Kako staviti wordpress stranicu na google?

poruka: 5
|
čitano: 2.244
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako staviti wordpress stranicu na google?

Pozdrav zanima me kakva je procedora stavljanja wordpress stranice na google, koji su dobri pluginovi za SEO i koja je procedura sto se toga tice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako staviti wordpress stranicu na google?
Space Invader kaže...

Pozdrav zanima me kakva je procedora stavljanja wordpress stranice na google, koji su dobri pluginovi za SEO i koja je procedura sto se toga tice.

Kako postaviti svoju stranicu na Google.

 

Najbolji SEO dodaci za WordPress.

11 godina
offline
Re: Kako staviti wordpress stranicu na google?
Space Invader kaže...

Pozdrav zanima me kakva je procedora stavljanja wordpress stranice na google, koji su dobri pluginovi za SEO i koja je procedura sto se toga tice.

Prijavis sajt na google analytics, kasnije u webmaster tools i uradis potvrdu na sajtu. Sto se tice plugina najpopularniji je YOAST SEO plugin. Evo ja sam pokrenuo jedan sajt i na njemu ce biti dosta tutorijala vezanih za wordpress, pa mozes ti sta pomoci. Trenutno ubacujem postove, pa mozes vise tutorijala ocekivati za 2-3 dana. 

http://www.itrevolucija.org/wordpress/

http://www.phonespal.com/category/chinese-smartphones/
8 godina
neaktivan
offline
Kako staviti wordpress stranicu na google?

Ako ju ne vidiš u SERP-u (rezultatima pretraživanja) to ne znači da nije objavljena ili da nije

indexirana od Google. Obično nove stranice na kojim nije rađen SEO su nedgje pri dnu rezultata

pretraživanja. To može biti i 500-ta stranica na Googleu. Zato ju vjerojatno ne vidiš u SERP-u.

 

Ako hoćeš ubrzati indexiranje. Prijavi sitemap Google Webmasters.

Postavi link na neke jake sajtove, poput ovog foruma.

 

Free Cpanel Host
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti wordpress stranicu na google?
Free Cpanel Host kaže...

Ako ju ne vidiš u SERP-u (rezultatima pretraživanja) to ne znači da nije objavljena ili da nije

indexirana od Google. Obično nove stranice na kojim nije rađen SEO su nedgje pri dnu rezultata

pretraživanja. To može biti i 500-ta stranica na Googleu. Zato ju vjerojatno ne vidiš u SERP-u.

 

Ako hoćeš ubrzati indexiranje. Prijavi sitemap Google Webmasters.

Postavi link na neke jake sajtove, poput ovog foruma.

 

Malo krivo tumačenje... google ce sam odrediti kad bude stranica "aktivna". Broj posjeta na pocetku kod novo izrađene stranice nema veze da bude prije indeksirana.
Skroz drugo je kad se radi seo optimizacija web stranice za tražilice.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 12:19 (Ervin16).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice