Problem sa pokretanjem windowsa

poruka: 10
|
čitano: 1.763
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem windowsa

komp je bio prisilno iskljucen vadenjem utikaca iz uticnice. probao sam neke opcije sa f8 ali ne pomaze.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.9.2014 23:34 (pukizg).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problem sa pokretanjem windowsa
pukizg kaže...

komp je bio prisilno iskljucen vadenjem utikaca iz uticnice. probao sam neke opcije sa f8 ali ne pomaze.

Daj malo vise informacija!

Specifikacije o komopu....

Kresimir
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa pokretanjem windowsa

mbo socket 775,biostar,g31- m7 te, fsb1600, ddr2 800, pcie, a.6

cpu intel pent. dual core e5300 ,2.6 ghz,fsb 800 mhz,2 mb, socket775

ram pc ddr2-800, 2gb, cl5 (128mx8), 240pin, takems 

hdd samsung 420.0gb  7.200okr/min  16mb, sata||

vga pcie2.0 nvidia geforce 9300gtasus,512mb ddr2,vga,dvi,hdmi,tv-out

napajanje atx delux ky-400,400w

15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa pokretanjem windowsa
keki kaže...
pukizg kaže...

komp je bio prisilno iskljucen vadenjem utikaca iz uticnice. probao sam neke opcije sa f8 ali ne pomaze.

Daj malo vise informacija!

Specifikacije o komopu....

jel mi mozes pomoci ili ne? na njemu je vista sp2 extreme version

15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa pokretanjem windowsa
pukizg kaže...

komp je bio prisilno iskljucen vadenjem utikaca iz uticnice. probao sam neke opcije sa f8 ali ne pomaze.

 

pukizg kaže...

jel mi mozes pomoci ili ne? na njemu je vista sp2 extreme version

Nabavi untouched verziju Viste SP2 (BTW, kakva je to ''extreme'' verzija?!), sprži na dvd, bootaj dvd, napravi Startup repair. Ako ni to ne radi, ideš na Repair Windows opciju.

 

Ako ništa od toga ne radi - backup svega bitnoga uz pomoć Hirens bootCD-a ili nekog Linux LiveCD/DVD-a i, naravno, reinstall.

 

Znaš, uvijek je zayebano popravljati neke custom ''extreme'' sisteme koji imaju bog te pita šta u sebi.

Zato, savjet, dobronamjeran: drži se vanilla iliti originalnih verzija.

I barem na Windowsima od Viste nadalje, imaš potpuno upotrebljivi backup program - uvijek dobro dođe, pogotovo kad se desi ovakvo nešto.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem windowsa
Jeli ima ko da mi pomogne...svega dozivija ali ovo nisan.Upalin komp. i triban instalirati windowse.Sve ide dok ne pocne ucitavanje sa usb-a koje mi nikad dosad ovoliko nije trajalo.To se nekako ucita doden do win 7instalacije di se formatiraju particije i rade nove.Napravin nove dvi sve dobro na c ide windows i odma u pocetku ni mak sa 0%.Dali iko zna do cega more biti.Memorije san vadija.Batt.san vadija .Napajanje novo.Jedino ovaj hard disk koji san ukopca kod prijatelja i doslo mu upozorenje.u biosu overclocking failed.Sad nez bili kupova hard novi ako uopce radi njega ovo ucitavanje instalacija na.njega neide nikako .Proba san vec i win 8 i nju mi je isto puno ucitavalo .Usb radi kod drugih tako da nije do njega
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problem sa pokretanjem windowsa
jackie128 kaže...
Jeli ima ko da mi pomogne...svega dozivija ali ovo nisan.Upalin komp. i triban instalirati windowse.Sve ide dok ne pocne ucitavanje sa usb-a koje mi nikad dosad ovoliko nije trajalo.To se nekako ucita doden do win 7instalacije di se formatiraju particije i rade nove.Napravin nove dvi sve dobro na c ide windows i odma u pocetku ni mak sa 0%.Dali iko zna do cega more biti.Memorije san vadija.Batt.san vadija .Napajanje novo.Jedino ovaj hard disk koji san ukopca kod prijatelja i doslo mu upozorenje.u biosu overclocking failed.Sad nez bili kupova hard novi ako uopce radi njega ovo ucitavanje instalacija na.njega neide nikako .Proba san vec i win 8 i nju mi je isto puno ucitavalo .Usb radi kod drugih tako da nije do njega

odkopčaj taj hdd pa vidi kako ide ovo bootanje instalacije sa usb-a ako ide brže onda hdd ima bad sectora vjerovatno

http://valid.canardpc.com/hwx19k
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa pokretanjem windowsa
i dalje bas mi sporo ucitava ovo nije normalno i bez hdd-a .isti usb san u laptop stavija i ucita ga bez problema a ovoga ucitava troduplo vise bas sporo.i nakon po ure jedva dode da odaberem jezik i instalacija da ide dalje
danielrudic
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa pokretanjem windowsa
I dalje vjecno stoji...copying windows files 0%
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa pokretanjem windowsa
jackie128 kaže...
I dalje vjecno stoji...copying windows files 0%

 -nisu svi USB flash diskovi jednaki, ogromne razlike u brzini (i cijeni) + FS kojim je formatirano uz moguće greške (ako je nešto neispravno).

npr na sporijem flashu može potrajati cca sat da uopće krene dalje.

-neki diskovi su fejkani, ali to bi otkrio kopiranjem na njega.. (no može i to biti uzrok problema).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice