Win 7 64b - tipkovnica

poruka: 6
|
čitano: 5.134
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Win 7 64b - tipkovnica

Pozdrav svima,

imam sitan iritirajući problem koji mi se javlja nakon instalacije Win 7 64 bit ... naime na mojoj genius tipkovnici ne mogu dobiti znak (@ - kojeg sam sad morao kopirati) ... gledao sam sve mogućnosti u control panelu i nemogu taj sitan i banalan problem riješiti koji već postaje iritirajuć .... ako netko se susreo sa sličnim problem i riješio ga bio bi mu zahvalan da mi tu, za mene, tajnu otkrije ....

 

Hvala

 

{#}

No Guts No Glory !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Win 7 64b - tipkovnica

Tipkovnica je možda podešena na američku.Shift+2 kod američkih tipkovnica.

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Win 7 64b - tipkovnica

udi u control panel...opcija region and language..onda keyboards and languages...i remove english i apply onda...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 64b - tipkovnica
MEGATRONman kaže...

Jesi probao sa Alt Gr + V ?

World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
12 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 64b - tipkovnica
F1-IVO kaže...
Jesi probao sa Alt Gr + V ?

  ... jesam i sa gr i bez gr lijevi .... probal sam sve i nemrem dobiti Et iliti mankija ni u ludilu .. namje[tena je na Cro sve kak treba biti ... nevjerovatno da nemrem dobiti uobi;ajenu kombinaciju ya taj ynak nego ga moram kopirati ...  ...

yna;i niste sku\ili di je caka ... o nema veye dodu[e ne koristim et pre;esto ali kad mi yatreba onda moram ;eprkati po adresama da ga skopiram i ubacim ....]]][[[||":vv☻☻222]][[[ kaj je najbolje sad sam uhebal sve na njoj .... nema na{ih fontova ni spacijalnih ynakova a y i z su yamijenjeni .. ihaaaaaaaaaaa

 \\'''''}}{{{ččččćć  ććččččyyyyzzzz ... evo vratil sam sa L shift + alt  uf bolje da nikaj više ne trkeljam jer bu još gore ovak bum kopiral mankija pa kud puklo da puklo ....ććččđđššpxxccvvvvćžćč

c-ya ....

 

{#}

No Guts No Glory !!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 0:44 (MEGATRONman).
13 godina
neaktivan
offline
Win 7 64b - tipkovnica

i ja imam problem (oprostite za upad), upalim comp, dignu se windowsi, stojim na desktopu i kada kliknem tipku "u" upali se start menu, pa kada je opet stisnem ugasi se i onda se upali prozor gdje mogu birati kako ce mi display raditi. a kada upalim neki program u kojem moram nesto napisat slovo m mi se ponasa kao veliko Ž i "tipka enter". kada spojim na laptop vanjsku tipkovnicu sve je normalno.....moze li mi netko, molin vas, hitno pomoc. da li to moze biti zbog toga sto sam isao instalirati linux pa je nesto poslo po zlujer ga nisam uspio instalirat?

 

 

 

nadam se da ste me razumjeli i molivas hitno mi treba pomoc!!!!!!!HVALA unaprjed

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 14:49 (supak 3D).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice