FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.499
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Eto, 1 0 za granadu. Držmo palčeve da Barca izgubi da se rješimo nosonje jednom zauvijek.

 Da 5 zaredom izgube nebi dobio otkaz. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Manchester City igra nogomet, a ovo nase je jedno veliko govno.
9 godina
offline
FC Barcelona

Šta i Messi izvodi koji kurac, od 2 tjedna koliko je trebao biti odsutan evo skoro 2 mjeseca prošlo... Preseravanje...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Šta i Messi izvodi koji kurac, od 2 tjedna koliko je trebao biti odsutan evo skoro 2 mjeseca prošlo... Preseravanje...

 Da imamo dobrog trenera, Messi bi mogao biti na godišnjem koliko hoće. Nebi se skoro ni osjetilo da ga nema. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
2. utakmica zaredom gdje ekipa nije slozila nijednu akciju.
14 godina
offline
FC Barcelona

Najgore poluvrijeme Barce u zadnjih puno godina. Niđe veze igra, sve neka muka ovo gledati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Ma sve i jedno gostovanje nula bodova. Meni je okej da izgube sto vise da valverde ode. Nece on jos dugo sa ovakvim rezultatima. Ni ne mora se osvojit liga samo da sto prije lik ode!

14 godina
offline
FC Barcelona

Sad i oni kojima je Valverde genije vide o kakvom je neznalici riječ. Smiješno bi bilo reći da ga drugi treneri čitaju ko knjigu, jer se kod njega nema šta pročitat. Davno pročitan lik i stalno iste gluposti. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Protiv Granade izgubit cijelo prvo poluvrijeme rezultatom 1:0, uvodit Messija i Fatija da bi spasili rezultat je mislim dno svakog dna. Čekam presvetog komentatora Barcelonista da pohvali Valverdea ako Barca preokrene rezultat, a onda ga treba tužit za duševne boli.

14 godina
offline
FC Barcelona

On se je malo ugasio u zadnje vrijeme i njega je sram.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

On se je malo ugasio u zadnje vrijeme i njega je sram.

 Sad će on, on voli ovakve situacije.

9 godina
offline
FC Barcelona

Declasse.

14 godina
offline
FC Barcelona

Valverde je najgori trener u povijesti Barcelone. Bez konkurencije. I dok god je on trener ovaj klub nije ozbiljan top europski klub.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Ma gotov je Valverde. Dalje bi vec odavno letio nakon onakva 2 sramotna ispadanja iz LP. Ne znam tko ga drzi na klupi jos, stvarno ne znam... Ovo bi mogao biti njegov kraj. Ako ga ostave i dalje uopce mi ih nije žao :)

14 godina
offline
FC Barcelona

Ja ne vidim način na koji oni mogu išta napraviti u ovoj utakmici.

Iduća doma protiv Villarreal. Oni su jako nezgodni, mogao bi i tu poraz lagano doć.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Zasto bi bilo tko od igraca ili navijaca i dalje podrzavao ovog nosonju? Igra je negledljiva.

VISCA BARCA
14 godina
offline
FC Barcelona

83 min mlaki udarac u okvir gola. Po prvi put večeras.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Pobjedom na ovoj utakmici, Granada dolazi na čelo La Lige do sutra. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

83 min mlaki udarac u okvir gola. Po prvi put večeras.

 Baš sam htio pitati dali je ovo moguće po pitanju udaraca u okvir u 83.min. Gledao sam 1.pol pa izašao van. Budimo zadovoljni ako će ovo otjerati konja. Svako zlo za neko dobro. Kada gledam ovo, najradije bi rekao "vratite nam enrikea".

14 godina
offline
FC Barcelona

Dva udarca u okvir u zadnje 2 utakmice kombinirano. Ali preživit će to Valverde, taj nebi dobio otkaz ni da Barca ispadne iz lige. Niti dvije najveće sramote u povijesti kluba u europskim natjecanjima nisu bile dovoljne da se otjera ovog čudnovatog kljunaša iz kluba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bartomeua, Abidala i Valverdea treba dozivotno protjerati iz Katalonije.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Istina je, Messi u 83 prvi put u okvir gola. Ali bolji smo od Granade u posjedu lopte. A to je ono što se računa, jebo golove.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nadam se da ce cirkusant umrijeti od raka. Smece odvratno.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Klub je stvaran 120 godina i onda par dvorskih luda sve sjebe u nekoliko godina.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prije pola godine sam dobio prvi posao, ostavljao sam novac sa strane kako bih sebi i curi mogao priustiti put u Barcelonu. Mislim da nećemo ići dok ovi cirkusanti ne odu iz kluba.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Najveći krivac za ovo je Messi. Nitko nema toliki utjecaj kao on u Barceloni, da je pravi kapetan odmah nakon prve sramote (Roma) bi se uzdigao i otjerao tog idiota. Da samo zaprijeti odlaskom maknuli bi odmah ovog nosatog kretena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 23:06 (el pistlero123).
9 godina
offline
FC Barcelona

Posljednjih osam utakmica Barçe u gostima:

Celta 2-0 Barça,
Liverpool 4-0 Barça,
Eibar 2-2 Barça,
Valencia 2-1 Barça,
Athletic 1-0 Barça,
Osasuna 2-2 Barça,
Dortmund 0-0 Barça,
Granada 2-0 Barça.

 

Hahahahahah, a ovaj Barcelonista nema veze sa znanjem o nogometu, lik nakon finala kupa gdje je Barcelona legla od Valencije nije smio pisnuti i ovdje se nije javio 3 mjeseca, i onda dođe i prosipa se svojim glupim komentarima, ode ti valverdić sa klupe barcelonista oćeš moći to psihički podnjet? 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ništa, ozbiljno razmišljam da do daljnjeg ne gledam više ovu bljuvotinu od Barcelonine igre, nastavljam pratit samo Pepca, dok se ovi ne odluče šutirat trenera. I tjt.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gledao sam danas City, utrpali su 5 komada u prvih 18min, al su napadali I dalje cijelu utakmicu kao da je 0-0. Bernardo i De Bruyne su se ljutili jer su pri kraju utakmice promasili prilike za 9,10-0. To je pobjednicki mentalitet i svaka im cast!
9 godina
offline
FC Barcelona

Čekajte, čekajte. Valverde ima alibi za ovo jer je Dembele ozlijeđen i to je ključno.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice