Video lag na AMD R7

poruka: 6
|
čitano: 911
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Video lag na AMD R7

Pozdrav,

kada želim pokrenuti neki video u malo boljoj rezoluciji ili čak običan video događa mi se da on jako šteka tj da slika nije onako da je u "jednom mahu" nego kao da trza, ne znam kako bih bolje objasnio. Isključio sam u Chrome hardversko ubrzanje, malo je bolje ali opet nije to kako bi trebalo biti. AMD driveri su updejtani i imam full HD monitor na laptopu. Ram 8 GB, Win 8.1. Guglao sam dosta po ovome ali nikako nemogu naći efikasno riješenje pa ako netko zna molio bih za pomoć! pretpostavljam da možda samo treba nešto namjestiti u AMD Catalystu ali nemam pojma što i kako. Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 13:22 (marin-122).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Video lag na AMD R7

Popuni Moj PC rubriku, probaj sa starijim driverima.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Video lag na AMD R7

Evo ovako, saznao sam da nije do drivera niti do ičeg takvog jer mi preko IE pokreće savršeno video. Samo ja ne želim koristit IE pa ću sad morat otkrit koja postavka na chromu mi uzrokuje lag :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Video lag na AMD R7
marin-122 kaže...

Samo ja ne želim koristit IE pa ću sad morat otkrit koja postavka na chromu mi uzrokuje lag :(

Prebaci se na Firefox i riješen problem.

ps. pazi da imaš instaliran zadnji Adobe Flash Player.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 12:16 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Video lag na AMD R7

Na Firefoxu je ista situacija kao i sa chrome, čak bi rekao i gora

stvarno ne znam zašto IE pokreće video bez ijednog trzaja dok ova dva zezaju :(

flash player je updejtan 

Ovako to izgleda u IE kad stisnem na "statistiku za štrebere" Ovako to izgleda u IE kad stisnem na "statistiku za štrebere"
A ovako u Crome A ovako u Crome
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 13:22 (marin-122).
9 godina
neaktivan
offline
Video lag na AMD R7

Da ne otvaram novu temu, dali zna netko kako se može smanjiti/kontrolirati buka ventilatora na Lenovo Z50-75? Ventilator je dosta bučan, a komponente se ne pregrijavaju niti se rade neki zahtjevni zadatci na njemu :( 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice