Računalo u Win 7 ne detektira XP particiju

poruka: 10
|
čitano: 1.707
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PoMOC!

Ovako, imao sam problema prije sa grafickim karticama, pa su mi u makro mikro kako bi vidjeli dal je pokvarena graficka instalirali win 7..kad sam dobio natrag komp ja ju nisam maknuo ali sam sad nedavno instalirao XP i ostavio jos uvijek win 7..trebo sam aktivirati win 7 pa sam trebo recover-at 7-icu..nakon uspjesnog recovery-a mi na my computeru ne detektira vise particiju di je inace XP i u programu EasyBCD ne mogu dodati XP u bootloader..

Molim pomoc

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PoMOC!

Bilo tko?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PoMOC!

Ajd ti srusi sve pa instaliraj win7 ili xp ispocetka! sto god imas! zasto bi instalirali win7 da vide jel radi graficka?

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
PoMOC!

Ma isprobavali su pa su htjeli da vide dal mozda krive drivere skidaju il nes pa se na 7 skidaju driveri sami na pocetku..nije bitno to sad..ubacio sam cd od XP i na onoj instalaciji di pita di ocu instalirati XP je bila ona particija sa XP i i pisalo je da ima na njoj XP.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PoMOC!

Moras bootat sa cd-a pa onda formatiras C: nakon toga na tu particiju stavis win i mora raditi! Imas tu Step by step upute

http://tinyurl.com/24zz6wl

 

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
PoMOC!

znam kako reinstalirati windowse..ali ne znam kako doci do recovery konzole jer mi se kad ubacim cd ne prikaze onaj meni za biranje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PoMOC!

pa jel ti CD primary boot device?

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
PoMOC!

pa da jbt..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Računalo u Win 7 ne detektira XP particiju

kolko sam ja shvatio oni su tebi instalirali win 7, i sad si ti sebi jos htio stavit xp, a to ti nece radit, moras prvo instalirat xp, pa tek onda win 7 da bi ti radilo,ja sam isto prije imao instaliranu win 7 i htio sam stavit xp, no samo mi je prepoznavalo 7, dak da sam sve formatirao stavio xp,, pa tek onda win7

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Računalo u Win 7 ne detektira XP particiju

Zapamti za sva vremena da kod Windowsa ne postoji downgrade, znači nemogu je staviti 7 pa Xp. Moguće je samo XP pa 7 staviti....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice