NOD32 i WindowsDefender

poruka: 6
|
čitano: 2.501
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
NOD32 i WindowsDefender

Kako na racunalu već imam instaliran NOD32 verziju 3, zanima me da li je potrebno koristiti WindowsDefender usporedno sa njime. Dal WindowsDefender ima bolju detekciju spywareova? Hpće li doći do neke greške ako se oba alata koriste usporedno?

16 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32 i WindowsDefender

Ne može bit loše! Ja imam još i Tea Timer od Search and destroy i sve radi odlično

16 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32 i WindowsDefender

NOD 32 je u prvom redu antivirusni program, što znaći da te neće kvalitetno štitit od spyware-a i adware-a, zato ti triba antispyware software. Win Defender je valjda OK ali nemam iskustva s njim, Spybot-Search & Destroy ti je odličan i besplatan. Ne, neće doć do nikakve greške ako ih koristiš skupa !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
NOD32 i WindowsDefender

Mogu ti samo reci da sam ja koristio tu kombinaciju nod32 i windows defender i vjeruj mi da mi windows defender nije nista nasao je li sto nije bilo gamadi na compi ili je ipak nesto drugo..uostalom dobar je program koji nije "tezak" sto se tice perfomansi racunara, ali uz njega mozes korisitit jos i kamaru drugih antispyware-a i neces imati problema...


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
neaktivan
offline
RE: NOD32 i WindowsDefender

Ako provedeš deep scan s NOD32 naći će ti adware ali moraš ih sam uništiti jer NOD ti pokaže putanju,ali uz NOD koristi svu silu antiSpyware i AntiAdwre programa ne škode zajedno ,samo nemoj miješati dva antivirusna,to je moje iskustvo.


v_maxcpp
16 godina
offline
NOD32 i WindowsDefender

Ja vec duze vrijeme koristim NOD32 u kombinaciji sa Spyware3 Terminatorom i nemam nikakvih problema......


Failure is allways an option.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice