Best Buy gaming komponente do 4000 kuna ! zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 2.410
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Best Buy gaming komponente do 4000 kuna !

Poštovanje,

 

novi sam član ovdje pa odmah u startu se ispričavam ako postoji ovakva tema, no htio bih dobiti odgovor konkretno za moj slučaj (iako možda i nije konkretan ) :)

Kao što sam naslov teme kaže, tražim prijedloge a evo i nekih pojedinosti:

 

Na početku želim naglasiti da mi je primarna i najbitnija stvar, pogađate, grafička kartica ! S obzirom da planiram raditi u jednom programu za vizualizaciju, točnije Lumion, te poneke novije naslove igara, to mi je od krucijalne važnosti !

Razmišljao sam možda o RX 470 kad izađe ili neka recimo r7 370 strix pa i ostalo ako uđe u buđet, stoga dajte prijedloge, prihvaćam sva mišljenja !

Druga bitna stvar mi je neki solidan procesor koji će fino radit sa grafičkom karticom te ostalim komponentama isto tako ako se da stavit u buđet i ako je to uopće i moguće !

RAM memorija može biti 8GB, lako kasnije nadogradim kad ću biti u mogućnosti, recimo neki Furry HyperX 8GB ili jeftinije, bolje, štogod.

Za pohranu podataka bih volio SSD 128Gb te možda neki manji hard za ostalo ako uđe u buđet jer mi to i nije nešto bitno, jer kasnije također kao i sa RAM-om, nadogradim.

Matična ploča isto tako, ne kužim se previše ali ono samo da podržava sve navedeno te ako je moguće da podržava što veći takt (Mhz), ako stane u buđet, opet.

Napajanje mi je isto nebitno samo da bude dovoljno da ovo pokreće + zeru više radi mogućih kasnijih nadogradnji.

Kučište što jeftinije, samo da sve stane a ako može, može i bez :p

 

Eto ekipa, to bi otprilike bilo to, ZNAM da tražim čuda i nemoguće ali vjerujem u dubini duše da je tako nešto zaista i moguće ! Ako ne, barem približno, naravno može i jeftinije ako je moguće ali nikako ne bih prelazio 4000 kn, osim ako se ne radi o dodatnih 100, 200 kn.

 

Slobodno pišite svoja mišljenja te kak, zašt, skim, kad i gdje :)

Hvala unaprijed svima kolko Vas ima !

 

Pozdrav !

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Best Buy gaming komponente do 4000 kuna !

Opet tisuću svega i ništ ne znam :/

14 godina
offline
Re: Best Buy gaming komponente do 4000 kuna !
Kellavra kaže...

Opet tisuću svega i ništ ne znam :/

 copy/paste svog prvog posta u onu temu i dobit ćeš konfiguraciju,i navedi ako želiš gdje bi kupio,gotovina ili kartica.sretno !

7 godina
neaktivan
offline
Re: Best Buy gaming komponente do 4000 kuna !

Hvala !

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice