Prebacivanje na drugi faks

poruka: 7
|
čitano: 8.527
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na drugi faks

 Pozdrav!

Trenutno studiram strojarstvo u Rijeci(prva godina, redovno), ali mi neki predmeti ne leže.

Budući da mi je blesavo trošiti novce na stan radi faksa koji me ne zanima, rado bih se prebacio.

 

Koji su uvjeti, kako, kada?

 

Pišite što znate 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Prebacivanje na drugi faks

Kontaktiras ekipu iz referade faxa na koji se zelis prebacit i oni ti kazu sve informacije o prebacivanju i priznavanju predmeta (ako imas ista)... Nisi nam doslovno nista rekao osim da studiras u Rijeci i da se zelis prebacit..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na drugi faks
chutac kaže...

 Pozdrav!

Trenutno studiram strojarstvo u Rijeci(prva godina, redovno), ali mi neki predmeti ne leže.

Budući da mi je blesavo trošiti novce na stan radi faksa koji me ne zanima, rado bih se prebacio.

 

Koji su uvjeti, kako, kada?

 

Pišite što znate 

 Ak misliš na faks koji nema veze s ovim trenutnim onda se moraš ispisat s ovoga,upast preko Postani student na onaj fakultet koji želiš,platit školarinu i to je to.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na drugi faks
xRyder kaže...

Kontaktiras ekipu iz referade faxa na koji se zelis prebacit i oni ti kazu sve informacije o prebacivanju i priznavanju predmeta (ako imas ista)... Nisi nam doslovno nista rekao osim da studiras u Rijeci i da se zelis prebacit..

 Ok, hvala.

Što još da kažem?

Hexovale kaže...

 Ak misliš na faks koji nema veze s ovim trenutnim onda se moraš ispisat s ovoga,upast preko Postani student na onaj fakultet koji želiš,platit školarinu i to je to.

 

 Hm, to znači da je sada kasno za to?

Prebacio bih se na PMF-matematiku(možda bi mi priznali matematiku).

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na drugi faks
chutac kaže...
xRyder kaže...

Kontaktiras ekipu iz referade faxa na koji se zelis prebacit i oni ti kazu sve informacije o prebacivanju i priznavanju predmeta (ako imas ista)... Nisi nam doslovno nista rekao osim da studiras u Rijeci i da se zelis prebacit..

 Ok, hvala.

Što još da kažem?

Hexovale kaže...

 Ak misliš na faks koji nema veze s ovim trenutnim onda se moraš ispisat s ovoga,upast preko Postani student na onaj fakultet koji želiš,platit školarinu i to je to.

 

 Hm, to znači da je sada kasno za to?

Prebacio bih se na PMF-matematiku(možda bi mi priznali matematiku).

 Sumnjam da bi ti baš priznali matematiku jer je tam malo žešća(kolko sam čul,nisam imal prilike isprobat),ali kontaktiraj referadu PMF-a pa ih upitaj to ti je najsigurnije.

13 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje na drugi faks

E ovak, imam još jedno pitanje.

U kojem slučajevima se gubi status redovnog studenta?

Recimo da se sa sveučilišnog preddiplomskog prebacujem na isti takav ili recimo stručni(ali u oba slučaja strojarstvo), koji je najgori mogući ishod?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje na drugi faks
chutac kaže...

E ovak, imam još jedno pitanje.

U kojem slučajevima se gubi status redovnog studenta?

Recimo da se sa sveučilišnog preddiplomskog prebacujem na isti takav ili recimo stručni(ali u oba slučaja strojarstvo), koji je najgori mogući ishod?

 Status redovitog studenta gubiš ak 2 put padneš istu godinu(nisam siguran) i ako se ispišeš.A ovo drugo pitanje nisam baš shvatio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice