Winamp

poruka: 6
|
čitano: 1.725
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Winamp problem

Kada pokrenem video (MP4) na winampu cuje se samo zvuk, ali nema slike... Pomoć?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Winamp problem

Koji video-kodek je u pitanju? Očito nemaš dekoder za taj kodek. Koristi programe koji imaju svoje dekodere (npr. PotPlayer) ili nekim media info programom pogledaj koji je kodek u pitanju pa instaliraj odgovarajući DirectShow dekoder (ili možeš jednostavno instalirati ffdshow, koji zna dekodirati većinu češće korištenih kodeka).

11 godina
neaktivan
offline
Winamp

Skinuo sam taj ffdshow , ali ponovo isto.. zvuk, ali nema slike. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 15:17 (edo123456).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Winamp
edo123456 kaže...

Skinuo sam taj ffdshow , ali ponovo isto.. zvuk, ali nema slike. 

 

 Zašto bi seriju How I met your mother gledao preko Winampa? Winamp ti je više za slušanje audio datoteka i muzike, te iz tih razloga mu nedostaju video codeci, a koliko se sjećam prestao je sa održavanjem. 

 

Skini sebi MPCHC ili VLC i preko njih gledaj serije i filmove i vjerujem da nećeš imati problema. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
moderator
online
Re: Winamp
edo123456 kaže...

Skinuo sam taj ffdshow , ali ponovo isto.. zvuk, ali nema slike. 

Napisao sam ti što da napraviš. PotPlayer ili neki sličan program, ili pogledaj koji video kodek je u pitanju.

12 godina
neaktivan
offline
Winamp

Može pomoć, zašto mi otvara radio stanice s bs-playerom iako stavim winamp default??

 

Edit: rjesio

World Championships: 3, GP started :161, GP wins: 41, podium finishes: 80, pole positions: 65 Best f1 driver ever!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2015 23:38 (martinez1).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice