Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

poruka: 730
|
čitano: 174.487
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
tommek10 kaže...

lijep pozdrav gospodo..... fan sam samsung telefona do sad sam imao sve S linije i sad mi se pojavilo zasićenje kod s4, pa sam gledao i zapeo mi je za oko note3. E sad moze mi netko pomoci i reci jeli pametno se seliti s s4 na note 3. Malo sam pregledavao izgleda da je nt3 jaci telefon i ekran me fascinira velicinom ali isto tako bojim se veličine njegove opcenito. jeli strasno ga nosit i koristit? s s4 nisam imao nikakvih problema do sad? ako je netko slucajno presao s s4 na nt3 molio bih ga takodjer koju riječ da napise....

Pa ja bi ti preporučio da pričekaš onda radije S5 ili Note 4 (makar do njega ima još ohoho)

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

ima jos i do s5 ohohoo :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

S5 ce do 6 mjeseca bit u prodaju bar tako kazu.

posto sam u fazi kupovine novoga mobitela trenutno imam HTC 8X koji radi fluidno u godinu dana nije zatrznuo nit nista ali jednostavno mi je dosadio. Dns sam isao isprobati u jedan ducan note 3. Mob je odlican,brz preljepo se vidi na njemu al mi je ruzan i preplastican nazalost. Ne odgovaraju mi jer je prekockast nije ni malo zaobljen po rubovima. Sad sam opet na pocetku iako sam bio uvjeren da je to mob za mene. Uzeo bi s4 al mi ga cura ima.

 

 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
omomomomoomm kaže...

S5 ce do 6 mjeseca bit u prodaju bar tako kazu.

posto sam u fazi kupovine novoga mobitela trenutno imam HTC 8X koji radi fluidno u godinu dana nije zatrznuo nit nista ali jednostavno mi je dosadio. Dns sam isao isprobati u jedan ducan note 3. Mob je odlican,brz preljepo se vidi na njemu al mi je ruzan i preplastican nazalost. Ne odgovaraju mi jer je prekockast nije ni malo zaobljen po rubovima. Sad sam opet na pocetku iako sam bio uvjeren da je to mob za mene. Uzeo bi s4 al mi ga cura ima.

 

koma i ja sam u nedoumici velikoj.... al nekako mislim da ce note 3 pevagnut i da cu si ubosti bijelog :-) , jel gledajuci jaceg telefona od s4 nema osim note 3

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
tommek10 kaže...

 

koma i ja sam u nedoumici velikoj.... al nekako mislim da ce note 3 pevagnut i da cu si ubosti bijelog :-) , jel gledajuci jaceg telefona od s4 nema osim note 3

LG G2, Xperia Z1, Lumia 1520, iP 5S

11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Ma vidjet cu ni ja jos neznam ni sam.

lg g2 necu jer je lg a i ono nije mi privlacan. Sony eh sony imao sam losa iskustva sa sony mobitelima. Lumia 1520 je odlican telefon ali maknuo bi se malo od wp8 jer mi je dosadan. Mislio sam kupit ip5 ali sam odustao. Vidjet cu kazem bit ce 5s ili note3 otici cu ga ponovo pogledati u nekoj drugoj boji jer mi je zapeo taj note za oko a i svi ca hvale jedino me muci dizajn

edit: kakva je baterija na note3 jel bolja od sgs4?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 21:13 (omomomomoomm).
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

z1 mislim da se nemoze usporedjivati s note3 pogotovo sto dimenzijama su  skoro isti a z1 ima 5" ekran a nt3 ima 5,7". Lg daleko od toga, a 5s nedolazi u obzir jer sam imao peticu cijelih tjedan dana i prodao i uzeo s4 jer na ip5 nisam mogao pisati poruke niti se snalazit na tako malo ekranu pogotovo kad se pređe s 5" .

Baterija je bolja nego kod s4 i na svim testovima je hvale. Meni je dizajni lijep pogotovo ona koza iza i to kod bijelog modela s srebrenim izgleda lijepo. Ja sam se dosta puta prevario kad sam isao u centre isprobati telefon. Na prvi dojam nije nesto jer telefon je prosao kroz tisuce ruku i potrosen je (mislim na one koji su stalno upaljeni i mogu se probati), zatrazi iz kutije da ti novog izvade meni odmah drugciji dojam ostavi u pozitivnom smislu.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

E dal mi moze neko reci ko ima note 3 kako namjestit da kamera bolje radi ,slike ispadaju mutnije kao da ima manje pixela?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
robertp kaže...

E dal mi moze neko reci ko ima note 3 kako namjestit da kamera bolje radi ,slike ispadaju mutnije kao da ima manje pixela?

Note 3 ima poprilično dobru kameru po defaultu, namjesti da punu kvalitetu sve i slikaj...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Evo primjer ova slika ,blijeda i kao da ima 5 megapixela

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
robertp kaže...

Evo primjer ova slika ,blijeda i kao da ima 5 megapixela

?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Eto

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Sad ne znam dal se poslala slika,kolko je pixela najbolje izabrat pri slikanju da slika bude cisca

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

I ako znate kako izbrisati slike koje se sinkroniziraju preko googla +

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
robertp kaže...

Eto

??? Jel se ti zaj. ili???

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 22:10 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Je li netko otključao Note 3 zaključan na tele2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Sto kazete na ovu bateriju za note 3 ?

http://m.ebay.com/itm/291017323052?nav=SEARCH&sbk=1

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Pozz,moze mala pomoc od vlasnika Note 3 ako se netko ikad susreta sa tim problemom.Dakle preko oglasnika san naletija na oglas di se prodaje note 3 tip top stanje sve odlicno i kao jedina mana sto lijeva i desna tipka pokraj home butona reagiraju samo na s-pen a ne prepoznaju otisak prsta a ekran normalno reagira na sve.

Dali slucajno postoji neka opcija da se ukljuci-iskljuci ili sta jer mi se pari totalna glupost da bi bija neki kvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Smretko kaže...

Pozz,moze mala pomoc od vlasnika Note 3 ako se netko ikad susreta sa tim problemom.Dakle preko oglasnika san naletija na oglas di se prodaje note 3 tip top stanje sve odlicno i kao jedina mana sto lijeva i desna tipka pokraj home butona reagiraju samo na s-pen a ne prepoznaju otisak prsta a ekran normalno reagira na sve.

Dali slucajno postoji neka opcija da se ukljuci-iskljuci ili sta jer mi se pari totalna glupost da bi bija neki kvar.

Ja bih od toga bježao čim dalje! 

Pogledaj to ovako, Note linija postoji takorekuć godinama, i ovo je prvi puta da čujem za "ovako nešto/glupost"! 

 

Prije će se Samsung odreći fizičke home tipke nego što će ove senzibilne sa strane biti "biti" samo na S Pen! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

moze mi neko predloziti neke dobre romove za note 3 :) sada koristim omegu! Hvala 

Trky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Stigao update za T-mobile Note 3. Nadam se da je kitkat. Velicina je 385.76mb.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Blago si ga vama, duja je na golu i puši fore iz T Com-a o skorom stizanju i tamo, hahahaha!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
ATJLučko kaže...
Blago si ga vama, duja je na golu i puši fore iz T Com-a o skorom stizanju i tamo, hahahaha!

A ja imam osjecaj da ce nakon ovog updejta i note 3 polako biti zaboravljen :/

 

I da, update je kitkat 4.4.2.

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Blago si ga vama, duja je na golu i puši fore iz T Com-a o skorom stizanju i tamo, hahahaha!

A ja imam osjecaj da ce nakon ovog updejta i note 3 polako biti zaboravljen :/

 

I da, update je kitkat 4.4.2.

 

 

I kakav je opći dojam?!
ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
ATJLučko kaže...
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Blago si ga vama, duja je na golu i puši fore iz T Com-a o skorom stizanju i tamo, hahahaha!

A ja imam osjecaj da ce nakon ovog updejta i note 3 polako biti zaboravljen :/

 

I da, update je kitkat 4.4.2.

 

 

I kakav je opći dojam?!

Djeluje mi nekako fluidnije. I ono malo trzanja sto je bilo, kao da je nestalo. Isto mi se svidaju ikone u statusbaru koje su sada bijele, pa ne izgleda vise sve tako sareno. I isto mi se svida to sto kada ugasim ekran slika polako nestane. 

Ugl. sigurno je poboljsanje za razliku od 4.3. :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Blago si ga vama, duja je na golu i puši fore iz T Com-a o skorom stizanju i tamo, hahahaha!

A ja imam osjecaj da ce nakon ovog updejta i note 3 polako biti zaboravljen :/

 

I da, update je kitkat 4.4.2.

 

 

I kakav je opći dojam?!

Djeluje mi nekako fluidnije. I ono malo trzanja sto je bilo, kao da je nestalo. Isto mi se svidaju ikone u statusbaru koje su sada bijele, pa ne izgleda vise sve tako sareno. I isto mi se svida to sto kada ugasim ekran slika polako nestane. 

Ugl. sigurno je poboljsanje za razliku od 4.3. :)

Isto sam na T-mobile operateru (mob otkljucan na sve mreze) i nije mi dosla jos nikakva nadogradnja za 4.4.2 WTF ?? 

NightHawk
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2014 0:48 (Skole07).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Skole07 kaže...
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Blago si ga vama, duja je na golu i puši fore iz T Com-a o skorom stizanju i tamo, hahahaha!

A ja imam osjecaj da ce nakon ovog updejta i note 3 polako biti zaboravljen :/

 

I da, update je kitkat 4.4.2.

 

 

I kakav je opći dojam?!

Djeluje mi nekako fluidnije. I ono malo trzanja sto je bilo, kao da je nestalo. Isto mi se svidaju ikone u statusbaru koje su sada bijele, pa ne izgleda vise sve tako sareno. I isto mi se svida to sto kada ugasim ekran slika polako nestane. 

Ugl. sigurno je poboljsanje za razliku od 4.3. :)

Isto sam na T-mobile operateru i nije mi dosla jos nikakva nadogradnja WTF ?? 

A moguce je da tvoj nije brendiran kao i moj. Moj ima svakakvih gluposti od t-coma. od bootscreena pa do nekih aplikacija.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava
Dodge_167 kaže...
Skole07 kaže...
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Dodge_167 kaže...
ATJLučko kaže...
Blago si ga vama, duja je na golu i puši fore iz T Com-a o skorom stizanju i tamo, hahahaha!

A ja imam osjecaj da ce nakon ovog updejta i note 3 polako biti zaboravljen :/

 

I da, update je kitkat 4.4.2.

 

 

I kakav je opći dojam?!

Djeluje mi nekako fluidnije. I ono malo trzanja sto je bilo, kao da je nestalo. Isto mi se svidaju ikone u statusbaru koje su sada bijele, pa ne izgleda vise sve tako sareno. I isto mi se svida to sto kada ugasim ekran slika polako nestane. 

Ugl. sigurno je poboljsanje za razliku od 4.3. :)

Isto sam na T-mobile operateru i nije mi dosla jos nikakva nadogradnja WTF ?? 

A moguce je da tvoj nije brendiran kao i moj. Moj ima svakakvih gluposti od t-coma. od bootscreena pa do nekih aplikacija.

sto bi to brendiran znacilo? jel moguce da je razlika u tome sto moj radi na sve mreze?

NightHawk
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

u potrazi sam za note 3 pa slucajno ako netko ima jedan viska za prodati, slobodno me moze kontaktirat u inbox.... hvala i oprostite na malom off

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 - Rasprava

Imam Note 3 ali mislim da mi je to zadnji Samsung do daljnjega. Telefon je svakako super ali pola funkcionalnosti koja mi treba dolazi sa rootanjem a od kada je Samsung uveo Knox rootanjem se gubi garancija. Prije si uvijek mogao vratiti izvorni tvornički firmware prije predavanja telefona u servis, sada to više ne ne ide.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice