Samsung Galaxy Ace S5830

poruka: 546
|
čitano: 313.451
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Ace S5830".
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830

ISTI PROBLEM. Sad će me čuti i T-Mobile gov** a bome i Samsung Hrvatska kao i Samsung Koreja.

Slika 1 Slika 1
 
Slika 2 Slika 2
 

Evo i link gdje sam kontaktirao HT na Facebooku. Javite im se i vi tamo.

https://www.facebook.com/HrvatskiTelekom?sk=wall&filter=1

 

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2011 18:47 (191x7).
14 godina
online
Samsung Galaxy Ace S5830

Ma koma, šta reći nego fuc..ing panjevi. Kad ti za legalan firmware napišu da nije legalan. Živio Samsung, živo T-Mobile, to se zove podrška za korisnike sa legalnim software-om. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2011 19:52 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
MasterOfDisaster kaže...

Ma koma, šta reći nego fuc..ing panjevi. Kad ti za legalan firmware napišu da nije legalan. Živio Samsung, živo T-Mobile, to se zove podrška za korisnike sa legalnim software-om. {#}

Uvjeren sam da je to nešto T-Mobile modificirao originalni softver. Što drugo i očekivati od takve tvrtke.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
14 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Kies za Ace iz Tele2 javlja da je nadogradnja moguća...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Eol kaže...

Kies za Ace iz Tele2 javlja da je nadogradnja moguća...

No shit Sherlock. Znam to.

 

PS: Ako ti je nadogradnja moguća - pa nadogradi uređaj.

 

Edit:

 

Evo odgovora od HT-a:

Poštovani gospodine Mariajnoviću,

dostupnost nadogradnje operativnog sustava za Samsung Galaxy Ace zaključan na T-Mobile mrežu biti će vidljiv odmah po spajanju u KIES, stoga Vas najljubaznije molimo za strpljenje.

U konkretnom slučaju, možemo Vas obavijestiti kako će isto biti moguće u vrlo skorom roku.

Također, budite slobodni besplatno nazvati Službu za korisnike te, izravno iz govornog izbornika, odabrati razgovor s agentom Tehničke podrške.

Srdačno Vas pozdravljamo, a u slučaju potrebe bit će nam zadovoljstvo ako se obratite na istu e-mail adresu.

 Vaš Facebook Team

 

Čak su mi i prezime tipfelerali. A odgovor im je totalna glupost.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2011 20:17 (191x7).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Botovi odgovaraju :/
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...
Eol kaže...

Kies za Ace iz Tele2 javlja da je nadogradnja moguća...

No shit Sherlock. Znam to.

Hvala na ljubaznosti, samo sam htio potvrditi da je problem

vjerojatno u mobilnom operateru a ne proizvođaču, da vam

bude lakše tupiti T-mobilu.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ja sam ga uzela jucer u vipu i upalim prvi put i na sebi je vec imao gingerbread 2.3 malo cudno

Uglavnom,nakon prvog punjenja baterija mi je drzala oko 2 sata ali igrala sam igrice i svasta  {#}  Dali ovaj mobitel kod punjenja prikazuje da je napunjen i da se moze iskljuciti?Jer ga punim od jutros i tek sad je prikazano 100 posto ali ne znam dali da jos ostavim

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Cura ima dotični mobitel i zanima ju (a i mene) je li moguća službena nadogradnja na barem 2.3 Android ili čak 2.3.3 [4] preko Kies-a?

 

Koji je zadnji official firmware za Ace?

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
sudy_freak kaže...

Cura ima dotični mobitel i zanima ju (a i mene) je li moguća službena nadogradnja na barem 2.3 Android ili čak 2.3.3 [4] preko Kies-a?

 

Koji je zadnji official firmware za Ace?

Zadnji je 2.3.4. ako se ne varam. Nadograditi možeš uređaje kupljene u Tele2 i u Vipu, kupljen u Tele2 malo sutra. Taj problem pokušavam riješiti.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...

Zadnji je 2.3.4. ako se ne varam. Nadograditi možeš uređaje kupljene u Tele2 i u Vipu, kupljen u Tele2 malo sutra. Taj problem pokušavam riješiti.

A T-Mobile, zayeb?

 

Vidio sam na prijašnjim postovima da si se dopisivao s njima {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
sudy_freak kaže...
191x7 kaže...

Zadnji je 2.3.4. ako se ne varam. Nadograditi možeš uređaje kupljene u Tele2 i u Vipu, kupljen u Tele2 malo sutra. Taj problem pokušavam riješiti.

A T-Mobile, zayeb?

 

Vidio sam na prijašnjim postovima da si se dopisivao s njima {#}

A kao kolegine i moje slike Kiesa (Samsungovog programa) nisi vidio? One u kojima pri spajanju uređaja na komp jasno piše d ana uređaju nije Samsungov softver već neki modificirani...

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...
A kao kolegine i moje slike Kiesa (Samsungovog programa) nisi vidio? One u kojima pri spajanju uređaja na komp jasno piše d ana uređaju nije Samsungov softver već neki modificirani...

Lol'd.

Ništa, ne mogu sada ništa tvrditi. Zanimalo me samo koja je zadnja verzija i može li se.
Možda se može kod nje, možda ne može. Probat' ću pa javim dojmove. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Evo ofišl đinđerbread je gore, nadam se da se neće više SoD-ati {#} meni se ne dešava često ali je damm annoying

Beware of the MamićTrollFejs
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ja sam na Tele2 i nadogradio sam ga na preko Kiesa na 2.3.4

Sad me zanima kako se otključava ovaj telefon, idem često u komšiluk a ne bi da me deru kad sam u romingu?

 

Halo Bing! Cijena prava sitnica...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Vidio na njuškalu mob za jako sitne pare. Ali ima mana. Izgubio se IMEI. Sad, je li ikako moguće to vratiti. IMEI se izgubio nakon updatea na neku drugu verziju Androida

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

planiram ga kupit u tmobile ponudi, dali se isplati kupit jer ako tmobile nema official update na 2.3 necu ni razmisljat o kupovini radije cu kupit nesto na crnjaka bez garancije i sam si kuhat rom-ove, i da jedno pitanje tehničke prirode, ovaj mob ima 512 mb ram-a ili sam nesto fulo? na gsmareni nepise nista, ali sam naso na par mjesta na netu pise 512 mb ram :S

Vrane nebom šestare
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 23:23 (Ner0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Ner0 kaže...

planiram ga kupit u tmobile ponudi, dali se isplati kupit jer ako tmobile nema official update na 2.3 necu ni razmisljat o kupovini radije cu kupit nesto na crnjaka bez garancije i sam si kuhat rom-ove, i da jedno pitanje tehničke prirode, ovaj mob ima 512 mb ram-a ili sam nesto fulo? na gsmareni nepise nista, ali sam naso na par mjesta na netu pise 512 mb ram :S

Službeni update na 2.3. za T-Mobile korisnike još niej stigao, no iz Samsunga tvrde da će ovih dana.

I nema 512 MB RAM već 278 MB.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...
Ner0 kaže...

planiram ga kupit u tmobile ponudi, dali se isplati kupit jer ako tmobile nema official update na 2.3 necu ni razmisljat o kupovini radije cu kupit nesto na crnjaka bez garancije i sam si kuhat rom-ove, i da jedno pitanje tehničke prirode, ovaj mob ima 512 mb ram-a ili sam nesto fulo? na gsmareni nepise nista, ali sam naso na par mjesta na netu pise 512 mb ram :S

Službeni update na 2.3. za T-Mobile korisnike još niej stigao, no iz Samsunga tvrde da će ovih dana.

I nema 512 MB RAM već 278 MB.

dali se isplati uzet uz predplatu od 100kn za 800kn? ispada, da je wildfire s bolji od ovog jer ima 0.3' manji ekran a to je zanemarivo ima vise ram-a =/

Vrane nebom šestare
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 23:46 (Ner0).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
Ner0 kaže...

dali se isplati uzet uz predplatu od 100kn za 800kn? ispada, da je wildfire s bolji od ovog jer ima 0.3' manji ekran a to je zanemarivo ima vise ram-a =/

Ako imaš između 18 i 28 godina na tarifu Extra Total S (100 Kn) imaš 50% popusta odnosno plaćaš samo 50 Kn.

Galaxy Ace za 800 Kn - naravno da se isplati.

A Wildfire S vs. Galaxy Ace - potraži na forumu, bilo je par tema baš sa tom dvojbom. U nekoliko njih detaljno sam opisao razlike.

Recimo mojim potrebama bolje odgovara Galaxy Ace.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...
Ner0 kaže...

dali se isplati uzet uz predplatu od 100kn za 800kn? ispada, da je wildfire s bolji od ovog jer ima 0.3' manji ekran a to je zanemarivo ima vise ram-a =/

Ako imaš između 18 i 28 godina na tarifu Extra Total S (100 Kn) imaš 50% popusta odnosno plaćaš samo 50 Kn.

Galaxy Ace za 800 Kn - naravno da se isplati.

A Wildfire S vs. Galaxy Ace - potraži na forumu, bilo je par tema baš sa tom dvojbom. U nekoliko njih detaljno sam opisao razlike.

Recimo mojim potrebama bolje odgovara Galaxy Ace.

muci me taj 2.3 mislim nije problem rom svoj slozit ali ako nije potrebno zasto bi gubio garanciju a nema flash i mozes se slikat bez flash-a, budem bas potrazio a najbolje bi mi bilo pricekat i skupit jos para i uzet nesto posteno ne ovako krpat se na brzinu 

Vrane nebom šestare
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pozdrav ljudi,imam jedan problem pa ako neko ima slična iskustva molio bih ga da mi pomogne. 

Prvo nisam nikako imao internet vezu dok nisam namjestio postavke u: Postavke -> Bežično i mreže -> Mobilne mreže -> Pristupne točke(APN). Kada sam unio sve podatke koje je trebalo da se ostvari internet veza(podatke sam dobio i od T-mobile operatera) internet mi je normalno proradio,ali svejedno imam problem - ne mogu slati SMS poruke. Jedino kada isključim podatkovnu vezu onda mogu slati SMS poruke. Ja ne znam kako je to uopće povezano i koji je problem,pa ako netko zna neka napiše :) POzz

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

I još nešto, imam Android 2.3.3. u telefonu,ali čini mi se da je to neki ruski softver budući da, kada vratim telefon na tvorničke postavke, sve bude na ruskom jeziku dok ne promjenim jezik na hrvatski. Jel neko ima ideju kako da instaliram Hrvatski softver i odakle da ga skinem?? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Pozdrav društvo

novi sam ovdje ali mi treba neka vrsta pomoći!

Naime, na mom galaxy ace-u kada uđem u "album" za pregled slika ne mogu da vidim slike na početnom zaslonu niti kad otvorim neku datoteku nego tek kad otvorim krajnju sliku onda mi se ona ukaže a ovako sve naslijepo ide!!

 

Ima li neko odgovor!

 

Hvala una prijed svima!

 

lp

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
MESSIRONIE kaže...

Pozdrav društvo

novi sam ovdje ali mi treba neka vrsta pomoći!

Naime, na mom galaxy ace-u kada uđem u "album" za pregled slika ne mogu da vidim slike na početnom zaslonu niti kad otvorim neku datoteku nego tek kad otvorim krajnju sliku onda mi se ona ukaže a ovako sve naslijepo ide!!

 

Ima li neko odgovor!

 

Hvala una prijed svima!

 

lp

Čudan problem. Probaj s instalacijom nekog Android preglednika slika ili nekog alata tipa ES File Explorer koji ima ugrađen vlastiti preglednik fotografija.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

Ja sam sebi instalirao 2.3.4 i sad je kao zmaj mobitel,angry birds mi je stopao malo sad nikako,wifi mi je imao bug cesto za sad nikako,dobio 640x480 rezu videa,nekad mi galeriju nije htjelo da otvori pa morao gasiti je pa opet otvarati sad nemam problema oko toga,mob je dosta brzi,brze se otvaraju poruke,imenik..

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
tpg kaže...

Ja sam sebi instalirao 2.3.4 i sad je kao zmaj mobitel,angry birds mi je stopao malo sad nikako,wifi mi je imao bug cesto za sad nikako,dobio 640x480 rezu videa,nekad mi galeriju nije htjelo da otvori pa morao gasiti je pa opet otvarati sad nemam problema oko toga,mob je dosta brzi,brze se otvaraju poruke,imenik..

Službeni update (Vip, Tele2 ili? Znam da za t-mobile još nije izašao)?

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace S5830
191x7 kaže...
tpg kaže...

Ja sam sebi instalirao 2.3.4 i sad je kao zmaj mobitel,angry birds mi je stopao malo sad nikako,wifi mi je imao bug cesto za sad nikako,dobio 640x480 rezu videa,nekad mi galeriju nije htjelo da otvori pa morao gasiti je pa opet otvarati sad nemam problema oko toga,mob je dosta brzi,brze se otvaraju poruke,imenik..

Službeni update (Vip, Tele2 ili? Znam da za t-mobile još nije izašao)?

Ma kakav sluzbeni ne bi ja to cekao,ja sam to sebi sam uradio.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2011 15:59 (tpg).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

koliko taj mobitel kosta u slobodnoj prodaji. Ne planiram kupovati u tele2 il ostalim operatrima.

 

Najvjerovatnije ce mi stric kupit u Dubaiu.. mozda neko zna koliko taj mobil kosta tamo?

 

100% sam siguran da je jeftiniji nego kod nas.

Potpisao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Ace S5830

U slobodnoj prodaji ga kod nas nema. Možeš jedino kupiti preko oglasa (njuškalo i slični) ako ne želiš na ugovornu obvezu.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice