Wlan prestaje raditi svako malo

poruka: 4
|
čitano: 1.242
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wlan prestaje raditi svako malo

Danas dok sam surfao netom, nestala mi je konekcija sa kucnim wifiom. Kada otvorim wireless network connection (Windows 7 x64) mog kucnog wifia vise nije bilo na listi (kao i par susjednih wifi-ova koji uvijek budu tu) i za par minuta, wireless je potpuno prestao da radi. Odem u device manager i wlan adapter (Atheros AR9285) prijavljuje gresku "Not enough free resources to run this device" (nesto slicno). Restartujem komp kad ista stvar, wlan kao da ne postoji ali u device manageru prikazuje da je sve OK. Uradim system resotore i ista stvar, wifi radi pola sata i prestane da postoji. Instalirao sam nove drajvere ali problem je i dalje tu. Pomagajte braco, imam ispitni rok a bez neta ne mogu! {#} 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 17:33 (Arxi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wlan prestaje raditi svako malo

Standardno - digni neki linux sa USBa ili DVDa da eliminiraš softverski konflikt. Ako tamo radi ok, Windowsi poludjeli. Ako i tamo pukne, imaš problem sa MBO ili WiFi karticom. Javi kad obaviš to.

My name is Legion... For we are many!
10 godina
offline
Re: Wlan prestaje raditi svako malo

da točno reče .... a ako bude ista stvar tj. loša konekcija ,  može biti da na istom kanalu netko sa torentom {#} na WiFi dolazi do rutera ili tvog laptopa sa puno jačim signalom nego ga ti prema ruteru imaš , pa se zbog toga ne čujete i normalno ni konekciju  tada nemate....(korisnici radio veza bi tada rekli "tko je jači taj tlači" ).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Wlan prestaje raditi svako malo
AF139 kaže...

da točno reče .... a ako bude ista stvar tj. loša konekcija ,  može biti da na istom kanalu netko sa torentom {#} na WiFi dolazi do rutera ili tvog laptopa sa puno jačim signalom nego ga ti prema ruteru imaš , pa se zbog toga ne čujete i normalno ni konekciju  tada nemate....(korisnici radio veza bi tada rekli "tko je jači taj tlači" ).

Nije problem u ruteru, vec sa mojim laptopom. Wlan adapter mi totalno prestane raditi. Kucni komp i telefoni normalno se normalno spajaju.

Inace, usao sam u power management wlan adaptera i otkvacio sam "Allow computer to turn off this device to save power" i sad normalno radi... cudno, posto ionako nemam baterije u laptopu. Ako nastanu opet problemi, dizacu linux ili raditi format ako mi wlan nije ostecen hardverski.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 21:09 (Arxi).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice