Winamp problem

poruka: 12
|
čitano: 3.987
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Winamp problem

Problem s dotičnim programom mi se počeo događati prije par dana. Kada ga pokrenem jedno 15 sekundi mi "bljeska", tj. minimizira pa prikaže, i opet i opet i tako 15-ak sekundi.

Zna li tko zašto?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Winamp problem

reinstall ?

E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Winamp problem

očito nekaj ne valja s winampom, i ja imam problema s njim, meni se ruši tj. javlja neku grešku

 

 

Edit:ma meni ništa ne pomaže....osim vjerojatno reinstal win

Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 20:17 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Winamp problem

Probao ne pomaže. Također sam u međuverenu formatirao disk i reinstalirao windowse i opet isto.

Koristim Winamp verziju 5.531

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Winamp problem
crystal6 kaže...

Probao ne pomaže. Također sam u međuverenu formatirao disk i reinstalirao windowse i opet isto.

Koristim Winamp verziju 5.531

 očito da nekaj ne valja s tom verzijom...i meni se događa problem s tom verzijom,a i sa svim ostalima 5.5....format c: još nisam probal, jer nemam sad vremana za to

edit: tu sam postao svoj problem...(link)
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 20:20 (mali.ivica87).
16 godina
offline
Winamp problem

Samo što ja koristim XP, a ne Vistu. A i to mi se prije nije događalo čak ni s tim 5.531 kojeg sada imam.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Winamp problem

Odbaci Winamp i instaliraj si foobar2000.

 

Vjeruj mi neces zazaliti. Inace ga imas na svakom BugDVDu u stalnoj kolekciji ako se nevaram.

"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 20:27 (1domagoj1).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Winamp problem

Hmmm, zanimljivo baš ću isprobati. Postoje li teme ili skinovi za to?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Winamp problem

nije problem s winampom, ja sam stavljao sve verzije u najzad dvije godine i sve su radile, radi i ova. problem je što si instalirate nesto (drugo) što dolazi u koliziju s

winampom pa zato ne radi kako treba... rjesenje problema je sjetiti se sto si zadnje instalirao na racunalo neposredno prije problema s winampom. radi se o nekoj

nekompatibilnosti necega s winampom... imam xp

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 20:34 (igy).
16 godina
offline
RE: Winamp problem

moj savijet je da se sjetis jesi li kakve codece, playere instalirao i pocnes od toga

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 20:38 (igy).
16 godina
offline
Winamp problem

Pa.... hmmmm..... zadnje što sam instalirao je bila igrica Serious Sam. Nikakvi ostali codeci, driveri itd.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Winamp problem
crystal6 kaže...

Samo što ja koristim XP, a ne Vistu. A i to mi se prije nije događalo čak ni s tim 5.531 kojeg sada imam.

 i ja koristim xp....al nisam htio otvarati novu temu za slični problem

1domagoj1 kaže...

Odbaci Winamp i instaliraj si foobar2000.

 

Vjeruj mi neces zazaliti. Inace ga imas na svakom BugDVDu u stalnoj kolekciji ako se nevaram.

 gle koristim winamp već 7-8 godina....tak da mi je teško to izbacit samo tako
igy kaže...

nije problem s winampom, ja sam stavljao sve verzije u najzad dvije godine i sve su radile, radi i ova. problem je što si instalirate nesto (drugo) što dolazi u koliziju s

winampom pa zato ne radi kako treba... rjesenje problema je sjetiti se sto si zadnje instalirao na racunalo neposredno prije problema s winampom. radi se o nekoj

nekompatibilnosti necega s winampom... imam xp

 e to sam si i ja moslio da bi mogao biti takav problem.....al mislim da je nekaj drugo jer su mi se i drugi programi počeli rušit(ie, driveri za grafiku i sl)
mislim da je problem što sam isključio firewall zbog jednog programa (apex dc++) i da se je nekaj uselilo u sustav i sad zafrkava
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice