Windows media player ne očitava titlove

poruka: 16
|
čitano: 26.331
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Title problem

skinuo sam title i sad prebacio tamo gdje je film preimenovao u tacan naziv filma, pokrenem preko wmp i nema prevoda u bs player radi, ali ja hocu da gledam u wmp zbog bolje slike

dore 2 cuo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Title problem

Skini si GOM Player... mislim da ti WMP ne podrzava titlove za DivX.

I'm going woo woo
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Title problem
pirat01 kaže...

skinuo sam title i sad prebacio tamo gdje je film preimenovao u tacan naziv filma, pokrenem preko wmp i nema prevoda u bs player radi, ali ja hocu da gledam u wmp zbog bolje slike

Skini i instaliraj DirectVobSub, pokreni WMP, klikni na Play pa zatim na Captions and Subtitles i odaberi On if available.

Evo uredno radi na Windows 7-ici i čak nije trebalo ništa podešavati nakon instalacije DVS-a. Samo stavi naziv titlova isto kao i film (znači ako se film zove Abcd.avi titl stavi Abcd.srt):

 

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 11:39 (F1-IVO).
14 godina
offline
RE: Title problem
F1-IVO kaže...
pirat01 kaže...

skinuo sam title i sad prebacio tamo gdje je film preimenovao u tacan naziv filma, pokrenem preko wmp i nema prevoda u bs player radi, ali ja hocu da gledam u wmp zbog bolje slike

Skini i instaliraj DirectVobSub, pokreni WMP, klikni na Play pa zatim na Captions and Subtitles i odaberi On if available.

Evo uredno radi na Windows 7-ici i čak nije trebalo ništa podešavati nakon instalacije DVS-a. Samo stavi naziv titlova isto kao i film (znači ako se film zove Abcd.avi titl stavi Abcd.srt): 

 

nece :(((

 

edit: radi :D, obrisao sam extenziju na fileu, tj kada sam kopirao naziv filma obrisao sam i .srt 

tnx puno :))

dore 2 cuo
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 11:50 (pirat01).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Title problem
pirat01 kaže...

nece :(((

Koji OS koristiš? Javi pa ću probat na VPC-u.

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
16 godina
neaktivan
offline
Windows media player ne očitava titlove

Olaksaj si zivot, skini VLC i nema te video datoteke i titla koji ti nece raditi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Title problem
pirat01 kaže...
edit: radi :D, obrisao sam extenziju na fileu, tj kada sam kopirao naziv filma obrisao sam i .srt 

tnx puno :))

Zar si sumljao.Belji se

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
14 godina
neaktivan
offline
Windows media player ne očitava titlove

Nije pomoglo, možda ja krivo nešto radim.

Znači film se zove ovako The nun's story (1959) Audrey Hepburn

A titlovi The nun's story 1959.srt

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows media player ne očitava titlove
Praetorian1 kaže...

Nije pomoglo, možda ja krivo nešto radim.

Znači film se zove ovako The nun's story (1959) Audrey Hepburn

A titlovi The nun's story 1959.srt

Probaj da točno isto piše tj.:

The nuns story        -   naziv filma

The nuns story.srt   -   naziv titla

World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
14 godina
neaktivan
offline
Windows media player ne očitava titlove

Hvala puno radi.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Windows media player ne očitava titlove
F1-IVO kaže...
Praetorian1 kaže...

Nije pomoglo, možda ja krivo nešto radim.

Znači film se zove ovako The nun's story (1959) Audrey Hepburn

A titlovi The nun's story 1959.srt

Probaj da točno isto piše tj.:

The nuns story        -   naziv filma

The nuns story.srt   -   naziv titla

Pa kad ima tako dug naziv filma i još mu je u folderu, najlakše mu je da na avi. i srt stavi samo jedno isto slovo ili jedan isti broj

 

avi.A srt.A

Demokracija je kad dva idiota nadglasaju genija !
14 godina
neaktivan
offline
Windows media player ne očitava titlove

Dali netko znam možda kako se umjesto vizualizacije vrte riječi pjesama dok svira glazba u Windows media player-u???

Vidjela sam to negdje,ali neznam to napraviti! :)

Taša
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows media player ne očitava titlove

Ne znam jel ja kaj krivo radim ili kaj al meni neće očitat WMP titlove po ovom principu gore objašnjenom. 

 

http://www.free-codecs.com/DirectVobSub_download.htm Koji directvobsub da skinem s ovog popisa?

TCP/IP - tri crna piva / i pelinkovac
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Windows media player ne očitava titlove

Skinite si VSfilter2.39exe i radit će vam svi titlovi u WMP

 

LINK

Čovjeka možeš najlakše upoznati po njegovim manama. Vrline može svatko odglumiti
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Windows media player ne očitava titlove

Niti jedna solucija nije pomogla za dobivanje titlova u WMP u. VLC je definitivno najbolji player za gledanje sve vrste multimedije, no opet WMP mi je najbolji po tome pitanju, uvjek mi se cinilo da je nekako kvalitetnija slika na njemu. Ako tko dobije jos kakvu soluciju free will to share. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows media player ne očitava titlove
L1nNk kaže...

Niti jedna solucija nije pomogla za dobivanje titlova u WMP u. VLC je definitivno najbolji player za gledanje sve vrste multimedije, no opet WMP mi je najbolji po tome pitanju, uvjek mi se cinilo da je nekako kvalitetnija slika na njemu. Ako tko dobije jos kakvu soluciju free will to share. 

 Imam instaliran MPCHC i VLC i ne treba mi ništa više. Probao sam WMP, KMplayer, GOMplayer  i dosta drugih, MPCHC mi je najbolji, sa najboljom kvalitetom slike. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice