Modanje grafe pitanje

poruka: 57
|
čitano: 6.608
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Modanje grafe pitanje

Znaći kako da se izjasnim htjeo bi na stranu od grafičke napisat ili naljepit GTX 760 sa geforce fontom odmah do DirectCU ll natpisa ali nemam pojma kako bi to napravio

neko mi je na stranom forumu preporučio neku vinyl naljepnicu ako neko ima ideju bio bih zahvalan.

 

Znaći ovako kartica izgleda sa strane ja bih nekako htjeo naštampat GTX 760 ako me razumijete{#}

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 15:27 (voyager).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Napravi se naljepnica i zalijepiš :)

 

Daj sliku tog natpisa što želiš i dimenzije naljepnice pa ti mogu reći i za koliko ti ju napravim :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Napravi se naljepnica i zalijepiš :)

 

Daj sliku tog natpisa što želiš i dimenzije naljepnice pa ti mogu reći i za koliko ti ju napravim :)

Kad se već nudiš{#}  jel bi mogao ovakvo nešto napravit

http://international.download.nvidia.com/webassets/en_US/shared/images/articles/geforce-gtx-660-ti/geforce-gtx-660-ti-top-board-shot.png

znaći vidiš ovaj GEFORCE GTX jel bi mogao napravit s takvim fontom ili slićnim znaći da piše GTX 760 i da je font u plavoj boji znaći da podloga bude crna a font plav

to bi naljepio na stranu pogledaj sliku u prvom postu znaći desno od ovog DirectCU 2 natpisa ako bi mogo neku skicu napravit da to vidim prvo pa ti onda dam dimenzije

platit ću koliko je god potrebno

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 19:00 (voyager).
14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Može se bez problema napraviti.

 

Dobiješ naljepnicu gdje su izrezana samo ova slova koja nalijepiš, dakle nema podloge tako da izgleda kao original...ako me kužiš :)

 

Nemam komp kraj sebe pa ne mogu sad skicu napraviti, ako ti nije hitno napravim ti sutra...

Ili ako ima neko voljan sa photoshopom da ti napravi :D

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 20:24 (XXX-Man).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Može se bez problema napraviti.

 

Dobiješ naljepnicu gdje su izrezana samo ova slova koja nalijepiš, dakle nema podloge tako da izgleda kao original...ako me kužiš :)

 

Nemam komp kraj sebe trenutno pa nemogu sad skicu napraviti, ako ti nije hitno napravit ti kasnije :)

E može tako bi bilo savšeno to sam i mislio u početku bez podloge ali nisam bio siguran jel možeš tako napravit onda kad stigneš smiksaj nešto da ja to vidim pa ti onda kažem u kojim dimenzijama točno da napraviš

znaći ako može u istom tom geforce fontu koji je na slici i boja fonta nek bude neka tamnija plava ali ne pretamna{#}

10 godina
neaktivan
offline
Modanje grafe pitanje

kombiniraj si nešto u paintu kao ovo naprimjer,samo mijenjaj fontove

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
kivic15 kaže...

kombiniraj si nešto u paintu kao ovo naprimjer,samo mijenjaj fontove

Da to sam baš sam malo probavo ali pošto će XXX-Man radit naljepnicu on će vjerojatno bolje to napravit

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 20:45 (voyager).
14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Napravim, samo da dođem doma...trenutno imam kod sebe samo tablet pa nemogu :)

 

Izreže se to na cutteru za 10 sekundi, najmanji problem :)

Moram samo vidjet kakve plave imam da najbolje izgleda...

 

Bilo bi odlično i kad bi netko znao koji je to font da ne moram crtati sve ručno?

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 20:58 (XXX-Man).
14 godina
moderator
offline
Modanje grafe pitanje

Ovako plava?

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Ovako plava?

Da može takva

14 godina
neaktivan
offline
Modanje grafe pitanje

Ako vam treba nesto tipa ovog mogu poslat projekt u ps ili nekom drugo formatu..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 21:34 (gogi321).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modanje grafe pitanje

Najsličnije što sam našo tom fontu je Eurostile Extended

 

http://www.fontpalace.com/font-details/Eurostile+Extended/

 

samo što je ovaj font nekako tanak

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
gogi321 kaže...

Ako vam treba nesto tipa ovog mogu poslat projekt u ps ili nekom drugo formatu..

 

E ovo je isto prilićno dobro samo da je u plavoj boji

14 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
voyager kaže...
gogi321 kaže...

Ako vam treba nesto tipa ovog mogu poslat projekt u ps ili nekom drugo formatu..

 

E ovo je isto prilićno dobro samo da je u plavoj boji

Boja ovisi od onog papira, nije bitno kakva je na pc-u,ako oces mogu napraviti i neki drugi tekst..

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 21:42 (gogi321).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
gogi321 kaže...
voyager kaže...
gogi321 kaže...

Ako vam treba nesto tipa ovog mogu poslat projekt u ps ili nekom drugo formatu..

 

E ovo je isto prilićno dobro samo da je u plavoj boji

Boja ovisi od onog papira, nije bitno kakva je na pc-u,ako oces mogu napraviti i neki drugi tekst..

Nema potrebe ovo je prilićno dobro izgleda baš ko pravi geforce font vidit ćemo još što XXX-Man kaže ako on može s ovim radit onda mu pošalješ taj psd ili šta već

14 godina
moderator
offline
Modanje grafe pitanje

Bilo koji vektorski format odgovara :)

Samo bitno da je vektor, onda ga pošaljem cutteru i on sve odradi :)

 

Nisam baš originalni font uspio nigdje pronaći

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Bilo koji vektorski format odgovara :)

Samo bitno da je vektor, onda ga pošaljem cutteru i on sve odradi :)

 

Nisam baš originalni font uspio nigdje pronaći

Aha ok ako je vektorski format onda nek ti gogi pošalje taj sample pa onda napraviš prema tom njegovom dizajnu samo u plavoj boji poslat ću mu pm da ti pošalje

14 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
voyager kaže...
XXX-Man kaže...

Bilo koji vektorski format odgovara :)

Samo bitno da je vektor, onda ga pošaljem cutteru i on sve odradi :)

 

Nisam baš originalni font uspio nigdje pronaći

Aha ok ako je vektorski format onda nek ti gogi pošalje taj sample pa onda napraviš prema tom njegovom dizajnu samo u plavoj boji poslat ću mu pm da ti pošalje

Poslano :D

14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Riješeno sve :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Riješeno sve :)

Brzi ste LOL nego hoćeš da ti odmah pošaljem dimenzije fonta znaći visina i ukupna širina

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 22:33 (voyager).
14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Pošalji pa da vidim kako bi to ispalo :)

 

Ovo je koliko mogu na tabletu napraviti kako bi to bilo otprilike...

Može to i u bilo kojoj boji...

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Pošalji pa da vidim kako bi to ispalo :)

 

Ovo je koliko mogu na tabletu napraviti kako bi to bilo otprilike... Može to i u bilo kojoj boji...

E da tako bi bilo ok nego širina može bit 6-7 cm znaći od prvog do zadnjeg slova s ovim razmakom u sredini  e sad visina fonta 1,5 cm bi bilo na knap ako možeš napravit da visina  bude 1,3 cm to bi bilo dobro ako ne zaokruži na 1,5 LOL što se tiće boje ostat ću pri plavoj {#}

Još da pitam  koliko će bit jaka ta naljepnica hoću li je moć lako skinut ako bude potrebno.Zahvaljujem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 23:18 (voyager).
14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Na visinu od 1.3 cm bi širina ispala oko 6.7 cm da bi bio dobar omjer pa mislim da je to taman :)

 

Dovoljno je jaka da ne padne (lijepim ih po autima...lim, staklo, plastika), a opet skine se bez problema. Odlijepiš ju noktom i ako ostane malo ljepila to očistiš alkoholom i ko da nikad nije bila tu.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Na visinu od 1.3 cm bi širina ispala oko 6.7 cm da bi bio dobar omjer pa mislim da je to taman :)

 

Dovoljno je jaka da ne padne (lijepim ih po autima...lim, staklo, plastika), a opet skine se bez problema. Odlijepiš ju noktom i ako ostane malo ljepila to očistiš alkoholom i ko da nikad nije bila tu.

Ok može tako ti onda javi kad napraviš ne moraš se žuit samo mi još reci koliko bi me to koštalo znaći tvoj rad plus slanje poštom ako može mgou ti uplatit onda na raćun ili kako god želiš

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 23:22 (voyager).
14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Evo naljepnica gotova :)

1.3x6.8 cm

 

Šibni adresu na PP i šaljem {#}

Za plaćanje ćemo se isto dogovorit :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
14 godina
moderator
offline
Modanje grafe pitanje

Btw naljepnica je napravljena ipak prema originalnom GTX 760 logu sa službene stranice, tako da je 100% identična onoj kakva bi bila originalna :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje
XXX-Man kaže...

Btw naljepnica je napravljena ipak prema originalnom GTX 760 logu sa službene stranice, tako da je 100% identična onoj kakva bi bila originalna :)

Da vidim super izgleda{#} znaći podloga je skroz prozirna? isto tako ako mogu pitat pomoću ćega si to toćno radio baš me zanima{#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje

vjerojatno je print na samoljepljivoj foliji? 

fra Krsto Narkoman
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.4.2014 22:33 (XXX-Man).
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Ako se ne varam naljepnica je napravljena na cutter-u {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.4.2014 22:33 (XXX-Man).
14 godina
moderator
offline
Re: Modanje grafe pitanje

Nema podloge uopće, samo su ova slova izrezana i njih lijepiš.

Dakle pomoću ove prozirne folije odlijepiš naljepnicu (slova) sa papira ispod, sve zajedno nalijepiš na grafu i onda pažljivo odlijepiš ovu prozcirnu foliju tako da naljepnica ostane.

 

Evo našao sam nabrzinu jedan video gdje se vidi sam postupak

 

Dizajn se radi u Corelu i onda se pomoću cuttera (stroj koji reže foliju) izreže taj dizajn.

Evo video ako te zanima kako to radi :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice