Razvoj web-stranica pitanja i odgovori zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.547
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Razvoj web-stranica pitanja i odgovori

S obzirom da postoji tema Programiranje u c++-u- pitanja i odgovori  i u kojoj ekipa pomaže drugim forumašima sa C++ problemima, a kako je tema Community review vaših web stranica nažalost prečesto puna upita kako napraviti ovo a kako ono, a namjenjena je za review vaših web uradaka, pokrenio sam ovu temu da ovdje se postaju svi problemi koji vas muče u web developmentu 

 

Nadam se da modovima neće smetati :)

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razvoj web-stranica pitanja i odgovori
kakapo kaže...

S obzirom da postoji tema Programiranje u c++-u- pitanja i odgovori  i u kojoj ekipa pomaže drugim forumašima sa C++ problemima, a kako je tema Community review vaših web stranica nažalost prečesto puna upita kako napraviti ovo a kako ono, a namjenjena je za review vaših web uradaka, pokrenio sam ovu temu da ovdje se postaju svi problemi koji vas muče u web developmentu 

 

Nadam se da modovima neće smetati :)

Evo reply na ono što si mi odgovorio u prijašnjoj temi. To je točno ono što sam napravio lol, i javlja se ono šta sam zalijepio.Bilo bi lijepo da pročitaš post prije nego odgovoriš.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razvoj web-stranica pitanja i odgovori
athlon64 kaže...
kakapo kaže...

S obzirom da postoji tema Programiranje u c++-u- pitanja i odgovori  i u kojoj ekipa pomaže drugim forumašima sa C++ problemima, a kako je tema Community review vaših web stranica nažalost prečesto puna upita kako napraviti ovo a kako ono, a namjenjena je za review vaših web uradaka, pokrenio sam ovu temu da ovdje se postaju svi problemi koji vas muče u web developmentu 

 

Nadam se da modovima neće smetati :)

Evo reply na ono što si mi odgovorio u prijašnjoj temi. To je točno ono što sam napravio lol, i javlja se ono šta sam zalijepio.Bilo bi lijepo da pročitaš post prije nego odgovoriš.

naravno da sam pročitao, pa ne bih tipkao bez veze. Uostalom, iz onoga što si ti napisao, ja sam došao do onoga zaključka

 

 

 

 

royalhero kaže...

 

 

@kakapo

To sto si uradio nije dobro jer on radi u ASP.NET-u MVC, tu svi Viewsi[Razor(.cshtml), ASPX(.aspx)] moraju biti unutar Views foldera.

 

 

ovo nisam znao. jbga

 

I ono je kao rasprava o tehnologijama, ne i kao mjesto gdje se pokušava ljudima pomoći da riješe problem {#}

 

No, ja i dalje mislim da su u pitanju putanje - vjerojatno je onda kako je royalhero napisao točno

 

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2012 22:07 (kakapo).
15 godina
offline
Razvoj web-stranica pitanja i odgovori

Imam ja pitanje uz početak razvoja, da se tak izrazim. Naime što je bolje krenuti učiti, troumim se između PHP-a, Djanga i ASP.NET-a. Najviše me privlači Django, jednostavan, brz i još imam neko predznanje iz Pythona na koje bi samo gradio.

No zanima me kakvo je stanje na tržištu s time pošto je relativno novo.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Razvoj web-stranica pitanja i odgovori
Ad4pt3r kaže...

Imam ja pitanje uz početak razvoja, da se tak izrazim. Naime što je bolje krenuti učiti, troumim se između PHP-a, Djanga i ASP.NET-a. Najviše me privlači Django, jednostavan, brz i još imam neko predznanje iz Pythona na koje bi samo gradio.

No zanima me kakvo je stanje na tržištu s time pošto je relativno novo.

 

 

Uzmi PHP mySQL i udri, sve najbolje se radi tamo, imam za web strnaice firmu i svi mi samo to traže i naručuju :S

powered by sashab
16 godina
moderator
offline
Razvoj web-stranica pitanja i odgovori
Postoji već ista tema... Lock
...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice