FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.924
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...
Mitch kaže...
Duplo bolji od Benzeme u svakom slucaju...ali eto...danas bi se za Modrica iz Totenhama u Real dobilo 110+

 Pa ako za Pogbu daju 100+ mil eura ili jos gore ako je James Rodriguez placen 80, onda i Higuain moze biti placen 90mil €. Prosle godine nemilosrdno trpao Napoli-u, ali zbog slabijih suigraca nisu mogli do naslova nit su nekaj znacajno napravili u LP/EL. Igrac takvog kalibra ce se lako isticati u klubu poput Napolia. Juve gradi opasnu ekipu jer planiraju parirati Barci, Realu i Bayernu. Ako se dobro uigraju bit ce opasni ove sezone. Seria A sigurno ide njima, pitanje je samo kakvi ce biti u LP. 

 Ili jos gore ako je Andre Gomes placen 50-60mil.€...... 

Inace se slazem da je transfer market otisao u krasan k, igraci se plate puno vise samo zbog nekog prestiza i medijske pozornosti... 

No gledajuci Higuaina, ako uzmemo da je plafon za transfer rok 100mil.€, onda on na temelju prosle sezone zavreduje biti placen 90mil.€... 

 

Ali sveukupno taj igrac, kao ni mnogi drugi, ne vrijedi te novce... 

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako Higuain zabije 30+ komada u Juveu, svi ce reci da vrijedi taj novac, ako ne zabija, reci ce da je preplacen...Kaj se tice Gomesa, taj za 2 godine ide u Arsenal za 20mil €

artuditu
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ubij se klaune.

35 miliona je placen a ako bude u izboru za zlatnh loptu dobijaju oko 10 miliona sto se nece dogoditi i slkedecih par godina.

Kad Barca osvoji tripletu dogodine neces pisati takve gluposti.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
Dolazi li Bacca u Barcu? Vidjet ćemo.
Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Bacca? Haha taj ne vrijedi ni lipe. Samo se glupira po terenu, nije kalibar za Barcelonu niti ce ikad bit. A i to je fanmade.. Vjerovarno Vietto dolazi, imam osjecaj od pocetka a i taj decko je davnih dana izjavio da mu je zelja igrati za Barcelonu sa Messiem. Po meni gotova stvar.

 

Inace Mascherano produzio ugovor do 2019. 

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
FC Barcelona

Lucas Perez 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da stvarno se taj Bacca glupira po terenu.Odličan je strijelac ali lijeva mu nije za autobus pa svaki put napravi rabonu.

Ima 29 godina neće da ga puste za ispod 25 miliona sigurno a ako za Gamiera nismo više dali nećemo ni za ovog.

 

Najviše bih volio Maria Gomesa a ako ne on onda Lucas Perez.

Vietto je otpao iz svih kombinacija potpisuje za Sevillu.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Kako je nasa uprava glupa to je koma...objavili da nitko od veznjaka nije na prodaju.

 

 

I onda ce potrosit 10 mil na placu Turanu koji nece igrat, a prodat ga za sicu..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona
Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Moguca je i zamjena Gomes Telll
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Barcelona vice-president, Susana Monje confessed the amount they paid for the Brazilians (Neymar) service. Information about his transfer to the Nou Camp has been divulged, as the club only paid 19.3 million euros.

 

koji vrag hahahahahh

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

Barcelona vice-president, Susana Monje confessed the amount they paid for the Brazilians (Neymar) service. Information about his transfer to the Nou Camp has been divulged, as the club only paid 19.3 million euros.

 

koji vrag hahahahahh

 Možda misli na penale zbogh nepravilnosti transfera?

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

ne ne, imaš na barca balkan sada tocno sto je bilo

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Gluposti, a Bartomeu je sam potvrdio da je bilo preko 100 mil...samo što je 40 mil išlo njegovom ocu, a to se ne može pravdati kao odšteta (signing fee tzv)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 9:09 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

19 miliona santosu 40 neymarvom ocu.

 

Bacca je otpao iz svih kombinacija,sada s spominje da je Sanielhi otišao u Brazil po Barbosu ili ti ga Gabigola.

Po meni takvih igrača ima u Barci B ne vidim potrebe za još jednim krilnim igračem koji je lošiji od Munira.

 

A opet novine jedu govna iz dana u dan jer znam da je Enrique rekao da žele klasičnog napadača a ne krilnog.

Bio bih sretan kad bi doveli Gomesa jer bi imali plan b u slučaju bunkera.

 

Gabriel Jesus ode u City,pa se priključio Ben Arfi,Viettu,GamieruDemebeleu i ostalim za koje smo zakasnili.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Barbosa > Munir  

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ako je lošiji od Munira onda je stvarno specijalac...Kakav Gomes pa necemo valjda Milan postati,Barci treba kvalitetna zamjena koja može u svakom klubu igrati,nešto tipa Gameiro...ne kažem da se njega trebalo dovesti s obzirom na cijenu ali takav tip igrača,Gomes je preloš da bi sjedio i na klupi,nekad je bio mašina sad je njegovo prošlo.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
jopaa991 kaže...

Barbosa > Munir  

 da ali kad uzmes uz obzir da su isti tip igrača koji zigraju samo desn krilo a zna se da ce tu Messi harati jos 5-6 godina a Barbosa kosta 20 miliona onda znas da nije vrijedan dovodenja.

 

Gvorite o Gomesu ko da je najveci panj na svijetu a čovijek dao ove sezone 30 golova i 5 asistencija.

Dok je igrao za Njemačku na EP oni su bili stalno opasni a kad se ozljedio nisu mogli opasan napad na bet365 složiti.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Boixus Nois PS, Barbosa za 20 miliona je đabe. Danas je tesko dovesti nekog igraca za te pare. Pa i ako ne bude nista od njega, necemo propasti za 20M, nismo dali 40M ili 50M. Za pocetak i za klupu sasvim okej, a moze se pretvoriti u igraca koji ce biti medu najboljim na svojoj poziciji pa cemo onda pricati kakvog smo igraca dobili za 20M. Bit ce kup tekmi, laksih u LP, laksih u ligi, onih kad treba odmoriti trojac iz napada, mogao bi imati solidan broj tekmi. I odmah da se razumijemo bolje sam za dovodenje nekog provjerenog, ali buduci da vjerojatno nece biti nista od toga, nebi imao nista protiv ovog malca. 

Messi je za mene najbolji igrac ikad ali ne mozemo govoriti da ce jos 5-6 godina dominirati jer ce tad imati 34-35 godina, ili nedaj Bože neke teze ozlijede. Tesko je to prognozirati.

Prije bi rekao jos 2-3 sigurno a onda je vrijeme od Neymara. Cak bi rekao da Neymar u sljedecih 3 godine bar jednom osvaja zlatnu loptu, zasto ne? 

 

I jos gore napises da nema potrebe za njim jer takvih ima u Barci B, i da je losiji od Munira. Ja napisem da je bolji i ti napises:

Boixus Nois PS kaže...

 da ali kad uzmes uz obzir da su isti tip igrača koji zigraju samo desn krilo a zna se da ce tu Messi harati jos 5-6 godina a Barbosa kosta 20 miliona onda znas da nije vrijedan dovodenja.

 

 Jel sad bolji ili losiji? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 13:20 (jopaa991).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nijedan ni drugi nisu igrači koji nam trenuno trebaju.

 

Jer ti mislis da ce ti taj Barbosa pomoći kod bunkera Atletica dogodine?Pomoći će kao i Douglas.Nama treba klasični napadač koji zna igrati u 16 metera a ne neki klinac od 19 godina koji igra krilo u brazilskoj ligi u kojoj je Douglas bio najbolji bek.

U budućnosti razmotriti njegovu kupnju,ali sada nam treba igrač koji je kvalitetniji od njega i poznaje eurospki nogomet.Treba nam igrač koji sa klupe uvijek može dati gol,koji će rasterettiti Suareza a ne još jedan desni krilni gdje imamo Messija/Rafinhu/Munira.

 

Prepoznaj malo sarkazam , nemam volje raspravljati o tome tko je bolji Rafinha ili Munir.

 

Golman Rulli iz Scoiedada je bolji od golman od Masipa ali nam nije potreban.Ista stvar je sa tim Barbosom od kojeg se pokušava napraviti novi Neymar

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Razmotriti njegovu kupnju za 2-3 sezone kad ode u neki drugi klub i kad ga budemo trebali platiti 50-60M umjesto npr 20M. Pogledaj posao Borusije, Emre Mor i Dembele, pa sigurno ce ovaj Dembele za 2-3 sezone kostati 50M, i PSG i City ce se sigurno boriti za njega, iako nebi imao nista protiv da i mi damo tolike pare za njega ako je pravi igrac.

 

Nigdje nisam ni rekao da nam je on potreban nego samo odgovaram na ono tvoje kako je losiji od Munira a isti taj Munir nije pokazao nista, pa kako je tek onda ovaj los? I tko kaze da nece biti novi Neymar? Mladji je 4 godine od njega i to je puno u nogometu. Ako ima potencijala lagano se to iskoriti, pa makar on cekao priiku i do 22-23 godine jer ce i tad biti jos uvijek mlad. Ne mozemo znati kako ce se netko razviti ali ja samo kazem ako ne dovedemo nikog od provjerenih igraca da nebi imao nista protiv ovog malca. 

Gameiro, Lacazzete, Vietto, Lucas Perez -> to su igraci kojima sam se nadao u zadnje vrijeme, vjerojatno jos netko ali se ne mogu sjetiti sad. Gotovo sigurno pa nista od njih, ne znam sto je s Lucasom Perezom, ali negdje sam citao da su "nasi" otisli u Brazil po nekog. Znaci ako nitko od ovih ne dode ja bi rado potpisao Barbosu, sad kad je vec pa izvjesno da je Jesus u City.

 

Bolje dovesti i njega nego da nikog ne dovedemo i ostanemo na Muniru  Sigurno ce i on biti bolji uz igrace kakvi su Neymar, Messi, Iniesta, Busquets i ostali. Ili kakvi ce jednog dana biti Gomes, Denis i ostatak mladih.

 

Nema nama druge nego dati 100 miliona za Dybalu za godinu ili dvije i mirni smo

 

I nisam prepoznao tvoj sarkazam jer skroz vidim da prizeljkujes Gomeza a sve ostale podcjenjujes. Sto se tice Rulli-Masip, pa normalno da ti ne treba Rulli kad imas Ter Stegena i Brava. Da je tu jedan od njih sigurno nebi ostali na Masipu kao zamjeni, zar ne?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 13:40 (jopaa991).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ta Rulli-Masip usporedba se odnosi na to da nam nije potreban na toj poziciji nego nam je potreban prava devetka a to je sve što ja hoću reći.

Ako se ne može dovesti neka kvalitetna devetka oonda nek uzmu koga god hoće.

 

Volio bih Gomesa jer je to napadač od 1.9 koji ima odličan skok i ubojica u 16 metara.Ne podjecnjenjem ostale ali on bi nam najbolji bio s obzirom da bi ga mogli dobiti za Tella ipar milioncica.

A lacazzete ne ide ispod 50, i taj brazilac tko zna koliko.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja se još uvijek potajno nadam da će nas Barca iznenaditi nekom bombom,kao u slučaju Andrea G. kada su samo objavili službeno da je potpisao.Ali ako su glasine točne i Fernandez je u Brazilu 99% je otišao po tog Brazilca,pratio ga nisam i ne znam kakav je,a i Brazilska liga nije mjerilo kvalitete(Douglas) tako da bolje da ikoga dovedu neko nikoga,a napadač nam je prijeko potreban.Na kraju krajeva ako je i Gomes jedina opcija nemam ništa protiv ali sam prije za nekog igrača koji garantira budućnost,ovaj je za sezonu možda dvije.

9 godina
offline
FC Barcelona

Ovo kada bi se desilo...ne zelim pomisljat. 

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ovo kada bi se desilo...ne zelim pomisljat. 

 Datum tog transfer bi se obilježio kao nacionalni praznik u BiH.

 

Taj Džeko nemože igrati na turniru 4 kafića u Splitu i tamo ga Tonči Kukoč pojede.Lik je totalno ne spreman ne bih dao ni 2 miliona za njega.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Datum tog transfer bi se obilježio kao nacionalni praznik u BiH.

 

Taj Džeko nemože igrati na turniru 4 kafića u Splitu i tamo ga Tonči Kukoč pojede.Lik je totalno ne spreman ne bih dao ni 2 miliona za njega.

 Hahaha, bomee. 

 

Bio je on dobar u svoje vrijeme, klasicni napadac ali trenutno je jako,jako ispod prosjeka kao i Mandzo. Takvi nam ne trebaju. 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dovest Eduarda da Silvu,on je najbolji dzoker s klupe na svijetu
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
A što cemo sa ovim velikanom?
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
a meni ste se smijali.....on barem gine na terenu i ima visinu...za klupu idealan igrac da ga se gada ubacajima u 90oj...al dobro
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mogla bi Barca s 4-3-3- prec na 3-4-3. A i za mene je Guardiola najbolji trener Barce zadnjih 10 godina...Imao je svojih musica u glavi kao i svi, ali on je doveo Barcu do savrsenstva. Kad bi se vratio u Barcu, opet bi pokorili cijeli svijet, ovako ako Enrique ne osvoji LP sljedece godine ide otkaz 80%

artuditu
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice