Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

poruka: 124
|
čitano: 54.355
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Dominik3333 kaže...

Dobro Leila je očito imala otključan Admin..... moželi sada nama glupim nesretnicima step by step uputstva ako imamo zaključan admin. Nista ne kontam sta bootate, odakle, kako,..... jos kad bi slike stavili....hahah

 -slike imaju nekog smisla u npr Playboyu, za boot CD baš nekontam čemu? Namigiva

Predloženi Ophcrack služi kad moramo otkriti password. Inače nema potrebe, dovoljno je nekim (npr ERD, MiniPE, .. ) -LiveCDom softwareom za tu namjenu postaviti novi pasword ili kompletan accaunt. To traje par sekundi, dok kompliciraniji pass za bruteforce (ophcrack) može potrajati i satima..

Za sve ostoalo tu je (uz mastercard) google .... i YT ako si 'vizualni tip' Osmijeh

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

Možete li mi dati link za te programe, jer ja ih ne mogu pronac....dakle samo taj program spržim na cd, stavim ga u comp. upalim comp. i to je to???!

Unaprijed se zahvaljujem!

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!
Dominik3333 kaže...

Možete li mi dati link za te programe, jer ja ih ne mogu pronac....dakle samo taj program spržim na cd, stavim ga u comp. upalim comp. i to je to???!

Unaprijed se zahvaljujem!

grrrrrViče . Kao što ti je već rečeno pogledaj na you tubu upustva!

Forza Vale!!!
15 godina
offline
RE: Zaboravila lozinku za Windows XP 2002!!

Osmijeh grrrr2 i grrrr3 ... preporuka DigiWiz ili Diamond (tripple boot s Hiren's, UBCD, miniPE)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice