Slaganje konfiguracije za 2500€ zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Slaganje konfiguracije za 2500€

Pozdrav ekipi i znalcima,molio bih vas da mi sastavite konfiguraciju od 2500€ bez periferija. 

Hvala Vam unaprijed, LP

 

S mogucnoscu dostave u Irsku ili Njemacku. (mozda selim)

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 10:18 (Vugla).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Slaganje konfiguracije za 2500€

1. Kad vec ides tamo - kupi tamo

2. Kupi radije laptop - lako dokupis display i periferiju i nastekas na laptop

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Slaganje konfiguracije za 2500€

Postoje teme za to.

Mogao si bar napisati za sto se koristi komp,da ti sad netko nebi slozio server manji.

Ovo za slanje,mani se toga. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Slaganje konfiguracije za 2500€

Da, svakako kupit tamo gdje jesi - slanje je skupo, a ako nosis, ne vjerujem da ti se isplati platiti portljagu u avionu,

plus moguca ostecenja, kvarovi, nemas podrske gdje si.

 

Laptop nosis sa sobom kao rucnu prtljagu u ruksaku ili aktovki, i nema tih problema.

 

Ako bas hoces PC, kupis si DELL-a, sa Amazona besplatna dostava u DE:

https://geizhals.at/dell-alienware-aurora-r7-t44t9-a1787954.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

A laptope imas i 15" i 17" sa GTX 1070:

https://geizhals.at/?cmp=1829191&cmp=1813355&cmp=1795113&cmp=1795082

 

Recimo ovaj model mozes kupit svuda:

https://geizhals.at/asus-rog-strix-scar-edition-gl703gs-90nr00e1-m01030-a1801246.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

Cemu slagat konfiguraciju koju neces stici ni istestirati dali sve stima. Od OEM-a je bar sve testirano da sve odgovara i da

je kompatibilno, te imas sigurnu podrsku u EU.

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Slaganje konfiguracije za 2500€

Pozdrav jos jednom i hvala svima na odgovorima. Izvinjavam se,nisam napisao da je komp za gaming. peoali komp koji sam kupio sastavljao sam sam i komponente sam narucio online iz razlicitih trgovina. (zivim u Irskoj zadnjih par godima) Laptop me iskreno ne interesira,zelim desktop. I postoji tema"slaganje konfiguracija do 10000 kn",a 2500€ je vise od toga. osim ako sam je promasio,u tom slucaju se ispricavam. hvala jos jednom na odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 16:42 (Vugla).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slaganje konfiguracije za 2500€
Vugla kaže...

Pozdrav jos jednom i hvala svima na odgovorima. Izvinjavam se,nisam napisao da je komp za gaming. peoali komp koji sam kupio sastavljao sam sam i komponente sam narucio online iz razlicitih trgovina. (zivim u Irskoj zadnjih par godima) Laptop me iskreno ne interesira,zelim desktop. I postoji tema"slaganje konfiguracija do 10000 kn",a 2500€ je vise od toga. osim ako sam je promasio,u tom slucaju se ispricavam. hvala jos jednom na odgovorima

 Ima tema slaganje konfiguracije iznad 10.000kn .

Nemoj se prkosit gravitaciji .
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice