Problem sa virusom Vitro

poruka: 34
|
čitano: 5.058
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa virusom Vitro

Dok se on adaptira na linux, prodjose dvije godine.

blue sky
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa virusom Vitro

Taj virus kopira se na sve aplikacije i kada dođe u system32 ....Plač

Riješiti ga se može samo tako da se disk potpuno formatira a usb memorije i cd-ovi prženi tijekom zaraze trebaju biti formatirani(bačeni)

jer je dovoljno samo da ga uštekaš i gotovo.

To govorim iz valstitog iskustva. 4 instalacije windowsa za redom , onda sam shvatio s čim imam posla.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa virusom Vitro

Ev i ja sam imo s tim gadom problem na windowsu xp sp3 ultimate edition by johnny skinio sam za gta iv key generator i taj key generator nije bio key generator neg taj mali gad i danas koji god skinem key generator bojim ga se otvorit jel non stop nakon tog virusa skidam windows i sve s hdd-a mislim reč obrišem formatiram kak očete i novi windows moram stavljat izludim s tim al taj virus nije normalan!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vitro
djlela kaže...

avast

avast ništa nemože pomoč jel sam imo isti problem i probo sam ga uklonit al nisam mogao!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice