Google map zoom download

poruka: 9
|
čitano: 1.143
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Google map zoom download

Jeli moguce skinuti dio google mape, tipa manji grad, tako da stavim na stranicu svoga grada samo taj dio. Ne zanima me stavljanje cijele google mape i stavljanje default pozicije na taj manji grad nego bas da skinem dio mape tj tog manjeg grada i stavim na svoj sajt naravno sa zoomom. Ako je moguce, odgovorite. Unaprijed hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google map zoom download

jeste moguce je

Kada DIRTam ja ne BRIGAm!!:D
8 godina
protjeran
offline
Re: Google map zoom download

Kako? Evo trazim, ali stalno mi izbacuje rezultate android/ios maps i offline maps.

14 godina
offline
Re: Google map zoom download
Kresimir4 kaže...

Kako? Evo trazim, ali stalno mi izbacuje rezultate android/ios maps i offline maps.

Nije moguće korištenje GoogleMaps Javascript API-ja offline jer su to online mape koje između ostalog limitiraju broj prikaza na stranici u intervalu od 24h.

Sličan efekt "statične" mape se može postići pažljivim namještanjem API UI parametara (min/max zoom na istu željenu vrijednost, skrivanje interaktivnih kontrola na mapi itd.) ali limit ostaje.

8 godina
protjeran
offline
Re: Google map zoom download

Ma nisam se ni zelio petljati u to, mislio sam da ima neki program s kojim mogu zadati da skine neki grad ili ja oznacim sto da skine tako da imam na kompu sliku u velikoj rezoluciji sa zoomom naravno tipa vidim grad, ali kad priblizim vidim ulice.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Google map zoom download
Kresimir4 kaže...

Ma nisam se ni zelio petljati u to, mislio sam da ima neki program s kojim mogu zadati da skine neki grad ili ja oznacim sto da skine tako da imam na kompu sliku u velikoj rezoluciji sa zoomom naravno tipa vidim grad, ali kad priblizim vidim ulice.

 Ako misliš samo na ptičiju perspektivu tvog grada to je moguće i vrlo je jednostavno.

 

Odeš na google maps upišeš svoj grad u tražilicu, aplikacija ti ga locira i sve što trebaš napravit je kopirati prilagođeni html link u svoj html code otprilike tamo gdje ga želiš stavit, nakon toga možeš ga prilagodit(visina,širina i dizajn.)

 

Link za to ti se nalazi na google maps na opciji podjeli ili ugradi kartu.

 

Nadam se da sam pomogao :)

Chill
8 godina
protjeran
offline
Re: Google map zoom download

Naveo sam google maps kao primjer, nebitno koja je stranica glavno da skinem na komp kartu grada sa zoomom naravno.

10 godina
neaktivan
offline
Google map zoom download

Sve je objasnjeno u njihovoj dokumentaciji, naravno ne mozes preuzeti za PC (barem ne sluzbeno). Ako ti treba specificno karta za offline upotrebu onda bi ti bilo bolje da koristis OSM, te oni i nude opciju exporta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 10:40 (tLeon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Google map zoom download

Da, ali osm format, evo pokusavam zadnjih sat vremena, otvorio sam osm sa openstreetmap editor nema save u sliku.

 

edit: Evo nasao maperitive, evo primjera http://a.tiles.mapbox.com/v3/breki.hiking-demo/page.html#12/46.7109/7.7896

 

Sada se moram zafrkavati s tim zoomom...

 

edit2: Evo snasao se:

 

Uglavnom: Maperitive sejvam u svg, otvorim taj svg u inkscape, postavim visok dpi, trenutacna slika je 19980x7982  .png 20mb. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 17:13 (Kresimir4).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice