Problem s virtualnim sistemom

poruka: 3
|
čitano: 1.700
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problem s virtualnim sistemom
Pozdrav,imam problem,naime koristim VMware Workstation 7,koji je radio savršeno.U zadnje vrijeme primjećujem da moj AV (trenutno Bitdefender AV Pro mijenjat ću ga za koji dan),detektira malware koji ja namjerno pokrećem u virtualnom sistemu pomoću VMwarea jer želim isprobati razinu detekcije pojedinog AV-a i IS-a.Pokušao sam promijeniti AV na glavnom OS-u(Win 7 32 Bit) koji nije inficiran,no nije pomoglo.Bez obzira na AV detektira pokušaj infekcije virtualnog sistema. Zašto? Molim za pomoć.Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problem s virtualnim sistemom
softwaremaniac kaže...
Pozdrav,imam problem,naime koristim VMware Workstation 7,koji je radio savršeno.U zadnje vrijeme primjećujem da moj AV (trenutno Bitdefender AV Pro mijenjat ću ga za koji dan),detektira malware koji ja namjerno pokrećem u virtualnom sistemu pomoću VMwarea jer želim isprobati razinu detekcije pojedinog AV-a i IS-a.Pokušao sam promijeniti AV na glavnom OS-u(Win 7 32 Bit) koji nije inficiran,no nije pomoglo.Bez obzira na AV detektira pokušaj infekcije virtualnog sistema. Zašto? Molim za pomoć.Hvala.

  Probaj staviti u exclusion (ignore) listu BitDefendera VMware Workstation.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
14 godina
offline
RE: Problem s virtualnim sistemom
Nije pomoglo,evo i SS-a.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice