Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.436
|
čitano: 6.676.651
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Rocker bolje tako nego biti lik koji preko 5 godina govori o jednom te istom proizvodu^^

www.mmo-balkan.com
9 godina
neaktivan
offline
Odgovor od Qihoo-a

May 1, 2015 360TS
April 30th, Qihoo 360 received comments from its industry partners with allegation of inappropriate behaviour on the benchmarking processes in test labs. We regret that this behaviour has resulted into such comments from these labs, who we recognize as reference for security benchmarking. However, we hereby offer our perspective to the alleged comments.

The allegation highlights that the default configuration of the product available for the public, differs from the configuration used by the labs for testing. This configuration was explicitly declared upon submission of the tests, and was thereafter confirmed by the test labs.

In the public version, 3rd party engine is off by default, in the consideration that the majority of our users, are running on lower computing power. To satisfy lab conditions, the consideration of power constraint was therefore discarded. In any case, no alleged comment indicates that the level of protection from the product, is lower than the records achieved during the testing sessions.

Qihoo is committed to provide free security solutions, in order to convert security a commodity for all PC users. In addition, our product offers multiple engines, and regardless of the initial configuration, it is the user who has the complete freedom to choose how many of them should be activated at any time. It is with such understanding that AV-Test, one of the three testing labs involved, has stated that further investigation is ongoing, and will provide further updates on this topic.

 

 

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Rocker747 kaže...
rambox kaže...

Opet ču spomenut debelu Aviru, dakle klasična Virtual Box situacija gdje ima i više nego dovoljno sistemske memorije.Pa kaj to nije super Avira Free/vrjeme instalacije skoro deset minuta vs 360 Security ispod jedne minute.

 

 Ja rambo neznam o čemu ti pričaš u vezi Avire. Ja ju uopće ne osjetim. Sad tvrdiš da su Firewalli tipa Comodo, nekad OA nepotrebni,a prije par godina(ako želiš točno ti kažem datum) si ovdje tvrdio da Kombinacija Avira+OA predstavlja tvrđavu(tako si napisao odg jednom forumašu)Prije par mjeseci si falio Pandu(sad odjedamput panda nevalja) Ista stvar je npr s Playerima prije si falio MPC-HC(sad odjedamput ne valja nič) Ti kad zastupaš neki proizvod onda niti jedan drugi ne valja. 
To je moje mišljenje. Ne želim se s nikim svađati

Ako ti uopče ne osjetiš Aviru, to je tvoj problem no drugi itekako osjete a to potvrđuju i realni testovi.Avira je nekad bila puno lakši AV, i to zna svako ko je prije nekoliko godina koristil Aviru.Ja ne želim da mi AV gazi po Windowsima, uostalom ja uopče više niti ne koristim nikakav AV. Ali nije to zbog neke AV težine(360 Security je perolaki), nego mi jednostavno AV ne treba a nije mi trebal niti ranije.Isprobaj Windose bez AV, pa se onda javi jer ako ne primjetiš razliku onda ga fučkaj.

 

Ti izgleda nisi čuo za ovo, nekoga niti tri Antivirusa ne bi spasila od gamadi.Na drugoj strani imaš korisnike, kojima ne treba apsolutno nikakav klasični Antivirus i to je to.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=1006&jumpto=4129302&sort=asc&view=flat

 

http://www.av-test.org/en/news/news-single-view/endurance-test-does-antivirus-software-slow-down-pcs/

 

 

 

Nekadašnja Avira + nekadašnji OA da, ali ove današnje kombinacije tih programa su vrlo teške na Windowsima.

 

Nekad sam i ja koristil softwerski Firewall, ali uopče mi nije trebal to sam radil iz čiste dosade i zabave.Ako ti ne razumiješ zakaj je Softverski Firewall nepotreban, to je druga priča no tak stvari stoje, a ostalo sam spomenul na dolnjem linku.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=1206&jumpto=4637944&sort=asc&view=flat

 

A di sam ja napisal da Panda AV ne valja kolko znam nigdje.Panda je ok ali osjetno teža na Windowsima, kad ju usporediš sa 360 Security to je čista realnost.Po detekciji gamadi jel, 360 Security(bez Avire i Bitdefendera) je isti pa čak i bolji od Pande pa kaj če ti onda Panda?

 

MPC-HC je dobar video Player, i opet isto laprdaš bezveze jer nikad nisam rekel da ne valja. Možda ti nisi čuo za PotPlayer, no on je znatno bolji/napredniji te usput ima razne vrlo korisne opcije koja ne postoje u MPC-HC.Tak ti to ide u praksi, kad dođe bolji program onda onaj od prije ide u penziju fučkaj ga sad.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-programa-tjedna/daum-potplayer-15/158972.aspx

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Je teška ako koristiš Windows 98 i 32MB RAM. Ja imao Avast! i Comodo (hvala  Marku za preporuke ) i bilo je super bez usporavanja i dosade.

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Za potplayer sam čuo i koristim ga ali te dodatne funkcije tipa Video Capture i Audio Capture su večini korisnika nepotrebne. Ovaj grafikon sam vidio po njemu ispada da je eset težak što po meni nije.  Prije par mjeseci kad je @sebnov stavio sliku zauzeća resursa pande onda si kao protuargument stavio potrošnju firefox(što je istina da preglednici troše puno rama) A Aviru/Avast sam koristio na svojim pc-ima

1. Intel pentium Dual Core, 2gb rama-star 5 godina

2. i3 2120 8gb rama- star 2-5 god

3. I na sadašnje pc-u sam koristo/koristim Aviru i nema problema

Da i još je na ujakovom kompu stavljen  Avast(celeron dual core, 2gb rama, win 8) pa se ne osjeti

Tak da neznam koliko ti stare kompove gledaš. Stavit ću sliku zauzeća resursa od 1 kompa.(trenutno ga koristi brat i gore je XP. Kad samm ja koristio taj komp gore su bili 7/8 i nije bilo problema s Avirom i Avastom

 

A malo sam se bez veze izrazio da govoriš da mpc-hc i panda ne valjaju nego sam mislio reći ti kad zastupaš/hvališ neki proizvod onda većinom ostale ni nespominješ ili u slučaju AV-a neke proglašavaš skoro smećem

 

 

 Edit: Comodo po grafikonu isto ispada težak što po meni nije Stavljao sam ga na sva 4 pc i nije ga previše. Defender isto tak. A po pitanju resursa uvjek gledam kolko koji AV troši resursa(čak možda i pretjerujem) Jer sad kad imam dovoljno rama ako mi neki AV troši previše ja ga mičem. AVG po mojem troši najviše od besplatnih ali u normalno radu na kompu nije previše osjetljiv(govorim za svoj trenutni pc)  i osjeti se kod boota. Emsisoft isto nisam osjetil na trenutnom kompu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 21:28 (Rocker747).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Rocker747 kaže...

Za potplayer sam čuo i koristim ga ali te dodathe funkcije tipa Video Capture i Audio Capture su večini korisnika nepotrebne. Ovaj grafikon sam vidio po njemu ispada da je eset težak što po meni nije.  Prije par mjeseci kad je @sebnov stavio sliku zauzeća resursa pande onda si kao protuargument stavio potrošnju firefox(što je istina da preglednici troše puno rama) A Aviru/Avast sam koristio na svojim pc-ima

1. Intel pentium Dual Core, 2gb rama-star 5 godina

2. i3 2120 8gb rama- star 2-5 god

3. I na sadašnje pc-u sam koristo/koristim Aviru i nema problema

Da i još je na ujakovom kompu stavljen  Avast(celeron dual core, 2gb rama, win 8) pa se ne osjeti

Tak da neznam koliko ti stare kompove gledaš. Stavit ću sliku zauzeća resursa od 1 kompa.(trenutno ga koristi brat i gore je XP. Kad samm ja koristio taj komp gore su bili 7/8 i nije bilo problema s Avirom i Avastom

 Možda one iz DOS ere  Šalu na stranu, ja sam imao i Aviru i Avast na kanti od 512MB i XP i nisam imao problema :)

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Već sam pitao prije ali nisam primjetio da mi je netko odgovorio. Dali je moguće da CIS završi full scan za 37 sec.? Što mislite što će Avira predstaviti sutra.? Nadam se da će to što će predstaviti biti dostupno i u Free verziji?

Edit: U vezi nabijanja dana imam problem ja uspijem samo jedamput. A mjenjam lokaciju i IP adresu preko cyberghosta na virtual boxu(kad idem opet nabijat dane resetiram mašinu na stanje prije emsija) Što radim krivo?

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 21:31 (Rocker747).
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Nisam siguran je li to bug ili nešto,siketa zna bolje od mene.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Silwncer kaže...

Nisam siguran je li to bug ili nešto,siketa zna bolje od mene.

 To se mi događalo na verziji 8 build 6100 sad neznam kako je na trenutnoj verziji 8.2

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Rocker747 kaže...

Za potplayer sam čuo i koristim ga ali te dodatne funkcije tipa Video Capture i Audio Capture su večini korisnika nepotrebne. Ovaj grafikon sam vidio po njemu ispada da je eset težak što po meni nije.  Prije par mjeseci kad je @sebnov stavio sliku zauzeća resursa pande onda si kao protuargument stavio potrošnju firefox(što je istina da preglednici troše puno rama) A Aviru/Avast sam koristio na svojim pc-ima

1. Intel pentium Dual Core, 2gb rama-star 5 godina

2. i3 2120 8gb rama- star 2-5 god

3. I na sadašnje pc-u sam koristo/koristim Aviru i nema problema

Da i još je na ujakovom kompu stavljen  Avast(celeron dual core, 2gb rama, win 8) pa se ne osjeti

Tak da neznam koliko ti stare kompove gledaš. Stavit ću sliku zauzeća resursa od 1 kompa.(trenutno ga koristi brat i gore je XP. Kad samm ja koristio taj komp gore su bili 7/8 i nije bilo problema s Avirom i Avastom

 

A malo sam se bez veze izrazio da govoriš da mpc-hc i panda ne valjaju nego sam mislio reći ti kad zastupaš/hvališ neki proizvod onda većinom ostale ni nespominješ ili u slučaju AV-a neke proglašavaš skoro smećem

 

 

 Edit: Comodo po grafikonu isto ispada težak što po meni nije Stavljao sam ga na sva 4 pc i nije ga previše. Defender isto tak. A po pitanju resursa uvjek gledam kolko koji AV troši resursa(čak možda i pretjerujem) Jer sad kad imam dovoljno rama ako mi neki AV troši previše ja ga mičem. AVG po mojem troši najviše od besplatnih ali u normalno radu na kompu nije previše osjetljiv(govorim za svoj trenutni pc)  i osjeti se kod boota. Emsisoft isto nisam osjetil na trenutnom kompu.

Comodo AV je drek od Antivirusa, i da težak je a ostalo sam več i napisal na dolnjem linku.Moraš imat osječaj i taktiku za testiranje, pa jako precizno pratit ponašanje nekog AV(drugi link Baidu vs 360 Security), točnije kolko procesora u raznim situacijama ždere neki AV Realtime štit+ostali AV procesi.Takav posao zahtjeva znatno veču pažnju, i malo duže testiranje nema ništa bez toga.To nečeš moč pratit sa Windows Task Manager, jer je on nepregledan i šepav ko staro magare.

 

Kaj se tiče Antivirusa, na današnjim kompovima(3gb+memorije) gleda se samo potrošnja procesora i Windows startap, i kolko Realtime štit gazi Windowse.Dakle nemoj gledat potrošnju memorije, to nije uopče bitno znači zaboravi na potrošnju memorije.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=1196&jumpto=4621650&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=1198&jumpto=4623723&sort=asc&view=flat

 

 

 

Ja sam u zadnjih mjesec dana, na tri laptopa(Intel Dual Core procesori) nabacil 360 Security. Točnije to je bila moja preporuka, za zamjenu Antivirusa na jednom laptopu krmača Avira, pa jedan laptop Avast i na kraju jedan ESET.Svi ti ljudi odma su osjetili olakšanje, sad je ugodnije jednostavno Winndowsi i surfanje ide osjetno lakše, nije to nikakav placebo to je čista realnost.

 

Svaki Antivirus koji se instalira skoro deset minuta to je smeče od Antivirusa bez greške.

 

U današnje vrjeme mnogi programi su postali teška govna u odnosu na prošla vremena.Nisu to samo Antivirusni alati to je opčeniti trend, recimo Ashampoo Burning Studio nekad super, a danas ogroman i pretrpan do plafona.Nero nekad i sad uh bože sačuvaj, to ne moram niti spominjal kaj drugo.

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
rambox kaže...

Comodo AV je drek od Antivirusa, i da težak je a ostalo sam več i napisal na dolnjem linku.Moraš imat osječaj i taktiku za testiranje, pa jako precizno pratit ponašanje nekog AV(drugi link Baidu vs 360 Security), točnije kolko procesora u raznim situacijama ždere neki AV Realtime štit+ostali AV procesi.Takav posao zahtjeva znatno veču pažnju, i malo duže testiranje nema ništa bez toga.To nečeš moč pratit sa Windows Task Manager, jer je on nepregledan i šepav ko staro magare.

Jel tebi možda Epos hakirao račun na forumu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 22:21 (Marko :D).
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ovaj će ako nastavi ovako ubrzo popiti crni karton zbog trolanja.. ESET je jedan od najboljih antivirusa kao i Norton,Emsisoft i Kaspersky. Avast imam od 2007. i nemam problema osim onog incidenta u 2013.kada su svi dobijali BSOD tokom nadogradnje sa 7 na 8. Osim toga,ništa ružno..

13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Qihoo je dokazao u čemu su najbolju, U MULJANJU!!! 

10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Čak ni AhnLab koji uvijek ispada loše na testovima ne bi uradio takav potez.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Ja i dalje ostajem pri svojem mišljenju da sa CIS-om/Avastom/Avirom/Esetom Nisam imao nikakvih problema/usporavanja na gore navedenim računalima. Za 360TS se slažem s tobom da se ne osjeti ja ga čak nisam osjetio  niti s BD i avirom osim veće potrošnje rama ali mi se dao zamjeriti s ovom aferom isto kao i npr Iobit.(a u neke teorije zavjere opće ne želim ići )Za nero/ashampoo se slažem stobom ali srećom imamo alternative(ja koristim infrarecorder za moje potrebe čisto dovoljan. ista stvar s Officom koristim openoffice ili libre bio mi je dobar i  wps ali su ga sj.... u free verziji ista stvar s pdf readerom ne  koristim Adobe kad ima boljih alternativa sumatra/x change/foxit

Edit: i neznam kak ti je Task menađer nepregledan možda u 7 ali ovaj na 8 mi je super. I ja neznam o kavih ti 10 minuta govoriš osim ak ne misliš na online installer mislim na Aviru/Avast

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 23:02 (Rocker747).
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Silwncer kaže...

Ovaj će ako nastavi ovako ubrzo popiti crni karton zbog trolanja..ESET je jedan od najboljih antivirusa kao i Norton,Emsisoft i Kaspersky. Avast imam od 2007. i nemam problema osim onog incidenta u 2013.kada su svi dobijali BSOD tokom nadogradnje sa 7 na 8. Osim toga,ništa ružno..

Ko če dobit crveni karton, osim možda ti jer ne shvačaš kaj sam napisal, ali to nije za crvendača fučkaj ga.Ko je rekel da je ESET smeče/nevalja, i svi ovi ostali Antivirusi koje si nabrojal di to piše na mjesecu?Čitaj sa razumjevanjem, dakle moj prijašnji post i kaj sam napisal za laptope.Žalosno da moram ponavljat, Antivirusi na laptopima su zamjenjeni jer je 360 Security znatno lakši AV, ali i podjednako efikasan AV i točka.

 

Ako ti ne razumiješ ovo, "svaki Antivirus koji se instalira deset minuta jer smeče" to je druga priča.Tebe muči ovo smeče ali to nema veze sa detekcijom, nego sa čistom realnošču u praksi.Izgleda da su neki zaboravili, kolko se zapravo prilično brzo instalirala nekadašnja stara Avira.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 22:56 (rambox).
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Pustimo rađe mi ove teške teme jer ćemo se na kraju svi posvađati što mi nikako nije bila namjera 

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Reko ja neki dan da je na kraju najbolje koristiti Windows Defender i gotova stvar.

 

Tacno je da se mnogo sto sta pokvarilo od av softwera u zadnje dvije godine. Te njihove inovacije i dogradnje znacajno se osjete po tezini i opterecenju pc-a.

 

Sto Rambox kaze bolje nista ne koristiti nego da gusi kompjuter i smeta pri surfanju.

Zato sam ja favoritizirao Roboscan IS free ( znam da ima probleme oko detekcije , na testoviam propusti su vidljivi i nije nesto omiljen.. )

1. Instalacija brza i jednostavna, jedino prvi update traje jako jako dugo!

2. Start windowsa brz i nema cekanja.

3. Ne skenira nista u pozadini poput McAfee-ja ili ESET-a u vrijeme prvog starta i lako se moze manipulirati, exit ili stop.

4. Surfanje ide bez zapinjanja, kao da ga nema na kompu.

5. Skeniranje mu je jako brzo i tokom scana, skoro da nista ne uzima resurse i moze se raditi uporedno druge operacije bez osjecanja usporavanja ili kocenja.

6.Update svakih 2h kao placena verzija a nudi puno opcija i modula.

7. Meni osobno je uvjek otklanjao viruse i trojance i nikad malwarebytes nije imao posla iza toga !!

8. Slabi kompjuteri ga dobro podnose

9. Ozbiljna mana je da godinama stoji ista verzija softwera i roboscan web stranica kao da je zaboravljen i napusten ali ipak update ide svakih dva sata.

ne znam dali ce ga popravljati i unakaziti ili napustiti projekt! i ono sto je meni najvaznije nije ''cloud tehnologija'' nego standardni tradicionalni av koji lakse radi  tokom surfanja.

 

Mislim da je i Imunet av u rangu sa Roboscanom po pitanju lakoce i ne zapinjanja, dok ostali prilicno stoje losije.

blue sky
15 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ja sam odavno na kombinaciji MSE i WF plus ovo. Uz to, MicroBlocker i BDTL u browser, te Malwarebytes Anti-Exploit. Nikad nikakvih problema, pa ni upozoravajućih prozora. Pazim di surfam i to je to! Čak se razmišljam disejblirati Anti-Exploit jer mi malo usporava Operu.

Rambox me do sada iritirao samo sa svojim slovom Č, a sad mi se čini da je lagano izgubio busolu. Mada se slažem s onim u vezi hardverskog firewalla...

Netko je pitao za Malwarebytes na hrvatskom...Otići u folder Languages, izbrisati engleski fajl i hrvatski preimenovati u engleski. Zatim ponovno pokrenuti program. Mada mi se čini da je u novim inačicama hrvatski fajl potpuno izbačen...

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Roboscan je ok,ali moraju poraditi na brzini updateanja. Nije ažuriran skoro 2 godine

 

@rambox Imao sam već jedan karton,ne treba mi više. Uglavnom,to muljanje se ne može skriti .

10 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 

Eh taj malwer i sve ostale prijetnje, ko ih samo izmisli  ....  :-)

14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Ajmo malo potpalit 

 

Tko hvali ili koristi MSE/Defender...

 

Think Windows's Built-In Antivirus Will Keep You Safe? You're Wrong

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Za vas kojima je AV detektirao STEAM...možda je uistinu bilo i opravdano!

 

Fake Steam game page used to propagate malware

Some people are so poor... all they have is money!
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Silwncer kaže...

Roboscan je ok,ali moraju poraditi na brzini updateanja. Nije ažuriran skoro 2 godine

 

@rambox Imao sam već jedan karton,ne treba mi više. Uglavnom,to muljanje se ne može skriti .

Nema tu nikakvog muljanja, ja napišem ono kaj fakat mislim, ak se to nekom ne sviđa to nije moj problem.360 Security branim sa razlogom, jer oko toga se digla nepotrebna bura, no u stvari tu nema nikakvih problema.Ja čitam između redova, uostalom temeljito sam testiral taj program(bit če i video), i to bez Avire i Bitefender alata koji su zapravo nepotrebni.

 

"May 1, 2015 360TS
April 30th, Qihoo 360 received comments from its industry partners with allegation of inappropriate behaviour on the benchmarking processes in test labs. We regret that this behaviour has resulted into such comments from these labs, who we recognize as reference for security benchmarking. However, we hereby offer our perspective to the alleged comments.

The allegation highlights that the default configuration of the product available for the public, differs from the configuration used by the labs fortesting.This configuration was explicitly declared upon submission of the tests, and was thereafter confirmed by the test labs.

In the public version, 3rd party engine is off by default, in the consideration that the majority of our users, are running on lower computing power. To satisfy lab conditions, the consideration of power constraint was therefore discarded. In any case, no alleged comment indicates that the level of protection from the product, is lower than the records achieved during the testing sessions.

Qihoo is committed to provide free security solutions, in order to convert security a commodity for all PC users. In addition, our product offers multiple engines, and regardless of the initial configuration, it is the user who has the complete freedom to choose how many of them should be activated at any time. It is with such understanding that AV-Test, one of the three testing labs involved, has stated that further investigation is ongoing, and will provide further updates on this topic"

 

Na prošloj strani okačen je ovaj gornji Qihoo dogovor, na ovu nedavnu zavrzlamu oko testiranja njihovog 360 Security.Možda neko ne razumije engleski, no ovo kaj sam pozelenil Qihoo kaže da su AV testeri znali za takve 360 Security postavke, i prije nego što su počeli testirat njihov program.Dakle ako su AV testeri znali za te postavke, znači na početku testiranja prihvatili su tako podešen 360 Security.U tom slučaju tu je sve vrlo jasno, imamo samo bezveznu zavrzlamu, ili ono lako je udarat po Kinezima kaj drugo.

 

 

 

AV testeri dakle AV-Test i AvComparatives, oni pod hitno/odmah sutra obavezno moraju napravit ovakvu usporedbu.Dakle manje priče i laprdanja, testiraje 360 Security sa omogučenom Avirom+Bitdefender.Nakon toga testirajte 360 Security, u kojem radi samo njihov Realtime Cloud AV pa onda pokažite usporedne rezultate.

andi.cro kaže...

Ajmo malo potpalit 

 

Tko hvali ili koristi MSE/Defender...

 

Think Windows's Built-In Antivirus Will Keep You Safe? You're Wrong

 Za to me baš boli briga, nikad koristil i nikad preporučal nikome za neke Windowse.Zakaj jahat na ofucanom magarcu jel, kad na drugoj strani imaš konjsku kombinaciju koja pomete pod sa MSE/Defender trofaznim žmuljem.

andi.cro kaže...

Za vas kojima je AV detektirao STEAM...možda je uistinu bilo i opravdano!

 

Fake Steam game page used to propagate malware

Pa čuj tu je sve vrlo jasno, dakle Steam je očito bio kompromitiran i zato su neki AV alati Steam.exe detektirali kao potencijalnu gamad.U praksi to ide ovak nekak, ako neko ima neki Cloud AV recimo 360 Security ili Panda itd, kad je on detektirao taj modificirani/malware Steam dalnja procedura je prilično jasna.Cloud AV ima informacije o kompromitiranoj Steam verziji, i onda kad neko na Windowse stavi normalan Steam, onda AV takav normalan Steam detektira ili procjeni kao gamad. AV eto nije baš 100% siguran, da je originalni Steam čist i siguran od gamadi.

 

Kratko i jasno jel, dosta korisnika ima Malware/Adaware kompromitiran Steam i eto problema.Hebiga Antivirus nije savršen alat, pa eto nije baš siguran za čisti Steam, jer ima informacije oko kompromitiranog Steam programa.Najbolji primjer da AV nije savršen alat, to je nedavni Panda AV slučaj kad je onda sama sebe proglasila za gamad.

 

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2015 14:22 (rambox).
13 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Stvarno bi trebao poraditi na pisanju manjih postova. Jedan tvoj post je dugačak kao jedna stranica. NHF 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2015 14:16 (Marko :D).
16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Izbacite višak ili viškove:

  • HitmanPro.Alert
  • SecureAPlus
  • Qihoo 360 TS s BitDefenderom

uz browser s Ghosteryem, uBlockom i WOT-om.

Twitter: @191x7
10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Nema višak. Ja bih ti savjetovao da izbaciš 360 i staviš Avast! ili Comodo. Ja sam Avastu vjeran 7 godina. @Marko Kako te služi Emsisoft ?

13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Silwncer kaže...

Nema višak. Ja bih ti savjetovao da izbaciš 360 i staviš Avast! ili Comodo. Ja sam Avastu vjeran 7 godina. @Marko Kako te služi Emsisoft ?

Odlično, definitivno najbolji antivirusni program... 

10 godina
odjavljen
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Šta ja đave dade licencu Nadam se da ću dobiti KIS licencu (4. je izvlačenje)

16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
191x7 kaže...

Izbacite višak ili viškove:

  • HitmanPro.Alert
  • SecureAPlus
  • Qihoo 360 TS s BitDefenderom

uz browser s Ghosteryem, uBlockom i WOT-om.

 HitmanPro.Alert

Izbaci Bitdefender iz 360.

Nadam se da si SecureAPlus namjestio kako sam opisao u recenziji.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice