Hosting za WordPress

poruka: 15
|
čitano: 5.696
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Hosting za WordPress

Pozdrav forumaši !

 

Nov sam na forumu i u svijetu web stranica pa bi vas tražio za pomoć.

Otvorio bih jednostavnu web stranicu u WordPress-u pa me zanima koji hosting bi za to bio najbolji? domaći ili strani? 

Satranica bi bila dosta jednostavna i minimalno zahtjevna (samo tekst i slike) pa me zanima dal bi npr. "Hatchling Plan" na Hostgator-u bio dovoljan paket za takvu web stranicu?

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hosting za WordPress

Definitivno uzmi strani hosting, slobodno mozes hostgator, ne postoji "hosting za wordpress". Hatchling Plan bi ti bio dobar za pocetak.

You dont make 500 million friends without a few enemies.
15 godina
offline
Hosting za WordPress

Prednost stranih hostinga je neograničen ili obično puno veći prostor nego kod domaćih za istu cijenu.

Inače preporučam infonet...

 

 

Ako planiraš strane posjete, preporučam 1&1, Hostgator, za pro Arvixe i Dreamhost..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hosting za WordPress

Evo, pronašao sam hosting na Godaddy-u koji je vele prilagođen wordpressu.  link - https://uk.godaddy.com/hosting/wordpress-hosting.aspx?isc=gofheu12&ci=88548

Što mislite o tome?

Stranica je ciljano na domaće posjetitelje i te slike koje bi ja stavljao na stranicu bi se downloadale s stranice. Hoce li ti downloadovi ikako utjecati na paket hostinga koji odaberem ili to nema veze?

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hosting za WordPress

Ne bi ti preporuci Godaddy, uzmi ili JustHost ili Hostgator, nece ti download-i utjecati na hosting pakete jer imas unlimited bandwidth, da imas limited bandwidth onda bi ti utjecali. Ponavljam kao sto sam i prije reko ne postoji hosting za wordpress, wordpress je web stranica(CMS) isto ko sto je bug.hr isto web stranica.

You dont make 500 million friends without a few enemies.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 19:57 (tLeon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hosting za WordPress
godaddy ima nekih problema jer je cesto meta ddosanja i sl napada


uglavnom svaki hosting ti ima cpanel + wordpress ili wordpress + jos nesto...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
10 godina
protjeran
offline
Re: Hosting za WordPress

Preporučujem Hostgator, naravno Hatchling, ako hočeš staviti više sajtova na host onda trebaš nadograditi u Baby.

www.mmo-balkan.com
9 godina
neaktivan
offline
Hosting za WordPress

Hvala vam na brzim odgovorima..Odlucio sam se za hostgator ;)

 Btw. kužim ja da ne postoji hosting za wordpress. Samo tražim onaj koji bude svojim mogucnostima dovoljan za takvu stranicu.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Hosting za WordPress

Na svim tim stranicama piše oko 2-3$ mjesec i onda kad stisnes na 12 mjeseci onda je 6$ dakle duplo više. uz to piše dobiješ besplatnu domenu na godinu dana ,a šta kasnije koliko košta domena kad to istekne?zatim iza toga mi nudi Domain Privacy Protection 0.80$, Site Backup Pro 1.67$ mjesec, SiteLock Domain Security 1.67$ mjesec, ispada nakraju duplo skuplje nego neka firma u hr.. ispada preko 500kn na godinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Hosting za WordPress

Ma nije... to privacy backup i te gluposti nemoras samo ih izbrisi.....

www.mmo-balkan.com
11 godina
offline
Re: Hosting za WordPress
TheThing kaže...

Ma nije... to privacy backup i te gluposti nemoras samo ih izbrisi.....

 opet ispada skuplje nego u hr... i koliko košta domena nakon prve godine ne mogu nac cijenu.. recimo na justhost

10 godina
protjeran
offline
Re: Hosting za WordPress

Stari, imas kupone i kupis na nekoj stranici domenu za 1-2$, onda samo hosting kupis u hostgatora i to je to. Kupona za domene na raznim stranicama mozes naci svaki tjedan, a za jeftini hosting si trebao kupitit na crni petak, bilo je 75% snizenje.

www.mmo-balkan.com
15 godina
offline
Hosting za WordPress

- greška, molim admina da obriše-

Can't find a better Jam!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2015 22:25 (Gunner_V).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Hosting za WordPress

Kakva je ovo caka na hostgatoru za 0.01 $ ? i koja od ova dva je manje zlo: totohost ili o2 hosting?

EDIT: Nasao ma na godaddy domenu s kuponom za 1 $, ima li tu kakva caka ili je sve posteno ? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 23:26 (anelko).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hosting za WordPress
anelko kaže...

Kakva je ovo caka na hostgatoru za 0.01 $ ? i koja od ova dva je manje zlo: totohost ili o2 hosting?

EDIT: Nasao ma na godaddy domenu s kuponom za 1 $, ima li tu kakva caka ili je sve posteno ? 

 bolje nemoj uzimati hosting nego totohost, hahaha

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice