Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.616.761
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

kupio sam microSD karticu 64GB, formatirao je preko računala te postavio u telefon. Glazbu koju sam imao na prijašnjoj microSD kartici prebacio sam na računalo te potom preko USB kabla na telefon te kopirao na novu microSD karticu od 64GB. Nakon što sam otišao na Music Player te ušao pisalo mi je kako pojedine datoteke nisu kompatibilne s ovim softverom. Odnosno kada odaberem željenu glazbu da se reproducira on mi to odbija i počne reprodukciju neka iduća koju također imam na micro SD kartici. To me čudi jer su sve datoteke MP3 odnosno ispravne su.

Dal vi imate koju zamisao kako to riješiti?

Inače uređaj je na official android JellyBean.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

S3 mi se opet sporo puni. Prije pola godine nabavio sam novi punjač jer onaj njegov, koji je došao uz mobitel, je užasno sporo punio mob. Ovaj  koji sam kupio je također samsungov i punio je dobro i brzo sve do neki dan. Otada puni užasno sporo ( 4% za pola sata ).

 

Znam da nema neke velike filozofije moram opet novi kupiti ali me zanima DALI se to moglo dogoditi ako je njime punjena baterija koja ima manje od 2100 mAh koliko ima moja. Znači sestra mi ga je uzimala i punila Galaxy Trend II koji ima bateriju od 1500 mAh. Od tada se ovo dešava zato me zanima dali je to umanjilo potencijal punjenja.?

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ljudi na stock romu sam vec duze vrijeme na S3 i9305 znaci jedina razlika to sto ima 2GB rama

sad volio bi malo da osvjezim ovaj stari mobitel sa nekim brzim custom romom na kitkatu

 

koji bi mi preporucili i ako moze link kako da to odradim,telefon mi je rootan ako sta pomaze i imam odin na kompu

eto zivi bili,najbitnije da bateriju ne vuce ko ludo :)

BiH__Snowflake BF4
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koristim Neat 7.9 baziran na stock 4.3 romu. Prije sam koristio Boeffla kernel jer je nudio neke dodatne opcije kao što su: glasniji i bolji zvuk, NTFS support preko OTG-a, upravljanje ledicom za obavijesti, itd.

 

Dali je moguće dobiti neke od mogućnosti sa Boeffla kernela na stock kernelu koji dođe sa Neat romom? Bolje mi radi mob sa Neat kernelom ali mi fale ove mogućnosti s Boeffla kernela.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

nije nazalost. stock kernel je samo prepakovan da se omoguci init.d support.

za ovu led diodu probaj ovu app

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager

13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Hvala na info za LED. Nažalost to mi je najmanje bitno, nešto za bolju kvalitetu zvuka bi najviše trebao ali ako ništa ne naleti probat ću opet Boeffla zadnju verziju pa mi možda bude odgovaralo ovaj put.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Chome kaže...

Hvala na info za LED. Nažalost to mi je najmanje bitno, nešto za bolju kvalitetu zvuka bi najviše trebao ali ako ništa ne naleti probat ću opet Boeffla zadnju verziju pa mi možda bude odgovaralo ovaj put.

Nece ti odgovarati, zvuk je losiji 10x nego na Samsung based rom-u.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Nisi skužio. Ja i jesam na Samsung based romu. I na tom romu zvuk može biti bolji sa Boeffla kernelom ako se u Boeffla aplikaciji uključe neke opcije.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

 

Koliko posla je da to namontiram na stock S3? {#}

Šta gubim od podataka?

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
salesale kaže...

 

A u slučaju nekog sranja - jel moguće vraćanje na stock zbog gare?

Freak Show Inc.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
To je uvijek moguce :)
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ubi me u pojam taj moj S3. Vuče se ko leš jebo mater svoju. Jel tamo na tom forumu ima i tutorijal za postavljanje tog roma gore?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Chome kaže...

Nisi skužio. Ja i jesam na Samsung based romu. I na tom romu zvuk može biti bolji sa Boeffla kernelom ako se u Boeffla aplikaciji uključe neke opcije.

To znam ^^

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

vidim sale nova baza za stock, ima li kakvog pomaka spram stare verzije ili je još uvijek kao krepana kokoš
osobno se držim 4.4.4, a ako dojadi jedino se vraćam na 4.1.2

 

usput što ne staviš u svoje romove xpoased framework, brdo opcija i mogućnosti

 

pozdrav

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
hd22sb kaže...

vidim sale nova baza za stock, ima li kakvog pomaka spram stare verzije ili je još uvijek kao krepana kokoš
osobno se držim 4.4.4, a ako dojadi jedino se vraćam na 4.1.2

 

usput što ne staviš u svoje romove xpoased framework, brdo opcija i mogućnosti

 

pozdrav

Ma isto sve. Nemam pojma sta ovi u samsungu rade :)

A xposed licno ne volim a i mislim da nije tesko instalirati ga naknadno

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

1) šta koristitena xxposed? 

 

2) mob mi se poceo nekontrolirano paliti /gasiti i otvarati onaj meni kao da dugo drzim power tipku,  sta se to događa? Da nije ta tipka riknula? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

@sale 

 

Isplati li se zrtvovati malo baterije za Lulzactiveq governor? Sve je fludinije u odnosu na Pegasusq. Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

mislim da se isplati ali nisam siguran koliko se primeti razlika. Pegasusq je prakticno ondemand governor. ja nikada nisam imao vremena da se pozabavim svim mogucim solucijama. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 7:56 (salesale).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Samsung Galaxy S III - Rasprava

Molim pomoć za frenda.

Stavio je novi (zadnji 4.3 PDA:I9300XXUGNA5, CSC:II9300VFGGNB1,

MODEM: I9300BUUGNB1

)firmware od VIP-a skinut sa Sammobila i sada ima problem jer nema mreže.

Mobiltel radi sve osim mreže. Napravljen je Wipe user data i cacha.

IMEI je tu, serijski broj se slaže ali ne radi i ne radi. Jedino što sam primjetio pri podizanju mobitela firmware je na njemačkom i ima neke njemačke stvari. Mislim da mu i piše nešto kao VD2.

 

Moli za pomoć od Vas znalaca.

 

Unaprijed zahvaljujem u njegovo ime !!

 

 

 

 

Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Evo samo da se zahvalim !

Napravio sam mu ovako kako si mi ti sugerirao i sve je proradilo !!

 

Zahvaljujem svima na savjetima i pomoći !!

 

 

Hvala Cro01 i Chome i ostalima !

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 21:36 (Babaluba).

 

 

 

 

Imam sličan problem na mojem mobitelu, jačina signala stalno varira  od full signala do minimuma, često se događa da ne mogu ići na internet, Imam S3 i9305 LTE, molim te vidim da si riješio problem pa pomozi meni, a i drugima da vratim mobitel na staro  stanje kada je radio izvanredno i gotovo uvijek jačina signala bila full i 4G. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 22:56 (bubimyr).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ovako.. imam jedno pitanje za znalce... imao sam instaliran cm11 i cnwm recovery, kasnije philz... sa nekim od njih sam backupirao...kasnije sam htio stavit drugi rom i mob se je bootloopao...uspio sam preko odina stavit njemački original 4.3 i radi super. ono šta me kopka je da mi se čini da je taj backup ostao gore tj mob mi ima manje memorijepar giga je pojeo pise da je puno 6/11, a nema teorije da je preko 3 giga puno... koji je najlakši način da se rješim tog backupa?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

i LTE dobiva 4.4.4 KitKat: link{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
acerbis kaže...

ovako.. imam jedno pitanje za znalce... imao sam instaliran cm11 i cnwm recovery, kasnije philz... sa nekim od njih sam backupirao...kasnije sam htio stavit drugi rom i mob se je bootloopao...uspio sam preko odina stavit njemački original 4.3 i radi super. ono šta me kopka je da mi se čini da je taj backup ostao gore tj mob mi ima manje memorijepar giga je pojeo pise da je puno 6/11, a nema teorije da je preko 3 giga puno... koji je najlakši način da se rješim tog backupa?{#}

Ako si siguran da je to do backupa onda uzmi neki file explorer (root explorer, es file explorer...) i potraži dal stvarno imaš negdje folder sa backupom. Kod mene se bakup folder nalazi na storage/sdcard0/clockworkmod/backup

U postavkama, tamo gdje gledaš koliko ti je memorije slobodno, piše i koliko memorije otpada na pojedine stvari (barem je takva situacija sa aosp romovima). Npr. 2.5gb otpada na "razno" i onda klikom na to "razno" imaš popis datoteka koje tu spadaju, ako imaš neki backup on bi se morao pojaviti na tom popisu i tu ga jednostavno možeš obrisati.

 

A imaš i drugu mogućnost. Instaliraš ROM Manager pa možeš s njim upravlajti backupima.

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 15:27 (paradoxxxx).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Imao sam filder clockworkmod, bio je prazan...obriso sam ga pokazuje mi ostale datoteke 2gb a kad udem unutra i zbrojim jednu po jednu stavku ima 400mb cca...nezz di je nestala memorija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kakva su iskustva s knox counterom i garancijom?

Kupio S3 I9300 prije par dana i prije nego rootam ili puknem gore neki custom rom htio bih se malo informirat :D.

Gore je 4.3 verzija androida i hrpa predinstaliranog smeca, pa mi je trenutno cilj to pobrisat nakon rootanja.

Pogasio sam skoro sve dodatne aplikacije i super radi, ne vidim stekanje, ni sporost( mozda jer je nokia e65 bila puz nad puzevima). U usporedbi s pojedinim tabletima koje sam koristio i pojedinim smartphoneima koje sam isprobao, leti.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Imam galaxy s3 i9300, stavio sam sledeci rom: I9300_4.4.4_AOSP_NeatROM_v8.0st , 

pre ovog roma imao sam I9300_4.4.2_AOSP_NeatROM_v4.9 i problem je bio isti.

 

Problem je kod deezera, naime kad sam prikljucen na Wi Fi i 

pustim neku od pesama sve lepo radi, medjutim kada telefon koristi mobilni internet nijednu pesmu nece da pusti,

 isti problem je i sa soundcloud-om.

Molim vas za pomoc :) 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Ante kaže...

Kakva su iskustva s knox counterom i garancijom?

Kupio S3 I9300 prije par dana i prije nego rootam ili puknem gore neki custom rom htio bih se malo informirat :D.

Rootas ga, stavis recovery i instaliras rom koji zelis. Ako pozelis vratiti na original stock rom odes na sammobile skines rom za svoju mrezu preko odina flashas sa aplikacijom iz marketa triangleaway ponistis brojac (counter na 0) i to je to.

De gustibus non est disputandum.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ljudi posto sam trenutno na custom 4.4.4 na svom 9305 a zelim na ovaj stock 4.4.4 preci sto je upravo izasao za LTE verziju moze li mi neko objasnit kako,skinuo sam sa sammobile taj firmware,jel sad samo trebam flashat preko odina?

 

nisam nikad sa customa se vracao na stock pa et ako ko zna nek pomogne

BiH__Snowflake BF4
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice