Polomljene nožice na cooleru

poruka: 7
|
čitano: 2.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Polomljene nožice na cooleru

Dakle, standardna boljka sa tim coolerima i njihovim nožicama, naravno da nikad ništa ne sjedne od prve kako treba.

Uglavnom pukla mi je ta nožica jedna, pa me zanima ima li di kupit rezervne za zamjenu, tipa u Chipoteci ili negdje?

Ako ne, može li se skinuti sa eventualno nekog starog coolera i namontirati na ovaj?

Cooler mi je skoro pa nov a šteta je da ne naliježe kako treba na procesor radi te nožice :(

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polomljene nožice na cooleru
Dinny kaže...

Dakle, standardna boljka sa tim coolerima i njihovim nožicama, naravno da nikad ništa ne sjedne od prve kako treba.

Uglavnom pukla mi je ta nožica jedna, pa me zanima ima li di kupit rezervne za zamjenu, tipa u Chipoteci ili negdje?

Ako ne, može li se skinuti sa eventualno nekog starog coolera i namontirati na ovaj?

Cooler mi je skoro pa nov a šteta je da ne naliježe kako treba na procesor radi te nožice :(

 

 

 ah, taj push-pin intelov je teža katastrofa, meni su pucale te nožice, zamjenske koje sam našao ne odgovaraju skroz, pa sam rezuckao i zahebavao se satima, pa opet puknu...

 

moj prijedlog ti je nabaviti backplate, komplet šarafa i matica (ja sam uzeo obične u željezari za par kuna) i riješiti se tog govneta zauvijek

 

backplate imaš u linksu

http://www.links.hr/?naziv=dodatak-za-scythe-hladnjake-flip-mount-super-back-plate-podnozje-za-hladnjak-za-s-am2-am2-am3-am3-fm1-1155-1156-1366-2011&option=artikl&id_artikl=050.903.267

 

sve skupa 20 kuna i miran si

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polomljene nožice na cooleru

Eh jedini je problem što je ovo socket 775, malo stariji, montiram malo slabiji kompjuter mami a žao mi bacit cooler jer su te nožice otišle.

A za taj socket 775 vidim da nema backplatea, inače je to fantastična stvar jer ona plastika jadnička je pucala čim je malo jače stisneš

11 godina
offline
Re: Polomljene nožice na cooleru
Dinny kaže...

Eh jedini je problem što je ovo socket 775, malo stariji, montiram malo slabiji kompjuter mami a žao mi bacit cooler jer su te nožice otišle.

A za taj socket 775 vidim da nema backplatea, inače je to fantastična stvar jer ona plastika jadnička je pucala čim je malo jače stisneš

 ovaj koji sam ti linkao sam prvo i stavio na 775 sa cm vortex plus hladnjakom, pa je onda završio u novom kompu na 1150 socketu, a kad sam uzeo novi bequiet hladnjak, sad je opet na 775 kod klinaca u kompu

tako da odgovara za taj socket, samo to nije navedeno na popisu na links stranici

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polomljene nožice na cooleru

E hvala ti puno, spasio si me, već sam mislila to naručivat sa ebaya a Links mi je stvarno blizu.

 

Nego jel mi pliz možeš samo reći koje vijke da uzmem za pričvrstit sve to?

I koliko njih i kako i to sve? :D

Nama ženama su svi ti vijci isti, ajde u ovo ostalo se donekle i kužim ali vijci su ubij me bože

 

Pretpostavljam da ih imaju i u Bauhausu sve

12 godina
offline
Polomljene nožice na cooleru

imas tih hladnjaka na njuski brdo, ali preoprucujem neki aftermarket hladnjak ipak stock od intela nikad nije bio dobar :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice