Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

poruka: 186
|
čitano: 413.871
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Dali mi tko može napisati sastavak iz engleskog treba mi za zadaćnicu team je my favourit sport jako voli nogomet ali neznam engleski 

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku.

HITNO !!! :/

Poznajem dobro engleski jezik..al' los sam u pisanju sastava ako moze neko da mi sastavi "Grad u kome bi zelio da zivim". 

I da opise...(Nije bitno koji je grad samo da nije sa balkana) :D

 

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

prije pisanja sastava,napiši natuknice...napišeš broj jedan i napišeš ono što bi u tom diejlu mogao napisat(uvod,ime grada,položaj grada,kratki opis...) i tako do kraja

fra Krsto Narkoman
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Ako moze sastav na temu my familie and me 
trebami za 22.4.2014 prva sam smjena aj u muskom rodu
i treba bit preko 150 rjeci  



MOLIM VAS :D

A.M
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
b0rN4FuN kaže...

Ako moze sastav na temu my familie and me 
trebami za 22.4.2014 prva sam smjena aj u muskom rodu
i treba bit preko 150 rjeci  



MOLIM VAS :D

prvo napisi na hrvatskom pa ti prevedem, jer neznamo nista o tebi i tvojoj obitelji. tema barem nije teska

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

pa napisi tata radi kao vartogasac brat ide u srednju skolu a mama je domacica i ti ostalo izmisli ba 

 

A.M
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

jel moze il ne 

A.M
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
b0rN4FuN kaže...

jel moze il ne 

mogu se kladit da si osnovna skola. kako ces u srednjoj pisat sastavke ako nemozes smislit sastavak s najobicnijom temom?kako ces pisat eseje i proc na maturi (ako ces ic u 4.god. skolu)? daj razmisljaj tom glavom, lakse teme nemoze bit, sto si tako ljen? i imat ces problema s engleskim, evo ja sam prvi srednje i pol ucenika iz razreda koji su imali poklonjene ocjene iz engleskog su sad u gadnim problemima. razmisli malo i trgni se! barem napisi ovdje na hrvatskom!!!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Očekuješ da ti netko napiše sastavak na engleskom, a lijen si napisat ga na hrvatskom.

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

bravo oces da ti mi pisemo zadace.sta je sljedece? da pisamo i se*emo umjesto tebe?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
to se registrirao sam kako bi mu napisali, aj da si tu malo duze, i da se ne ponasas tako bahato i balavo, onda bih ti pomogao ,ovako nista
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

ok

 

A.M
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

napisacu

 

A.M
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

da bar napišeš na hrvatski pa da ti ja prevedem,to bi nekako i napravio,al ovako nema šanse

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

evo samo da ovdje kazem da necu nista prevodit mu jer se nece nimalo potrudit., sve je iskopiro sa interneta i poslao mi porukom i na kraju mi kaze "eto pismena na hrvatskom a ti prevedi mozel"

meni ovo ne izgleda bas na hrvatski no dobro:

 

"Sedim u dnevnoj sobi u fotelji i posmatram. Za stolom sede meni poznata i veoma draga lica. Neka su

mlađa, neka starija. Lica su im različitog rapoloženja. Jedno je razdragano, puno nekih veselih priča i prepričavanja, dok su druga zamišljena, ćutljiva, a misli ko zna gde se nalaze, gde počinju, a gde se
završavaju. To je moja porodica.
Moj deda koji je naravno najstariji i glava porodice sedi zamišljeno, telo mu je zgrčeno puno nekih
njegovih bolesti, koje njegove godine nose. Moja baka, iako takođe bolesna, je prava domaćica koja nam uvek
ugađa svojom kuhinjom i svim njenim lepim, pravim bakinim receptima. Moj ujak je neko koga ja jako volim,
cenim i poštujem. On je uvek tu da porazgovaramo, da mi pomogne kad god je to moguće, s obzirom na to da
puno radi. Ipak, moja mama je osoba kojoj se ja najviše divim i koju najviše volim. Ona je veliki borac
i neko ko me najviše i najbolje razume. Nas dve smo tim koji besprekorno funkcioniše. Razgovaramo o
svemu, trudim se da potpuno poštujem njena pravila, jer za uzvrat ona poštuje moje želje.
Sedim i dalje i uživam u prizoru ispred mene. Toliko su mi svi ovi ljudi dragi da ne mogu da zamislim
da je drugačije.
Ja volim svoju porodicu i čini mi se da moj život bez njih ne bi bio potpun i zato im hvala što su tu

Nadamo se da vam se svidja ovaj sastav na temu porodica kao i ostali sastavi koju su na nasem sajtu."

 

a nisam ni dugo po internetu trazio odakle je to povuko (http://www.sastav.info/%D0%BCoja-porodica-sastav-iz-srpskog/)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 16:54 (SuperDox).
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Moze li mi neko napisati sastav na engleskom na temu: Famous person that my life.

Hvala unaprijed. :D

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

ne može,zamoli profu da ti da 2 na kraju,jer ne znas barem ni naslov napisat

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Pa kako se pise naslov.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 17:09 (acciiiillliiiii).
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

to se i mi pitamo, jer ovaj naslov nema smisla "Famous person that my life."

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Jel moze iko da mi napise

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Vjerujem da je naslov "Famous person in my life" ili "Famous person that I like",ta se tema radi u 5-6 razredu...moga si se bar potrudit napisat na hrvatski pa da ti napišem u kojim vremenima želiš

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Molim vas dobro znam engleski, ali ne znam pisati sastavke, nemam neku ideju... pa ako mi netko moze napisati na hrvatski a ja cu si na eng slozit. Tema je PROBLEMSKI CLANAK.  Moj zadatak je da trebam pisati o braćama... o svađama i tako znate kako ide..

Hvala!

cvek
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

dobio sam za dz iz engleskog napisat esej na temu luttery winner in croatia. ja sam napisao na hrvatskom, ali baš i nisam siguran u prijevodu (gramatika mi nije jaca strana) pa ako bi bila koja dusa da prevede. (za sutra mi treba, da znam da sam se kasno sjetio :/ )

 

U današnje vrijeme ljudi sve više igraju igre na sreću zbog nedostatka novca. Na tim lutrijama okreću se velike količine novca, a vrlo je malo ljudi tako velike sreće da osvoji bogatstvo na lutriji.

 

Gledao sam na TV-u emeisiju gdje su ljudi svoju sudbinu podijelili sa svijetom, i što im se sve dogodilo nakon što su osvojili zgoditak. Takve velike količine novca ljudima daju lažnu viziju da su "nepresušni". Dobitnici su nekontrolirano trošili novac na nepotrebne stvari, dijelili "šakom i kapom" tamo gdje možda nisu trebali, ali rijetki se sjete dati prilog u dobrotvorne svrhe. Trošili su na daleka putovanja, skupe automobile,nakit,skupu odjeću. Nisu mislili na budućnost, a sada žive u siromaštvu. Jedan je čovjek izjavio, kada je dobio na lutriji, da je i dobio velik krug prijatelja koji su ga tada voljeli, a sada ga se niti ne sjećaju.

 

Da ja na lutriji osvojim velik iznos, prvi bi dio novca poklonio svojoj rodbini, dio kao donaciju u neku dječju bolnicu, oslobodio bi svoje od kredita, a s ostatkom bi pokrenuo vlastiti posao. Moja obitelj ponekad zaigra lutriju, i nismo imali sreće, ali zato imamo slogu, zdravlje i razumijevanje, a to je najveća sreća.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 18:38 (SuperDox).
13 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Molim vas može i mi neko prevesti tekst sa hrvatskog na engleski.
15 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
zombie kaže...
Molim vas može i mi neko prevesti tekst sa hrvatskog na engleski.

Naravno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Ali na google prevoditelju ima hiljadu grešaka.
14 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
za 10€ na WoT-u, može
One ring to bring them all and in the darkness bind them
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Može li netko da mi pomognete? Inače da ću imati prijemni ispit na takvih sličnih zadaci

 

2 Indentify these hardware components od the network

 

a______________

Most networks have at least one central computer which all the desktop computers connect to. This is the most important computer on your network. It stores the data files and application software programs that the users need to access or share with others.

 

b______________

This is the desktop computer or notebook computer on your desk. It is linked to the server, and can access files and applications on it.

 

c______________

Once you have a network you can share any number of these, including printers, scanners, CD-ROM drivers, and backup devices.

 

 

II Chose the appropriate verbal form.

1. He ____________ the program. You can use it now.

 a) finishes      b) has finished     c) will finish

2. I _____________ an engineer in 2 years. It's my decision.

a) will be    b) am    c) was

3. I often ___________ SMS messages on my mobile phone.

a) am receiving      b) had received    c) receive

4. I ____________ my sister's pocket PC yesterday.

a) break       b) have broken       c) broke

5. Please don't call tonight. I _____________ part in a videoconference.

a) will take     b) will be talking      c) will have taken

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
abajagil kaže...

Može li netko da mi pomognete? Inače da ću imati prijemni ispit na takvih sličnih zadaci

 

2 Indentify these hardware components od the network

 

a______________

Most networks have at least one central computer which all the desktop computers connect to. This is the most important computer on your network. It stores the data files and application software programs that the users need to access or share with others.

 

b______________

This is the desktop computer or notebook computer on your desk. It is linked to the server, and can access files and applications on it.

 

c______________

Once you have a network you can share any number of these, including printers, scanners, CD-ROM drivers, and backup devices.

 

 

II Chose the appropriate verbal form.

1. He ____________ the program. You can use it now.

 a) finishes      b) has finished     c) will finish

2. I _____________ an engineer in 2 years. It's my decision.

a) will be    b) am    c) was

3. I often ___________ SMS messages on my mobile phone.

a) am receiving      b) had received    c) receive

4. I ____________ my sister's pocket PC yesterday.

a) break       b) have broken       c) broke

5. Please don't call tonight. I _____________ part in a videoconference.

a) will take     b) will be talking      c) will have taken

a) msilim da je server

b)

c)

II.

1) has finished

2)will be

3) receving (mislim da je, jer ovo am me ispred buni)

4)broke

5)talking ili taking?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
SuperDox kaže...
abajagil kaže...

Može li netko da mi pomognete? Inače da ću imati prijemni ispit na takvih sličnih zadaci

 

2 Indentify these hardware components od the network

 

a______________

Most networks have at least one central computer which all the desktop computers connect to. This is the most important computer on your network. It stores the data files and application software programs that the users need to access or share with others.

 

b______________

This is the desktop computer or notebook computer on your desk. It is linked to the server, and can access files and applications on it.

 

c______________

Once you have a network you can share any number of these, including printers, scanners, CD-ROM drivers, and backup devices.

 

 

II Chose the appropriate verbal form.

1. He ____________ the program. You can use it now.

 a) finishes      b) has finished     c) will finish

2. I _____________ an engineer in 2 years. It's my decision.

a) will be    b) am    c) was

3. I often ___________ SMS messages on my mobile phone.

a) am receiving      b) had received    c) receive

4. I ____________ my sister's pocket PC yesterday.

a) break       b) have broken       c) broke

5. Please don't call tonight. I _____________ part in a videoconference.

a) will take     b) will be talking      c) will have taken

a) msilim da je server

b)

c)

II.

1) has finished

2)will be

3) receving (mislim da je, jer ovo am me ispred buni)

4)broke

5)talking ili taking?

 

 

Da taking, moja greška, ali ipak hvala :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice