Veliki problem sa fileovima na HDD

poruka: 6
|
čitano: 2.193
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Veliki problem sa fileovima na HDD

Molio bih vas za pomoć oko ovog problema na prijenosnom HDD-u imam oko 111gb podataka a kad uđem u HDDD windowsi ih ne pokazuju,pogledao sam ali fileovi nisu sakriveni(isao sam na show hidden files)....imate i sliku tu pa molim pomoć... ;)

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Veliki problem sa fileovima na HDD

Klikni na Start -> Run -> upiši "regedit". Zatim redom klikni na slijedeće foldere: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced. S desne strane pronađi ključ Hidden i klikni na Modify. Vrijednost promijeni na 1.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
16 godina
protjeran
offline
Veliki problem sa fileovima na HDD

Hvala puno rijesio sam,al sta mislis zbog cega je doslo do tog problema?

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Veliki problem sa fileovima na HDD

Može biti da je neki program kojeg imaš instaliranog promijenio tu vrijednost.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
12 godina
neaktivan
offline
Veliki problem sa fileovima na HDD

Imam problem, postoje mi slike na digitalnom fotoaparatu, i mogu ih preko njega gledati, a kada ga spojim na racunalo pise 0kb da ima mapa na memorijskoj kartici, stisnula sam da mi otkrije skirvene mape, no nije pomoglo, ne znam sto sam napravila, jesam nesto krivo stisnula prije ili....molim vas pomoć:))

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veliki problem sa fileovima na HDD

Da ne otvaram novu temu ..  slike se nalaze na fotoaparatu ali kad ga sa usb-om spojim na pc i otvorim mapu onda ih nema , kako da to rješim ?

http://soksa.3dhr.net/
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 20:29 (nixXxa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice