Avast se nece upalit

poruka: 17
|
čitano: 9.264
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Avast se nece upalit

Ovako kada upalim komp pojavi mi se avast ikona sa trokutom i tako stoji cjelo vrijeme.Uđem u avast i govori " Zastita u realnom vremenu isključena".Pa je ja svaki put moram upalit,a nod32 mi kasni sa definicijama koji antivirus da uzmem?

16 godina
offline
Avast se nece upalit

A da prije svega skineš najnoviju verziju Avasta Free, deinstaliraš staru verziju, restartaš komp, te instaliraš novu?

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
14 godina
offline
RE: Avast se nece upalit

Jel ti to imaš 2 antivirusa? Miči to odma s kompa i stavi Aviru free.

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Avast se nece upalit

Imam najnoviju verziju Avast 5 internet security-a,avira mi jako blokira

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 13:01 (Marko :D).
14 godina
protjeran
offline
RE: Avast se nece upalit
Father_Dougal kaže...

A da prije svega skineš najnoviju verziju Avasta Free, deinstaliraš staru verziju, restartaš komp, te instaliraš novu?

 imao sam sličan problem, reinstalacija avasta sve je riješila. doduše meni je avast radio ali ga windowsi nisu prepoznali j(security centar) avljali su mi da sam bez zaštite.

May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Avast se nece upalit

Ja sam sad stavio nod32 makar mi on kasni sa definicijama

14 godina
offline
RE: Avast se nece upalit
Marko :D kaže...

Ovako kada upalim komp pojavi mi se avast ikona sa trokutom i tako stoji cjelo vrijeme.Uđem u avast i govori " Zastita u realnom vremenu isključena".Pa je ja svaki put moram upalit,a nod32 mi kasni sa definicijama koji antivirus da uzmem?

Onda pojasni ovo? Zapravo mislim da znam u čemu je stvar,koji od ova 2 si platio? Nijedan. Jel tako?

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Avast se nece upalit

Tocno ali imam ključeve do 22.6.2011 i aktualizacijski server nisam diro tj nisam ništa drio u postavkama samo unesem ključ i update ce uvijek kasnit

14 godina
protjeran
offline
RE: Avast se nece upalit
moj ti je savjet da makneš jedan najbolje nod32 update ne smije kasnit,a avast je sasma ok av bolji od avire po meni jer ima web guard i nema problema s updateima i ne iskače ona reklama. evo kako imam 7 i avast free + IE 9 ne mogu se zarazit ni pod razno, nema čime nisam skenirao lap, a idem po vrlo sumnjivim stranicama.
May justice be done though the heavens fall
14 godina
offline
RE: Avast se nece upalit

Piratski AV je jako loš izbor,radije stavi Aviru free čiji sam ti link već dao.Zašto ti to govorim? Eto zato jer ćeš pobrat virus(ako već nisi),pored toga kod super-duper-pirat AV-a je najćešće neki malware u crackovima i sličnome.

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Avast se nece upalit

ali,prije 2 dana mi se isto se desavalo sa avastom i reinstalirao sam ga i opet ide mi na zivceee  {#}

14 godina
protjeran
offline
RE: Avast se nece upalit
nikako se ne bi smjeli koristiti piratski av-i. to je istina. bolje free pa genuine nego najbolji av pa pirat. probaj s hitmanom pro skenirat potvrdit će ti moje riječi.
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Avast se nece upalit

Avira mi blokira,avg mi kad dođe virus onda ja moram cekat duga da ga nađe,microsoft security essentials nemogu crackani je win 7,kaspersky nemam licence inace je ok,nod32 super samo sto kasni sa definicijama,avast naj zadovljniji njime ali me zivcira ono stalno popravi sada...Sada idem probat stavit Avast 5 Free a ne Internet security

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Avast se nece upalit
makni nod32 ne trebaju ti dva av na jednom računalu.

deinstaliraj avast s revom advanced mode i onda stavi samo avast fre ne bi trebalo bit problema zaboravi krakane IS i sl.
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Avast se nece upalit

Pa nemam 2 antivirusa imam jedan sad avast Free

14 godina
protjeran
offline
RE: Avast se nece upalit
jesi ga reinstalirao? prethodno ga deinstalirao s revom u advanced modu?
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Avast se nece upalit

Evo radi savrseno avast free

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice