Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.540
|
čitano: 6.329.637
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
robogo kaže...
Steroidi su ti pojeli zdrav razum, čovječe.

 

da se razumijemo glede vaterpola, nista lose protiv vaterpola vatepolista neke osobe koje se bavi time ili podrzava taj sport, dapace daleko ljepsi i sport u pravom smislu rijeci naspram bodybuildinga, nego referenca sto narod smatra izrađenim tijelom. a eto ta tjelesa na linkanoj slici se umjesto 10-15god plivanja koliko su decki u vaterpolu pretpostavljam - mogu postici u roku nekoliko mjeseci teretanom ispravnim pristupom + prehrana po spagi

 

evo iz sirove bb perspektive, konkretno ovaj sredisnji lik krmak ima jedno 15-20kg za skinut, ovaj lijevo mrsavac dyel nema nista, ovo gore lijevo je 6mj teretane, ovog desno se ne vidi

 

 

jbg braceki pokusavam vam pomoci ali vidim nedate se

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 15:02 (Petar hw).
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

pa ok, ali to je vaterpolo :D njima ocito misicna masa i nizak bf ne donosi nikakav benefit...

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

onda je promasen naslov teme, jer pise BODYBUILDING... 

trebalo bi biti nesto kao teretana, vjezbanje, sta god, samo ne bodybuilding

 

s ostalim napisanim se slazem, nikom nije cilj biti ne znam sta, nego jednostavno sto bolja verzija sebe

I je i nije promašen. Je jer, ono... Stvarno nije tema o BB kao sportu.

Nije jer je originalni naziv teme bio Rast mišića i visina, a kako se radi o informatičkom forumu to je jedina tema u tom smislu i zaista nije bitno kako se zove. Bilo koji pro BB tu jednostavno nema sto tražiti.

 

Ovo za najbolju verziju sebe si dobro rekao i to je upravo ono zašto dečki tu dolaze.

 

 

Petar hw kaže...
a bodybuilding nije da ces zavrsiti kao arnold niti ronnie niti podrazumjeva depiliranje mazanje bojom i poziranje pred ogledalom, ono sto ti ne mozes razumjeti da je brad koristio bodybuilding metode za postignuce izgleda u troji ili fight klubu, striktno pazio na prehranu i isao u teretanu radio ciljane treninge za izgled

Ali ljudi ovdje to niti ne žele (ne samo ovdje, nego i inače IRL). Oni žele jesti junk food, izlaziti van, popiti koju i ipak se pobrinuti za sebe i ne biti debele svinje.

 

Nema tog Boga Isusa koji bi me natjerao da ostavim čokoladu i burgere. Trošim proteine da nadoknadim manjak koji unesem kroz standardnu prehranu, a i to samo kroz builk period. U tri mjeseca rezanja skinem 15 kg i drastično smanjim čokoladu i burgere, no preostalih 9 mjeseci se tovim svime što mi se hoće. Da to ne mogu bi ostavio sve i uprasio se bez beda. Ženi sam seksi i to mi je dosta, kćeri sam ionako Bog koji sve može i najjači na svijetu, bavim se sa još sto drugih stvari uz odgoj djeteta i to je to. Na vježbu potrošim prosječno sat i pol dnevno PON-PET a i to je samo zbog prosjeka, jer je u to uračunato sat vremena na biciklu svaki dan (ukupno na posao i natrag), realno je svaki drugi dan po sat vremena vježbanja (neka push-pull kombinacija za gornji dio tijela).

 

Moja alternativa nije Captain America tijelo, moja alternativa je Fat Bastard tijelo i obzirom na to sam si super! Sa 193 cm visine i težinom od 85-100 kg niti ne mogu biti nabildano đubre bez ili steroida ili života posvećenog gymu. A niti jedno niti drugo me ne zanima tako da... BB tema na BOL forumu je moj maksimum. Ne pričam za druge, samo objašnjavam zašto je pogrešno na ovoj temi na ovom forumu ljudima prigovarati jer nisu ispunili neke tamo ciljeve nekih tamo ljudi koji žive skroz drugačiji život.

 

Gledam Bellicusa i svaka čovjeku čast (na rezultatima ali prije svega na disciplini) ali dva sta dnevno dok mi se žena brine za dijete ne samo da mi je nezamislivo, nego to niti ne želim (uopće ne ulazim u njegov život niti ga napadam, samo tvrdim da me ne interesira). S djetetom sam svaki dan nekoliko sati - u parku smo ili doma igramo igrice, crtamo, rješavamo zadatke sa slovima i brojevima...

 

Imam ženu s kojom se moram organizirati da provedemo četiri sata TJEDNO nasamo bez djeteta. Oko TOGA si organiziram život, a ne oko tijela jbte...

Gledam te!
3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

eto nek si se fino raspisao i iznio nam svoje izlike zasto ne pazis na prehranu i ne treniras 

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Oprosti sto te smaram s nekim tamo rijecima i recenicama.

Gledam te!
8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Boks je odlican, I svaki boks klub bi trebao imati barem neke utege , sipke , bench i tako to, pogledaj mike tysona kako je izgradio tijelo a nije dizao utege u boksing danima, sve je dobio tjelovjezbom.


EDIT: moja greska nije dizao utege u pocetku kad je poceo sa boksom, kasnije je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 12:43 (Mr.Natural).
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Mr.Natural kaže...

Boks je odlican, I svaki boks klub bi trebao imati barem neke utege , sipke , bench i tako to, pogledaj mike tysona kako je izgradio tijelo a nije dizao utege u boksing danima, sve je dobio tjelovjezbom.

Ne nije,koliko moras bit naivan da mislis da nije vidio utega...Mike u prime-u je bio tezak priko 95kg i bio je misicav,mislis da nije vidio uteg?od zraka i skakutanja je imao onakva prsa,ledja,bicepse? Je moj k....daj ljudi budite realni,ako tebi jedno pase sve super i odlicno drzi se tog,ali to automatski ne znaci da netko drugi nije upravu.Nije mi jasno natezanje,ovaj jedno,ovaj drugo,ovaj sere po ovom,ovaj sere po onom cim se ne slaze s njegovim itd...zna se sta je izgradnja misica,sta je kardio,sta se misli pod "biti zdrav" sta pod "biti nabildan i izgledat dobro"...tvoje obaveze ne znace da su iste i moje itd,svak ima svoje i radi kako mu pase i kako moze nije to neka filozofija zato nemojte kenjat jedni po drugima bezveze,bez obzira je li inf forum...koliko god se ne slagali ali petarhw nije nista pogresno rekao,zna se kako se dolazi do misicavog izgleda i kako se rijesi sala,drugi par opanaka je ako tebi to ne pase,ali to ne znaci da netko treci to ovdje nece uradit prvi ja koji je poceo kao krmak sa 105kg dosao na 80 uz teretanu i vratio se na 95kg uz trening,naravno da je to bilo drukcije prije di je sve poslozeno i sada kad me boli k...sta sam pojeo i kad sam odradio trening jer imam 20 drugi obaveza.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

svaki sport zahtijeva dizanje utega...

 

3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

komentar na ovaj plan prehrane?

 

https://www.instagram.com/p/C47iXvCMal_/?img_index=1

 

vecu katastrofu nisam vidio, sto sa makronutritivnog sto menadzment aspekta

 

 

 

trenere po teretana sam rasporedio u 3 kategorije,

 

1. teski jazavac (90%)

2. srednja klasa

3. vrhunski (par na balkanu)

 

ali ovaj spada pod jazavac gold edition

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

komentar na ovaj plan prehrane?

 

https://www.instagram.com/p/C47iXvCMal_/?img_index=1

 

vecu katastrofu nisam vidio, sto sa makronutritivnog sto menadzment aspekta

 

 

 

trenere po teretana sam rasporedio u 3 kategorije,

 

1. teski jazavac (90%)

2. srednja klasa

3. vrhunski (par na balkanu)

 

ali ovaj spada pod jazavac gold edition

Ovo je jedan od onih "generiranih" trenera...koda se na traci proizvode,svaki isto prica,isti proseri s jelovnikom itd...

ps.nemoj jazavce vrijedjati,tako zovem osobe s kojim sa dobar

Origin_Steam: hrka11
5 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

komentar na ovaj plan prehrane?

 

https://www.instagram.com/p/C47iXvCMal_/?img_index=1

 

vecu katastrofu nisam vidio, sto sa makronutritivnog sto menadzment aspekta

 

 

 

trenere po teretana sam rasporedio u 3 kategorije,

 

1. teski jazavac (90%)

2. srednja klasa

3. vrhunski (par na balkanu)

 

ali ovaj spada pod jazavac gold edition

lik važe matovilac 

za jedan obrok 100g kukuruza

ukupno u danu 110g piletine

to je za "nekoga" tko trenira 3x tjedno (njegove riječi)

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
encoding kaže...
Petar hw kaže...

komentar na ovaj plan prehrane?

 

https://www.instagram.com/p/C47iXvCMal_/?img_index=1

 

vecu katastrofu nisam vidio, sto sa makronutritivnog sto menadzment aspekta

 

 

 

trenere po teretana sam rasporedio u 3 kategorije,

 

1. teski jazavac (90%)

2. srednja klasa

3. vrhunski (par na balkanu)

 

ali ovaj spada pod jazavac gold edition

lik važe matovilac 

za jedan obrok 100g kukuruza

ukupno u danu 110g piletine

to je za "nekoga" tko trenira 3x tjedno (njegove riječi)

Lik je neki klaun.

"Zato što su brojni eksperimenti pokazali kako je uravnotežen, raznovrstan i proteinima bogat jelovnik od 1 600 kalorija izdrživ i optimalan za postizanje kvalitetnih rezultata." njegov txt. Znaci nema valjda 50 grama proteina u toj debilani kaj je napisal. 

Svasta.

6 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Onaj treći video na jazavčevom instagramu gdje pravi iskorak sa onim gej (2kg) bučicama 🤣

Pa ja jadnik sa svojih 72kg težine radim iskorak na kutiju sa 40kg tereta i to serije od 20 ponavljanja na svaku nogu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2024 18:27 (ajimerej).
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

sta fali, 1600kcal je za curu od 50 kg koja ne trenira

3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

 72kg wtf daj odradi masu

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

 72kg wtf daj odradi masu

 Mozda je metar i pol visoki.

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
hrka11 kaže...

Nije mi jasno natezanje,ovaj jedno,ovaj drugo,ovaj sere po ovom,ovaj sere po onom cim se ne slaze s njegovim itd...

Sve stoji što si napisao samo kako reagirati na ovakav ispad gluposto dolje?

 

Petar hw kaže...

 72kg wtf daj odradi masu

Znači ajimerej je biciklist, toliko si već mogao shvatiti po njegovim postovima.

Niti mu znaš visinu, niti te interesira koliko bi kila jedan biciklisti trebao imati da bi se mogao kvalitetno baviti tim sportom.

Zašto si uopće odgovorio na njegov posto, a kamoli s tako glupim i besmislenim komentarom?

Ali ne, "odradi masu", majkobžjabistričkakamenitihvrata.

Gledam te!
3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

i ti bi vjerojatno mogao na masu ili defku, posalji mi sliku u gacama inbox pa ti kazem 

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Naravno da bi mogao, za dva mjeseca i idem.
Sliku u gaćicama stavim ovdje nakon što ti staviš svoju.

Gledam te!
14 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Zaš ovog mulca još niko nije maknuo s teme 

-
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Veliki Brat kaže...
hrka11 kaže...

Nije mi jasno natezanje,ovaj jedno,ovaj drugo,ovaj sere po ovom,ovaj sere po onom cim se ne slaze s njegovim itd...

Sve stoji što si napisao samo kako reagirati na ovakav ispad gluposto dolje?

 

Hahahah...pa ako mislis na njegov komentar za masu,zar ne vidsis da se sprda s tim i vecina komentara mu je sprdanje.

Origin_Steam: hrka11
3 godine
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Veliki Brat kaže...

Naravno da bi mogao, za dva mjeseca i idem.
Sliku u gaćicama stavim ovdje nakon što ti staviš svoju.

 hajd kad toliko inzistiras

 

sad ti

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pošteno! Bez obzira na kemiju, dobar si, svaka čast.

Ovo je jedina slika gdje se vidi neka razlika između napetih i nenapetih mišića. Ovo je jedina slika gdje se vidi neka razlika između napetih i nenapetih mišića.
Ova slika je tu tek toliko, jer mi je bila na kompu... Ova slika je tu tek toliko, jer mi je bila na kompu...
Gledam te!
16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
hrka11 kaže...

Hahahah...pa ako mislis na njegov komentar za masu,zar ne vidsis da se sprda s tim i vecina komentara mu je sprdanje.

Moguće, u tom slučaju me humor promašio.
Ipak, nekako mi se čini da to nije tako (već da su mu prioriteti malo... Poremećeni).

Gledam te!
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...
Veliki Brat kaže...

Naravno da bi mogao, za dva mjeseca i idem.
Sliku u gaćicama stavim ovdje nakon što ti staviš svoju.

 hajd kad toliko inzistiras

 

sad ti

 Šta je to, 170/90?

 

bez obzira na količinu smeća koje si ubrizgao u sebe svaka čast. Siguran sam da cijela plaža, barem muški dio, drka na tebe :)

 

šalu na stranu,  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Gdje si kupio tange?
-
3 godine
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Veliki Brat kaže...

 

 defka 5-8kg da pocistis i popravis inzulinsku osjetljivost 2-4mj pa masa +10kg kroz 6-10mj

fila2208 kaže...
Petar hw kaže...
Veliki Brat kaže...

Naravno da bi mogao, za dva mjeseca i idem.
Sliku u gaćicama stavim ovdje nakon što ti staviš svoju.

 hajd kad toliko inzistiras

 

sad ti

 Šta je to, 170/90?

 

bez obzira na količinu smeća koje si ubrizgao u sebe svaka čast. Siguran sam da cijela plaža, barem muški dio, drka na tebe :)

 

šalu na stranu,  

 178cm 91kg, ovo je bilo prosle god, ove god me zivot nesto guzi i neda napredovati dalje, mislim imam tu kolicinu mesa na sebi ali sam masniji trenutno oko 100kg 

smece koristim ali toliko malo da mi se pravi smecari smiju doslovno, bio sam ovakav i bez smeca samo sa 80-82kg, zadnje stanje bez smeca 2019.god:

https://ibb.co/dkM3xjQ
https://ibb.co/phLLX4j
https://ibb.co/4W30cfd
https://ibb.co/3kZZPsx
https://ibb.co/PYsm3JL

 

onaj tko je dyel i misli da ce sa smecem nabildati, not going to happen

 

The Unforgiven kaže...
Gdje si kupio tange?

 nagurao sam si gace u guzicu da pokazem skoro zripani glut (kao pravi bilderi > https://i.imgur.com/b1TU8q4.jpeg ), mislim da sam na slikama bio oko 8bf

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2024 21:44 (Petar hw).
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...
Veliki Brat kaže...

Naravno da bi mogao, za dva mjeseca i idem.
Sliku u gaćicama stavim ovdje nakon što ti staviš svoju.

 hajd kad toliko inzistiras

 

sad ti

 odlican si, samo - dupe nismo morali vidjeti

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Veliki Brat kaže...

Pošteno! Bez obzira na kemiju, dobar si, svaka čast.

 pa dobro, tu ste negdje ti i petar

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Veliki Brat kaže...

Moguće, u tom slučaju me humor promašio.
Ipak, nekako mi se čini da to nije tako (već da su mu prioriteti malo... Poremećeni).

 Ma viruj mi da se sprda jer se uvate na glupost i onda samo nastavi,pa objasnio je dosta stvari svakako kad je ozbiljan,samo kako ko shvati jbga.Ja citam sta pise i smijem se.

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice