Problem sa windows 7

poruka: 3
|
čitano: 1.003
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa windows 7

Pozdrav ljudi,e ovako imam problem sa win.Prije dva dana stavljao sam nove win na PC (s tim sa sam kasnije prokljuvio da sam zaboravio formatirat C particiju di su stariji win) i tako sve je bilo ok 2 dana i gasim ga ja navecer sve normalno,ujutro ga palim loda se do onog Microsoft Corporation i dalje nista,resetiram ga i izbaci mo ono za pokrenut u safemodu ili normal neradi nista niti jedan,nakon 15 min nista stavljam DVD sa win-bios boot sa ROM-a i krce loading windos files (il tak nesto) i poslje tog crni ekran i opet nista.Znaci nemogu pokrenut uopce stare win a nmg nit bootat sa tim kad uđem u bios il opcenito ako mi komp radi kakvih 5-10min ugasi se sam jer se procesor pregrije(hladnjak je vruc u pm i to do sada nikad nije bilo) probao sam i sa restore na zadnje kaj je dobro radilo al niti to ne prima znaci nestalo mi opcija,pa ako neko zna kaj je problem il se neko sreo vec sa tim bio bih jako zhvalan na pomoci :) ¨kung fu¨-AMD A10-5800k APU ASRock FM2A75M-DGS Dual graphics GeForce GT 630 DDR5 1gb HDD Seagate Momentus 7200* 500GB (thin)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa windows 7
dareno kaže...

...

 Instaliraj nanovo - samo ne zaboravi prije početka instalacije prvo izbrisati particiju sa starim Windowsima i System Reserved (boot) particiju.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa windows 7

eto probao sam par puta al isti slucaj,znaci krenem sa boot "windows loading files" i poslje tog crni ekran nista se ne događa,stvarno neznam.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice