sam i napravio i onda 2-3 dana se nije pojavljivalo,i onda se pojavilo opet jučer,čak sam i stavljao starije drivere i novije drivere od grafičke i ništa,MOLIM POMOĆ ŠTA DA NAPRAVIM?DALI JE DO GRAFIČKE ILI NE???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: NVIDIA windows kernel
Ferrarista kaže...

Pozz,

 

Molio bih pomoć,dakle imam grafičku nvidia geforce gtx650 2gb,kada recimo idem igrati euro truck simulator 2 ili neku igru na facebook-u odjednom mi se pojave ljubičasto-zelene kockice i javlja mi DISPLAY DRIVER STOPPED RESPONDING AND HAS RECOVERED, VERZIJA 337,88,onda moram resetirati komp i kasnije se javlja ista greška,na nekim stranim forumima sam pročitao za overclock,znači da stavim memoriju i core na oko -100,to sam i napravio i onda 2-3 dana se nije pojavljivalo,i onda se pojavilo opet jučer,čak sam i stavljao starije drivere i novije drivere od grafičke i ništa,MOLIM POMOĆ ŠTA DA NAPRAVIM?DALI JE DO GRAFIČKE ILI NE???

Ovo zvuči kao problem s driverima grafičke kartice.

9 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA windows kernel

Da,najvjerovatnije ali ti kažem stavljao sam i do 2,3 starije verzije drivera i najnoviji,ali opet ništa:(...

14 godina
online
Re: NVIDIA windows kernel
Ferrarista kaže...

Da,najvjerovatnije ali ti kažem stavljao sam i do 2,3 starije verzije drivera i najnoviji,ali opet ništa:(...

Kakve su temperature GPU-a?(pod opterećenjem naravno)

9 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA windows kernel

pa oko 45 manje-više ,kada stavim overclock na -100

9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA windows kernel

Molim vas odgovorite mi nesto....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: NVIDIA windows kernel
Ferrarista kaže...

Molim vas odgovorite mi nesto....

Pokušaj nešto od ovoga:

- Change power settings in NVIDIA COntrol Panel>Manage 3D settings>power management mode. Change to "Prefer maximum performance".

- In Internet explorer, go to Tools>Internet Options>Advanced>Check "Use Software rendering instead of GPU rendering".

 

Jesi li kod instalacije drivera išao na Custom, pa na Perform Clean Installation?

9 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA windows kernel

Ova dva sta si mi naveo sam isto napravio,da isao sam na clean instalation...i ništa:(

9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA windows kernel

Može mi još netko pomoći,molim vas....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA windows kernel

Promjeni termovodljivu pastu na hladnjaku i počisti ga jer temperatura od 100 nije normalna. 

 

Ako to ne pomogne i ako je grafa pod garancijom nosi je na reklamaciju.

 

Ako nema garancije i situacija je neizdrživa, stalno se smrzava i artefakti onda je probaj popraviti pećnica metodom.

 

 

''It's not broken, It's a game feature''
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA windows kernel

Je pod garancijom je,a kako promijeniti termovodlivu pastu i očistiti??,temp mu je otprilike oko 45 stupnjeva

14 godina
online
Re: NVIDIA windows kernel
Hummer kaže...

Promjeni termovodljivu pastu na hladnjaku i počisti ga jer temperatura od 100 nije normalna. 

 

Ako to ne pomogne i ako je grafa pod garancijom nosi je na reklamaciju.

 

Ako nema garancije i situacija je neizdrživa, stalno se smrzava i artefakti onda je probaj popraviti pećnica metodom.

 

 

Nije temp na 100 nego ju je downclocko za 100 mHz

11 godina
protjeran
offline
NVIDIA windows kernel

imao sam nešto slično i na kraju u pitanju bila memorija na kompjuteru otišao jedan memorijski modul,kad je bio izvađen dalje radilo bez greške, a isto javljalo grešku u drajverima od grafičke ili se komp restarto u igri, pogledaj i napajanje dali je dosta jako

najsigurnije je da je probaš kod nekog prijatelja odnest i upiknut u komp

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA windows kernel

da jer ako ne overclockam je puno gore,ovako nece a onako jos gore,a sta sa tom termovodljivom pastom?

9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA windows kernel

napajanje od kompa je 500W

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: NVIDIA windows kernel
Ferrarista kaže...

napajanje od kompa je 500W

Čijih 500W?

15 godina
neaktivan
offline
NVIDIA windows kernel

Vidite da čovjek nezna o čemu priča ponaša se kao dijete od 12 godina. Nezna ni kolika mu je temperatura grafičke. Ako je pod garancijom nek nosi na servis.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA windows kernel

sorry ovih 500W sam krivo postao,bilo je za nesto drugo,TEMPERATURA GRAFIČKE JE OKO 45 STUPNJEVA

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA windows kernel

Znači temperatura ke 45 to je onda u redu. Grafa baca artefakte bez obzira koje drivere imala. Nosi na servis jer kažeš da je pod garancijom. 

''It's not broken, It's a game feature''
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA windows kernel

A morati cu,nema mi druge:(

9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA windows kernel

A možda zna netko neki program za testiranje grafičke,da probam vidjeti dali je do nje,i kako se rukuje tim programom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: NVIDIA windows kernel
Ferrarista kaže...

A možda zna netko neki program za testiranje grafičke,da probam vidjeti dali je do nje,i kako se rukuje tim programom?

KLIK

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice