Skype

poruka: 11
|
čitano: 5.711
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Skype

Pozdrav svima. Imam jako velik problem koji nikako da rijesim imam laptop koji radi savrseno ali mi dolazi do rusenja kada pokrenem skajp. Imam windows 7 64 bitni i sad kad instaliram skajp na laptopu mi se izbaci plavi prozor sa greskama i pise da je problem u driverima medjutim kada u safe modu ugasim skajp i upalim normalno laptop sve radi super ali cim sam pokreno skype opet taj plavi ekran i tako non stop. Sve sam probao, do rjesenja nisam dosao. Dali itko zna kako to rijesit i zasto mi se to događa.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Skype
nikola1993 kaže...

Pozdrav svima. Imam jako velik problem koji nikako da rijesim imam laptop koji radi savrseno ali mi dolazi do rusenja kada pokrenem skajp. Imam windows 7 64 bitni i sad kad instaliram skajp na laptopu mi se izbaci plavi prozor sa greskama i pise da je problem u driverima medjutim kada u safe modu ugasim skajp i upalim normalno laptop sve radi super ali cim sam pokreno skype opet taj plavi ekran i tako non stop. Sve sam probao, do rjesenja nisam dosao. Dali itko zna kako to rijesit i zasto mi se to događa.

 možda ti ovo pomogne

 

http://community.skype.com/t5/Windows-archive/Skype-crashing-in-Windows-7-64-bit/td-p/1526878

 

 

dakle, skini si skype verziju 6.1

MPLAB C18
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 13:58 (zhUPer_C18).
9 godina
neaktivan
offline
Skype

Taj link sto si postavio kad otvorim ima dolje pise za verziju medjutim kad sam klikno na taj link pise mi stranivca ne postoji ali naso sam verziju 6.1 i kad sam instaliro isti slucaj kao i dosad

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Skype

I konacno uspio sam rjesiti problem ako ako itko bude imao isti problem kao ja rjesenje je ovdje: https://support.skype.com/en/faq/FA10382/why-does-skype-for-windows-desktop-crash-my-computer

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Skype

imam windows 8 i skype (najnoviji update) di skype sprema videozapise i slike koje su mi slali ? Hocu jedan videozapis spremiti 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Skype
Markić7 kaže...

imam windows 8 i skype (najnoviji update) di skype sprema videozapise i slike koje su mi slali ? Hocu jedan videozapis spremiti 

 

 http://community.skype.com/t5/Windows-desktop-client/How-to-record-Skype-video-calls-on-windows-PC/td-p/250

 

 

uglavnom, moraš si skinuti dodatni software koji će ti služit za snimanje skype video call-a. skype sam ne sprema videozapise na hard, slike su u folderu "My received files"

MPLAB C18
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 23:28 (zhUPer_C18).
13 godina
neaktivan
offline
Skype

Zadnja verzija skajpa nikako da radi sa driverima za grafu... Kad god obrišem drajvere radi normalno skype i nema BSOD-a ili rušenja drivera.... koja bi bila najbolja verzija za r7 260x? Imam neku geniusovu kameru 320... ali primjetio sam da je video u 15 fps-a mada ponekad skoci na 30? jel to do konekcije?

 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2015 18:40 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Skype

nisam dugo koristio skype i danas pokrenem kad...

što napraviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Skype
valisaurea kaže...

nisam dugo koristio skype i danas pokrenem kad...

što napraviti

U čem je problem? U reklami? Onda jaaaako dugo nisi koristio Skype. 

10 godina
offline
Skype

Nema problema, Microsoft hoće još više love. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Skype

imam problem sa skypom

 

kad sam na wifi mreži sve radi normalno sa skypom

kad se prebacim na internet,sve stranice normalno rade,samo skype ne otvara

imam android 5.1 mobitel-opcija prejaka sa 1 GB prometa

 

ima li rješenja

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice