Modanje no name kucista

poruka: 9
|
čitano: 3.311
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Modanje no name kucista

znaci imam kuciste neko no name...i sad temperature mi dosta padnu kad nema bocne stranice...zanima me kako bi tu bocnu stranicu moga ispilat tako unutar njenog okvira bude jedan veliki kvadrat na cije bi mjesto isla mrezica koja bi puno pomogla radi prozracnosti...i koji bi mi alat trebao za to...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Modanje no name kucista

Alat-ubodna pila, dremel, brus papir. Bez toga ne ide.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Modanje no name kucista

Kao što je vexx već nabrojao, bez tih alata nema šanse neki ozbiljni case mod.....pogotovo bez dremela, jer je višenamjenski alat zbog raznih nastavaka. Ako imaš love kupi ga i odma si riješen za stalno, ako nemaš onda posudi od nekog tko ima

 

A predlažem da uzmeš neki 120 mm ventilator (npr. Scythe slipstream) ili bilo koji samo da ubacuje zrak i neki na zadnju stranicu da izbacuje zrak (bilo koji, ne mora bit neki brand name, samo nek puše van {#})

 

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Modanje no name kucista
Krešo91 kaže...

Kao što je vexx već nabrojao, bez tih alata nema šanse neki ozbiljni case mod.....pogotovo bez dremela, jer je višenamjenski alat zbog raznih nastavaka. Ako imaš love kupi ga i odma si riješen za stalno, ako nemaš onda posudi od nekog tko ima

 

A predlažem da uzmeš neki 120 mm ventilator (npr. Scythe slipstream) ili bilo koji samo da ubacuje zrak i neki na zadnju stranicu da izbacuje zrak (bilo koji, ne mora bit neki brand name, samo nek puše van {#})

 

sve je to vec u njemu samo cu modat stranicu jos ;)

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje no name kucista

pazi samo kad režeš lim stranicu, pogotovo ak je noname kučište obično je taj lim tanak i nije pojačan pa se cijela stvar gadno uvija..

 

još sa dremelom možeš polako i lagano, ubodnom već trebaš imat mal iskustva, jel ak ti "zaronda" pilica pa počne skakat, posavijat ćeš lim, pogotovo tu gdje si rezao ćeš imat brežuljke i doline...onda to moraš na stol i čekićem ispeglat, pa moguće da oštetiš boju, pa lakiranje itd...

 

inače ideja ti je ok...neznam hoćeš li stavljati metalnu mrežicu onu rupičastu ili si mislio nešt drugo?

samo krupno, ništa sitniš
13 godina
offline
Modanje no name kucista

sve je sredeno..lim savrseno izrezan..sve ide po planu :D

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje no name kucista
zoharbizo kaže...

sve je sredeno..lim savrseno izrezan..sve ide po planu :D

obavezno slike {#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
13 godina
offline
Re: Modanje no name kucista
Krešo91 kaže...
zoharbizo kaže...

sve je sredeno..lim savrseno izrezan..sve ide po planu :D

obavezno slike {#}

 cim dovrsim posao sa mrezicom ;) postan slije

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje no name kucista

Ja isto to zelim malo drukcije mislio sam da to necu uspit nac na hr forumima al sam naso ugl. zelim neki case mod za windowom i jos malo bolja boja i tak ali neznam kako to sve napravit gledo sam na youtubu al to oni amerikanci seru nes moze neko pommoc? :)

juričan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice