Povezivanje web stranice sa novim hostingom

poruka: 3
|
čitano: 577
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Povezivanje web stranice sa novim hostingom

Pozdrav, prije 24 sata sam pokrenuo proces premještanja web stranice na novi hosting. Radi se o web stranici: woodfloors4u.co.uk  Dodao sam domenu na novi hosting (Blue Host) te promijenio NAME SERVERE domene na bluehost.

Međutim stranica mi je još uvijek povezana sa starim hostingom, do sada za sve domene koje sam premiještao proces je trajao 15-ak minuta za neke regije, mislim da je razlog što su domene bile .com .org te što su bile u registrima poput godaddya. 

Zanima me vaše mišljenje da li je pravi razlog ovako dugog čekanja što se radi o .co.uk domeni? 

Takođe još jedna stvar me muči, kada provjerim gdje je stranica hostovana ispisuje mi nameservere od bluehosta - mog novog hostinga, kako je moguće da se stranica loaduje sa starog hostinga?

Pokušao sam sa više worldwide lokacija ali još nigdje nije povezana. 

Npr. kod transfera stranica .com mi se na lokacijama u USA povezuje za 15-ak minuta. 

Da li sam nešto propustio?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Povezivanje web stranice sa novim hostingom

Slično sam imao prije par dana. Problem je su DNS cache-u najčešće kod tvog internet provajdera ili između tvog računala i servera na kojemu upravljaš domenom. Ja sam to riješio stavjanjem google dns https://developers.google.com/speed/public-dns/ u postavke konekcije.

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Povezivanje web stranice sa novim hostingom

To je normalan proces ukoliko zelis odma da vidis izmene istaliras dodatak za Chrome, dotvpn konektujes se na neki server ili @Nix predlog

www.oklop.me
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2015 12:46 (Sceko).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice